Kateri medijski predvajalnik

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Na vas se obračam s prošnjo. Že nekaj časa spremljam razne ponudbe medijskih predvajalnikov. Gledam predvsem za Xtreamer in WD Live. Zmeraj manj mi je jasno:)) Potreboval bi en medijski predvajalnik, kjer bi lahko gledal vse formate filmov. Imam že USB zunanji disk ter bi ga priklopil nanj. Zelo važna je tudi nastavitev podnapisov. Imam Philips TV (precej nova), samo mi kaže čisto majhne podnapise. Žal nikjer nisem zasledil, ali recimo cenovno ugodni Xtreamer Sidewinder 3 res toliko boljši? Kateri ima enostavnejši vmesnik? Ali morda kaka tretja varianta? Ima mogoče kdo kako izkušnjo, da mi olajša. Pa seveda, iščem cenovno najbolj ugodno varianto.
 

tomaz234

Pripravnik
21. avg 2012
45
0
6
najkvaliteta od teh jajc je popcorn hour, lahko vgradiš 2,5 ali 3,5 disk poljubne velikosti , podpira vse formate .....http://www.cloudmedia.com/products/popcornhour/store-a-400
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Kaj pa tole? Podobno tvojemu ali ceni primerno slabše?

Jaz bi svojega WD TV Live Wifi takoj zamenjal za nekaj, kar laufa na XBMC in predvaja tudi VIDEO_TS folderje brez zatikanja prek wifi-ja. WD TV Live je super, če imaš nanj priklopljen disk. MKVje lepo laufa prek wifi, VIDEO_TS folderja pa ni sposoben. Pa še zoprno je, ker ne zna iskat podnapisov za film kot npr. XBMC.
 
22. jul 2007
12.788
1.309
113
123
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
Kaj pa tole? Podobno tvojemu ali ceni primerno slabše?

Jaz bi svojega WD TV Live Wifi takoj zamenjal za nekaj, kar laufa na XBMC in predvaja tudi VIDEO_TS folderje brez zatikanja prek wifi-ja. WD TV Live je super, če imaš nanj priklopljen disk. MKVje lepo laufa prek wifi, VIDEO_TS folderja pa ni sposoben. Pa še zoprno je, ker ne zna iskat podnapisov za film kot npr. XBMC.
wtf cene padajo
bonk.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.118
927
113
Emona / Carnium
Boxee so pred kratkim prodali Samsungu, kjer so (končno direktno) povedali, da razvoj predvajalnika ustavljajo. Posodobitve, ki so jih obljubljali tako ne bomo videli (zdaj je to več kot jasno) in naprava bo kmalu (še bolj) zastarela.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.118
927
113
Emona / Carnium
Predvajalniku kot napravi ne manjka nič. Še vedno ima odličen vmesnik
grin1.gif

Je pa novica o prenehanju podpore v nasprotju s pričakovanji, ki sem jih imel v trenutku nakupa. Že ko so app za Windows OS umaknili s spleta, so se pokazali v povsem drugi luči kot na začetku projekta. Ne vem, verjetno so imeli tudi sami višja pričakovanja (prodajo naprav).
 

hinko

Pripravnik
22. jan 2013
222
0
16
Se mi zdi Neo boljsa izbira, vsaj kar se podpore tice. Sploh pa ne vem, zakaj bi clovek potreboval napravo v katero das disk. Se mi zdi dost bolj elegantna resitev priklop diska v mrezo. Vsaj jaz imam tako reseno. Zjutraj se priklopim na pasnik, dam download, torrent se nalaga direktno na disk ali kljucek na routerju, komp izklopim, zvecer pa ze streamam na tv.
 

hinko

Pripravnik
22. jan 2013
222
0
16
Glede na to, da nimam Full HD TV-ja nima smisla. Pa tud TV ni ravno velik kot postelja. Ampak deluje brez tezav.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
A mogoče lahko kdo iz prve roke pove, ali Minix Neo X5 3D predvajalnik podpira 3TB diske? Pa siceršnje izkušnje, se da povečati podnapise, kakšen je uporabniški vmesnik. Hvala lepa vnaprej!.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
kak je vmesnik imaš na YT miljon videov, ker je android je androidovski;)
Vmesnik za filme gledat je itak XBMC, kako zgleda imaš tudi en kup slik in videov. V xbmc lahko povečaš podnapise.
Lahko pa tudi gledaš filme preko katerga druzga predvajalnika.

Za 3TB disk ne vem.

Pozanimaj se, če že dela dts zvok.