Jägermeister - Kje kupiti ta liker najceneje?

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Pozdravljeno drago občestvo...
Zadevo sem uvrstil kar pod čvek, če pa sem se zmotil, me prosim ne linčati.
uf-1.gif


Iščem zgoraj omenjeni priljubljeni liker po čimbolj ugodni ceni.
Ima kdo kakšne izkušnje, kje se te stvari najbolje splača kupiti - v osnovi gledam litrsko pakiranje (steklenica 1L).

Predvsem ciljam na predloge iz slovenskih prodajaln! Spomnim se, da je bil svoje čase alkohol poceni v avstrijskem Metro -ju...


jaegermeister-1liter-large.jpg
 

Crna_Ninja

Fizikalc
25. dec 2007
508
79
28
Pri nas je kr drag... v Merkatorju clo po 20 eur / liter. Spar in Leclerk mislm da imata okoli 16 eur.

Kakor vidiš je v Metroju najceneje (11 eur). Sicer je pa bil moj kolega gor nekaj dni nazaj, pa ga niso imeli (samo tamale flaske po 0,02)...
 

Torque

Pripravnik
22. jul 2007
815
7
18
Sem bil ravno včeraj v Metroju v Celovcu, pa so ga imeli tega po 0,7L. Sem ga že držal v rokah da bi ga vzel, pa niti nisem vedel, kakšna je cena pri nas, pa sem ga vrnil na polico. Očitno sem se nategnil, taka stvar vedno prav pride.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.885
2.355
113
Enkrat je bil v Mercatorju po 6 in neki 0,7l. Enkrat pa ko sm kupoval za festo par stvari in je bilo treba it tudi v Interspar, bil je torek sm celo namensko izrezal tista dva kupona za 20% popust in porabil za dve flasi zganega, k so bili pac najdrazji artikel.
 

ALKO247

Zelenc'
9. nov 2010
5
0
1
LJUBLJANA
ja pri nekaterih izdelkih pa je tud par evrov ane...to je pač cenejši od najcenejšega...je od mercatorja 3€ ceneje
+ če si kje blizu ne daš 2€ za bencin do leclerca...ne stojiš v vrsti itd...
mislm da bi bli kšni bolj konkretni komentarji bolj primerni
 
Nazadnje urejeno:

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Jaz pa iščem najcenejšo varianto za 0,7 litersko steklenico jegra. Rabil bi pa ene 20 komadov.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik ALKO247 pravi:
15,99€ je v leclercu...greš lahko pogledat...tko da je tukaj ceneje

V leclercu dobiš še na njihovo kartico nazaj nekaj denarja, ker je ponavadi v akciji. To pa pomeni, da so precej cenejši še vedno
wink-1.gif