RTV Prispevek

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Seveda ni, ko pa taki kreteni zasedajo državni zbor, KI NE PREDSTAVLJA VOLJE naroda. Nikoli niso, nikoli so in nikoli ne bodo.
Mi smo ujetniki državnega zbora.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.212
113
fuzbal_poslanci.jpg


FOTO: Poslanci SDS raje kot razpravo spremljali Euro 2016

Kdo ne gleda televizije?

nahrung002.gif
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Verjetno gledajo samo iz sds in nsi,ker sd in cmerarjevi pa sigurno ne !

Zdej ker program gledajo? Fuzbal je samo na rtv??

Pa naj mi nekdo razloži zakaj ne plačujemo še pop,a kanal,tv3,siol itd???

drugače pa slovenske novice prav tukmujejo novinarji med seboj kdo bo več gnojnice polil na stranko sds !!
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
... nekaj časa nazaj (par mesecev?) sem bral, da mislijo zaračunavat po gospodinjstvih; ergo, če bo v dvodružinski hiši ena antena, en priključek za elektriko, samo pač dve formalni družini, da bodo vsaki posebej prispevek računali. So to umaknili, ali bodo poskušali vsilit, kdo kaj ve kako se je razvila ta debata?
To preverjeno velja ze vec let
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Mamico mu nabijem nesposobno: Novi direktor RTV Slovenija Igor Kadunc bi zvišal RTV-prispevek


Citat:
"Televizija Slovenija ima denarja manj kot Pro plus," opozarja novi direktor RTV Slovenija Igor Kadunc. Prepričan je, da bi državljani sprejeli zvišanje RTV-prispevka.

Seveda ga bomo sprejeli, kaj kurca ti pa druzga ostane?
bonk.gif
Če je tako prepričan pa naj ukine davek za RTV uvede prostovoljne prispevke. Ti se pri članarini v raznih društvih in strankah ali nabirke v cerkvi... kar dobro obnesejo.
Poleg pa bo dobil še brezplačno potrditev o primernosti programa- več ko bo denarja bolj bomo zadovoljni z njim.