Philips Sonicare vs. Oral-B 3D

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Aaaa iz Kitajske si naročil, čez 4 tedne bo torej recenzija.
wink-1.gif
Malo dragi nastavki so tole, glede na to, da je Sonicare vedno nekaj v akciji..
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik Schime pravi:
Kaj predlagate za zobno/ustno prho.
Koliko gledam mal tuje recenzije je večinoma na prvem mestu Waterpik. Tukaj se omenja Airfloss.
imam Airfloss, ker jo je mama dobila v paketu s sonicare in je ok zadeva. Boljsa od stare atare braunove... Drigih ne poznam. Ampak ce mene vprašaš, je to boljši nakup od scetke. Ker nitkanje mi je bilo vedno muka
wink-1.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Belega imajo tudi v eu warehouse.

Ja, tole z naetavki mi je čudno. Seveda bo primerjava vseh treh. Subjektivni seveda
wink-1.gif
. Probal bom tudi philipsove nastavke, ce slucajno pasejo
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik Schime pravi:
Kaj predlagate za zobno/ustno prho.
Koliko gledam mal tuje recenzije je večinoma na prvem mestu Waterpik. Tukaj se omenja Airfloss.
imam Airfloss, ker jo je mama dobila v paketu s sonicare in je ok zadeva. Boljsa od stare atare braunove... Drigih ne poznam. Ampak ce mene vprašaš, je to boljši nakup od scetke. Ker nitkanje mi je bilo vedno muka
wink-1.gif

Tud jest razmisljam o tem airfloss... Sej za redno higieno je scetka ok, vsake tolk casa pa nitkanje, saj tam ne odstranis s scetko...

A to sprica vodo pod pritiskom al kako deluje?
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik Schime pravi:
Kaj predlagate za zobno/ustno prho.
Koliko gledam mal tuje recenzije je večinoma na prvem mestu Waterpik. Tukaj se omenja Airfloss.
imam Airfloss, ker jo je mama dobila v paketu s sonicare in je ok zadeva. Boljsa od stare atare braunove... Drigih ne poznam. Ampak ce mene vprašaš, je to boljši nakup od scetke. Ker nitkanje mi je bilo vedno muka
wink-1.gif

Tud jest razmisljam o tem airfloss... Sej za redno higieno je scetka ok, vsake tolk casa pa nitkanje, saj tam ne odstranis s scetko...

A to sprica vodo pod pritiskom al kako deluje?
Ko pritisneš gumb, pritisne mešanico zraka in vode. Presenetljivo dobro odnese tudi kose mesa zataknjene med zobmi,hkrati pa je vseeno veliko bolj nežna do dlesni kot klasične prhe.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
BTW

Braun je svoje Oral-B ščetke sedaj dodelal z Li-Ion baterijami. Po raziskavi je trenutno best buy Pro 2 2000N. Mene je prišla 35€, po moči je ista kot do modela 6000, edino nima BT pa neuporabnih mode-ov. Malenkost močnejši sta zgolj 8000/9000, ampak ne za toliko več denarja...

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00K2U5XFK/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

V čem je fora tako nizke cene? Kaj je pol z unimi 100-200€? Sploh ne vem kaj nej kupim.
grin1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:


V čem je fora tako nizke cene? Kaj je pol z unimi 100-200€? Sploh ne vem kaj nej kupim.
grin1.gif

Premium prenosna torbica, bluetooth, držalo za telefon, ve nastavkov, več načinov pucanja (sam od nekdaj uporabljam samo enega, osnovnega daily clean).

Vse Pro ščetke delajo na 8800 vrtljajev in 40000 pulzacij, mislim da le top serija da ima malenkost več, cca 10% (eni pišejo ja, drugi ne).

Aja, pa baterija pri tej tanovi liion zdrži nekje 16 dni pri 2x2min na dan, pri top modelu pa samo 10 dni
grin1.gif


Kupi med Pro 2 2000 in Pro 2 6000, kar pač dobiš ceneje. Sedajle je na amazonu akcija za 2500 model...
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Kupujem Oral B PRO 5000 - če kdo najde kakšno akcijo, naj prosim javi tukaj. Hvala
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Ma 5000 ima 5 različnih modov, samo zato. Pa nima bluetootha.

A drugače so iste?
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
Ma 5000 ima 5 različnih modov, samo zato. Pa nima bluetootha.

A drugače so iste?

Seveda ima bluetooth. Itaq pa moraš gledat tanove modele, ki ima oznako PRO 5 5000. Ta ima Li-Ion baterijo, tastara pa ne. 5 mode-ov pa boš rabil like 1-2x da se boš igral, potem bo pa itaq samo daily clean pel
wink-1.gif