Spletni nakupi e-BAY (3)

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.297
61
48
Kako sami rešujete ta problem s cenami poštnine? Požreš in plačaš razliko, al mu pišeš?


Spet se mi je zgodilo, da je pisalo v oglasu poštnina cca. 4€ (iz DE), potem pa ko kupim, pa mi na račun uturi 12,90€ za DHL.
Ja hej, če bi vedel da mi boš ocolal 12,90€ bi vzel pri drugem trgovcu.
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Moraš dobro preverit. Te 4€ je imel nastavljeno verjetno po Nemčiji. Za nas pa itak po večini pride dražje.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.482
9.186
113
Citat:
Uporabnik Rikolus pravi:
Kako sami rešujete ta problem s cenami poštnine? Požreš in plačaš razliko, al mu pišeš?


Spet se mi je zgodilo, da je pisalo v oglasu poštnina cca. 4€ (iz DE), potem pa ko kupim, pa mi na račun uturi 12,90€ za DHL.
Ja hej, če bi vedel da mi boš ocolal 12,90€ bi vzel pri drugem trgovcu.
To se mi še nikoli ni zgodilo. Pa imam ohoho nakupov. Vedno pa si nastavi zgoraj (ko iščeš) shipping to Slovenia. Pa bo. Če je vse ok enostavno mu piši, naj ti popravi poštnino. Če ti ne naredi, ga prijavi Ebay-u.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.482
9.186
113
Citat:
Uporabnik Mikulja pravi:
dej no poštnina na pošti za cel paket telefon+polnilec.... sem plačala 5€ iz SLO-DE
Ti pa nisi ravno domača z Ebay-em, a?
Pač nekateri dajo nižjo ceno in višjo poštnino. Tudi več kot dejansko stane poštnina. To je sicer brez veze, ker itak plačaš provizijo na vse, ampak tako pač delajo.
In če ima nastavljeno poštnino 100 GBP iz UK v SLO za en polnilec za telefon, ter ti to kupiš, potem lahko pizdiš zgolj nad sabo. Ker ti najmanj enkrat pokaže celoten znesek, preden plačaš.
Baaah, svi pametni... na podlagi enega pošiljanja v Nemčijo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.