EVJ KABELSKI TV

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Trenutno se še pri nobenem večjem operaterju ni povišala naročnina. Če gledanost pade predenj se bodo naročnine dvignile, potem ne boš nič dodatnega plačeval. Sicer bo pa pri vseh prej ali slej dvig naročnine.
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Ksz... za EVJ trojček (kabelska+internet+IP telefon) tega obvestila ni, tam je cena nespremenjena.

(predvidevam da razliko krije Telemach. Druga opcija je, da je EVJ slab pri novicah in to še pride ven...)
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Shema je domena ponudnika. Tudi, ko izbereš shemo, jo lahko spremenja, draži. Brez problema. Lahko samo zamenjaš shemo oz. ponudnika.(nobena ne bo brez POP in A).
Torej želimo paket/ponudbo brez POP in A.
Potem pa tisti, ki oglašujejo pravijo: da je malo gledalcev POP in A. ne bom o reklamiral.
Manj od reklam več od najemnine.
Večja najemnina, manj gledalcev.. Manj gledalcev. večja najemnina.
Večja najemnina, manj gledalcev.. Manj gledalcev. večja najemnina.
Večja najemnina, manj gledalcev.. Manj gledalcev. večja najemnina.
Večja najemnina, manj gledalcev.. Manj gledalcev. večja najemnina.
Ja se ponavljam. Ampak en bo popustil. VOJO ?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik ginek pravi:
Ksz... za EVJ trojček (kabelska+internet+IP telefon) tega obvestila ni, tam je cena nespremenjena.

(predvidevam da razliko krije Telemach. Druga opcija je, da je EVJ slab pri novicah in to še pride ven...)

V clanku na zurnal24 pise, da zaenkrat cena pri trojckih ostane nespremnjena ... in se podrazi samo tistim, ki imajo samo kabelsko TV >> http://www.zurnal24.si/ze-prva...a-clanek-283744
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Menda dobimo pri EVJ s februarjem novo storitev... "ogled nazaj" ... Na voljo naj bi bila na zacetku za 3€ za vsak posamezen TV ... mozno pa bo menda gledati spored tudi na tablici in telefonu ... Sicer nevem, kako bo tehnicno izvedeno, ker EVJ deluje preko kabelskega omrezja in ni IP TV ...
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
In kaj ce ni IPTV? Dobis primeres digitalni sprejemnik ki ima internetno povezavo in storitev deluje. Telemachu deluje.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Kolikor vem, ima Telemach to samo na digitalnih paketih... torej tam, kjer ima IPTV... ali se motim?

Sej Telemach ima digitalno povsod in ta je večinoma DVB-C in ne IPTV. Še na FTTH dobiš po ločenem vlaknu televizijski signal, ki gre potem naprej po hiši prek coaxa (običajen DVB-C). Izjema je po mojem edino OŠO optika, kjer imajo zakupljen samo bitni tok in gre tudi televizija potem preko IP. Seveda pa časovni zamik ne deluje prek DVB-C. STBji na običajni kabelski imajo vgrajen svoj DOCSIS 3.0 modem za ta namen, na optiki pa mislim, da je STB priklopljen še na optični "modem" z UTPjem.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Kolikor vem, ima Telemach to samo na digitalnih paketih... torej tam, kjer ima IPTV... ali se motim?

Nekoliko mešaš zadeve. Če govorimo o koaxu. Digitalni paketi so mišljeni kot DVB-C torej digitalna TV in ne analogna TV. IPTV pa ni DVB-C. Kot že zgoraj omenjeno, Telemach kjer gostuje na Telekomovi optiki koristi IPTV za distribucijo slike, tega je pa bolj malo.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Nimam kaj dosti pojma o tem... priznam... Saj je bilo vprasanje... in ne trditev
smile-1.gif
...

Sem pac mislil, da ima Telemach oboje... tako IPTV kot tudi kabelsko omrezje... preko coax ...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Če bo vse po sreči, bom jaz imel do spomladi T2 optiko do vhodnih vrat, tako da potem samo adijo EVJ.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Če bo vse po sreči, bom jaz imel do spomladi T2 optiko do vhodnih vrat, tako da potem samo adijo EVJ.

Saj bi jaz isto naredil....
smile-1.gif
... Ravno dobro sem se znebil Telekomovega bakra... ker je slo samo se navzdol ... in je EVJ na moji lokaciji zal vsaj pri internetu precej v prednosti ... T-2 mi pred priklopom ni mogel garantirati niti pol toliko, kot sem imel pri Telekomu ... EVJ mi sedaj nudi 10x visjo hitrost kot prej Telekom... za manj denarja ...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
No sej cene imate še normalne. trojček 100/4 za 49 EUR. Naš lokalni kablaš je prej signal dobival od Softnet/kabelnet, zdej nekaj mesecev od telekoma. Cena trojčka 15/3 je 46 EUR, 100/5 pa mislim da je nekje 70 EUR. Edina prednost je, da dela telekomov tvin, ker prej smo bli na tistem predvajaj.si za mobilno uporabo, pa je bil poden. No kak mesec je že optika T-2 pred vhodnimi vrati. Vzel bom dvojček, 50/10 in 2x tv z 175+ programi za 38 EUR, za štart bo vredu, če ne pa za dodatna 2 EUR povišam na 100/10.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Citat:
Uporabnik map pravi:
No sej cene imate še normalne. trojček 100/4 za 49 EUR. Naš lokalni kablaš je prej signal dobival od Softnet/kabelnet, zdej nekaj mesecev od telekoma. Cena trojčka 15/3 je 46 EUR, 100/5 pa mislim da je nekje 70 EUR. Edina prednost je, da dela telekomov tvin, ker prej smo bli na tistem predvajaj.si za mobilno uporabo, pa je bil poden. No kak mesec je že optika T-2 pred vhodnimi vrati. Vzel bom dvojček, 50/10 in 2x tv z 175+ programi za 38 EUR, za štart bo vredu, če ne pa za dodatna 2 EUR povišam na 100/10.

Brežice?