[PRIROČNIK] Pay Pal za telebane

sniper007

Pripravnik
22. jul 2007
712
0
16
hm, čudno

mogoče še mal počaki, drugalče pa najbolje, da pokličeš na banko in jih vprašaš...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
jst sem počakal en teden , pa poklical na banko oz so me pol poslal v eno drugo firmo pa so mi tam po telefonu povedal.
imam pa račun na abanki pa visa electron.
ko sem pa gledal izpisek iz banke mi pa tut ni blo nč jasno kero kodo bi mogu vpisat, tko da sem kr vesel bil, da sem tako lepo rešu po telefonu. pa men so tut 1,5€ odtrgal.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Tedaj speljite registracijo do konca.

Vnesete številko kartice
datum veljavnosti
varnostno kodo katero kodo vpišem tukaj ? Verifikacijsko 4 mestno ?
in potrdite

preselite se v nov obrazec, kjer vpišete še 4 mestno verifikacijsko kodo in zaključite postopek.

Moje vprašanje je poudarjeno napisano.
Hvala za odgovor kdorkoli bo mi odgovoril.
 

GTI_Fan

Pripravnik
1. sep 2007
245
0
16
Na izpisku za MC je pri znesku 1.5 EUR, ki ga je trgal Paypal ta cifra - podobno, kot npr. na izpisku napiše v kateri trgovni si plačeval...
Traja pa nekaj dni, da se ta transakcija prikaže na računu...
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Aha, to pomeni, da to verifikacijsko kodo vpišeš 2x .
A ta koda je potem vedno enaka ali se spreminja ?
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:
Tedaj speljite registracijo do konca.

Vnesete številko kartice
datum veljavnosti
varnostno kodo katero kodo vpišem tukaj ? Verifikacijsko 4 mestno ?
in potrdite

preselite se v nov obrazec, kjer vpišete še 4 mestno verifikacijsko kodo in zaključite postopek.

Moje vprašanje je poudarjeno napisano.
Hvala za odgovor kdorkoli bo mi odgovoril.

Kako 1x ?
Na moje zgoraj citirano vprašanje sem dobil odgovor, da tam vpišem verifikacijsko kodo .... potem pa gremo na nov oprazec in vpišemo 4 mestno verifikacijsko kodo. Če prav razumem, potem jo 2x vpišem .
confused-1.gif


Katero varnostno kodo vpišem potem tam, kjer sem zraven z krepkim zastavil svoje vprašanje ?
 

GTI_Fan

Pripravnik
1. sep 2007
245
0
16
mogoče pa si najprej mislil verifikacijsko številko kartice? Če malo pogledaš okrog po obrazcu, je prijazen link, ki ti lepo pokaže kje se to številko dobi na kartici...
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Mene še to zanima :

A je mogoče PP račun tudi zapreti, ko ga več ne potrebuješ npr. čez pol leta se odločim, da ne bom imel več PP računa a se to da ?
Kakšen je postopek za izvedbo le tega ?
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
PP račun sem si pravkar ustvaril ... malček me je*e angleščina.
Bi bilo bolje v nemškem jeziku .....
Kaj se tiče zapiranja računa, kar sem prej vprašal ... sem že zvedel.
Pod My Profile - > zapri račun (zadnja v prvi vrsti).

Hja bo treba še Viso nabavit ... tako simpl je nakazovanje na Visa kartico kolk sem pač na hitro preletel PP račun.

No, če mi kaj ne bo jasno se pa vsekakor še oglasim ....

Lp
 

Muzo

Pripravnik
10. sep 2007
268
0
16
Odvisno. Če si se prijavljal na kakšne fake paypal maile, imaš virus/keylogger na mašini, potem verjetnost niti ni tako majhna.
smile-1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
960
113
Obišči stran
ali kdo ve, kako je z vračilom denarja na kartico? Namreč ena firma mi je skenslala naročilo, ker izdelka ni bilo na zalogi, denar so vrnili na paypal, ta pa naj bi ga že prejšnji teden nakazal na kartico. Vendar tega denarja ni vidnega nikjer na računu.
 

john

Pripravnik
27. sep 2007
646
0
16
Mene pa zanima ali lahko en račun plačaš preko dveh paypal accaunt-ov, ali ti mora prodajalec narediti kot ločen nakup.

LP Mare
 
Nazadnje urejeno:

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
ksz

ok neki sem zašuštral oz. od prevga poslovanja pozabil kako to gre.

na visa electron sem si nakazal 50€, sedaj pa tega denarja ni na paypalu in tako ne morem plačat. na viso sem nakazal nekje ob 11:30uri.
kje sem ga vsral??
bonk.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Že zrihtal
cheer.gif


Dopoldne ko še ni bilo denarja na visi sem hotel plačat prek paypala pa (logično
smirk-1.gif


Za vse telebančke
tongue-1.gif

na paypalu se ne vidi denarja, če pa ga imaš na visi pa lahko plačaš. Za začetnike mal čudno, sam ko skužiš gre tekoče
wink-1.gif


sej čez kak mesc bom še kako čudno vprašanje postavil
grin1.gif