Philips Sonicare vs. Oral-B 3D

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.364
263
83
33
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Belega imajo tudi v eu warehouse.

Ja, tole z naetavki mi je čudno. Seveda bo primerjava vseh treh. Subjektivni seveda
wink-1.gif
. Probal bom tudi philipsove nastavke, ce slucajno pasejo

Je že prispelo?
 

Brooks

Pripravnik
1. maj 2012
75
0
6
Testiral sem vse vrste nastavkov in pri Flossaction je feeling najboljši.

Hodil sem tudi po vseh možnih mullerjih, leclercih, dmih, tuš drogerijah, bigbangih in v 80% je cena izjemno previsoka. Npr. 12-15 EUR za 2 nastavka. Bigbang semizdi celo okrog 17 EUR. Če imaš srečo, mogoče celo ujameš 2+1 ali 3+1 pakete, da je cena lahko približno normalna.

Pred kratkim uspešno dobil iz madžarske https://edigital.si/zobna-nega-dodatki/oral-b-eb-25-4-flossaction-nadomestna-glava-4-kosi-p333527 . Imeli so celo akcijo po 12,4 EUR za 4 ščetke. Poštnina je 2 EUR.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
960
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Brooks pravi:
Testiral sem vse vrste nastavkov in pri Flossaction je feeling najboljši.

Hodil sem tudi po vseh možnih mullerjih, leclercih, dmih, tuš drogerijah, bigbangih in v 80% je cena izjemno previsoka. Npr. 12-15 EUR za 2 nastavka. Bigbang semizdi celo okrog 17 EUR. Če imaš srečo, mogoče celo ujameš 2+1 ali 3+1 pakete, da je cena lahko približno normalna.

Pred kratkim uspešno dobil iz madžarske https://edigital.si/zobna-nega-dodatki/oral-b-eb-25-4-flossaction-nadomestna-glava-4-kosi-p333527 . Imeli so celo akcijo po 12,4 EUR za 4 ščetke. Poštnina je 2 EUR.

Meni osebno je najboljši Cross Action. Ravno danes dobil iz amazona 10 nastavkov za 25€.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Kaj pa ta 2500 PRO v primerjavi z Oral-B Genius 9000?

9000 ima en kup BV dodatkov, bluetooth, več načinov, slabšo baterijo ter po nekaterih podatkih malenkost močnejši motor.

Ok hvala, se res nagibam k nakupu 2500 napram 9000.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.364
263
83
33
Če ima še kdo občutljive zobe..danes sem bil pri higieničarki, ki mi je svetovala, da če že, naj vzamem Sonicare (ali kakšno drugo, ki vibrira), nikakor pa ne takih, ki krožijo (Oral B pro itd).

Kater model Sonicare-a torej kupiti, so kakšne akcije kot za Oral na prejšnji strani?
smile-1.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Meni je pa rekla da pri oral-b ni problema, problem so kake cenene, ki res vrtijo.

Imam res občutljive in potem ko sem bil razočaran nad Sonicare, me je kar malo skrbelo zaradi oral-b pa iz prve roke povem da ni nič manj nežno.

Btw, dobil Soocare. Nisem še probal. Tako v rokah deluje zelooo dobro, spominja na Sensocare diamond (bi moral preverit ce pasejo nastavki - od navadne Sensocare ne pašejo).

Drugače pa imajo vse sensocare identičen vibra del, kar pomeni da očistijo popolnoma enako vse od najcenejse do najdrazje
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Če ima še kdo občutljive zobe..danes sem bil pri higieničarki, ki mi je svetovala, da če že, naj vzamem Sonicare (ali kakšno drugo, ki vibrira), nikakor pa ne takih, ki krožijo (Oral B pro itd).

Kater model Sonicare-a torej kupiti, so kakšne akcije kot za Oral na prejšnji strani?
smile-1.gif
To je tudi meni svetovala, zato sem raje vzel Sonicare. Enako so svetovali otrokom v šoli, ko jih je obiskala zobarica.
Jaz mislim, da če nimaš problemov, je tudi Oral super zadeva, morda še boljša. Če pa imaš probleme z odmikanjem dlesni, potem je bolje Sonicare.
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Imamo v druzini mi 4 Sonicare. Vsak svojo. Vse 4 so se pokvarioe v roku enega meseca po garanciji. Pri vseh enako; gumb za vklop je enkrat delal, drugic ni. In konec za vedno.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik alesn pravi:
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Če ima še kdo občutljive zobe..danes sem bil pri higieničarki, ki mi je svetovala, da če že, naj vzamem Sonicare (ali kakšno drugo, ki vibrira), nikakor pa ne takih, ki krožijo (Oral B pro itd).

Kater model Sonicare-a torej kupiti, so kakšne akcije kot za Oral na prejšnji strani?
smile-1.gif
To je tudi meni svetovala, zato sem raje vzel Sonicare. Enako so svetovali otrokom v šoli, ko jih je obiskala zobarica.
Jaz mislim, da če nimaš problemov, je tudi Oral super zadeva, morda še boljša. Če pa imaš probleme z odmikanjem dlesni, potem je bolje Sonicare.
Meni je moja zobozdravnica rekla, da je Flegis tako "aktiven" pri zobozdravnikih, da mi ne sme priporočiti kaj drugega kot Sonicare. Ampak da mi da namig naj pogledam še Oral-B ker mi ne bo žal
cool-1.gif
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.364
263
83
33
Včeraj sem bil v Harveyju in vidim, da imajo akcijo na Oral B -35%. Prižgem par razstavljenih..ma zadeva vibrira kot nora, že na prstu me je motilo, kaj šele na občutljivih zobeh.
grin1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
960
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Tommy17 pravi:
Imamo v druzini mi 4 Sonicare. Vsak svojo. Vse 4 so se pokvarioe v roku enega meseca po garanciji. Pri vseh enako; gumb za vklop je enkrat delal, drugic ni. In konec za vedno.

Zanimivo, da v nemčiji pa vsi priporočajo oral-b pred sonicarom. Še po testih
grin1.gif
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Tale uk plug ne gre na sdapter ker jevpodoben našem plugu samo je ta debelejši. V UK imajo v kopalnicah posebne vtičnice za brivnike itd
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
960
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
Tale uk plug ne gre na sdapter ker jevpodoben našem plugu samo je ta debelejši. V UK imajo v kopalnicah posebne vtičnice za brivnike itd

Seveda gre. Sam sem ga kupil v Delkotu, vendar je rekel da je to italijanski pretvornik. Dela BP