[PRIROČNIK] Pay Pal za telebane

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.635
449
83
Tolmin
Slovenija=Slovakia?=Slavonia?=???
rolleyes-1.gif


Ja- danes sem dobil en paket z Alija odposlan 13.1.2016 - brezplačno, ker je bil disput uspešen
rolleyes-1.gif

Hudič je, ker čakam še tri enake pakete in ne vem, kam bom z vsemi tistimi žarnicami. Upam, da hitro pocrkajo
evil.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
ksz
Ali mogoče kdo ve, kako bi spravil denar iz Paypal-a na kreditno kartico, ki je povezana s tem računom?
Namreč nekaj sem prodal, imam pa zdaj dobroimetje na Paypal.

Bi pa rad denar, ne dobroimetje.

Hvala
smile-1.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Je Visa Elektron, ja. Torej plačam pri nakupu in potem, ko želim svoj denar dobiti?
Se pravi skupaj Ebay in Paypal vzameta 20 % (glede na moj znesek).
Malo veliko se mi zdi...
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Sem naredil, kot si napisal. Res je fee 2,00 EUR.
Hvala za info.
Zdaj vem, kako dobiti denar na trenutno uporaben račun in kaj vse moram upoštevati pri določitvi kupnine.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.241
-8.465
113
Ravnokar mi je paypal pozabil geslo
crazy1.gif

Sicer imam že novo, a če sem hotel nastaviti nazaj starega mi je bluzil, da je geslo že v uporabi
hysterical-1.gif
 

biba12

Zelenc'
2. jun 2016
3
0
1
Pozdravljeni.
Vedno sem si na paypall nakazovala denar iz klika, preko tiste spletne strani, ki ti je javilo TRR in sklic. Zadnjih parkrat se mi je zgodilo, da mi strani ni hotelo odpreti, vendar sem vseeno nakazala preko podatkov, ki sem jih imela shranjenih v kliku in vedno je bilo ok.
Včeraj pa sem dopoldne ponovno nakazala denar in do danes denarja še ni. Ko sem šla brat, sem našla podatek, da Trustpay več ne obstaja, jaz pa sem nakazala ravno tja.
Kaj lahko storim? Na paypall sem pisala e-mail, vendar še ni odgovora.
Ima kdo takšne izkušnje?
Hvala.
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Jaz sem imel z njihovo email podporo že parkrat res slabe izkušnje. Neodzivnost ipd. Klic na njihov klicni center pa skoraj vedno zaleže.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.120
446
83
Sedaj gre dodati slovenski bančni račun tudi na personal računu.

Izbereš Wallet, preklopiš na Old account view izgled strani, greš v My money in pod Bank accounts vpišeš IBAN številko TRR. Potem čez par dni potrdiš znesek, ki ti ga PP nakaže banki in to je to.
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
mogoče je že bilo povedano, pa ne najdem....
confused-1.gif


na PP imam nek znesek, ki bi ga rad naložil na kreditno kartico....ko želim to narest mi forsira vnosa bančnega računa....nikakor ne morem naložit na vnešeno kartico...

a jest ne znam al ne gre?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
verjetno že večkrat napisano ampak zaradi vročine sem preveč zafrustiran, da bi šel iskat morebiten odgovor
smile-1.gif


torej zanima me, kako si na paypalu nastavim drugo plačilno kartico. Pod wallet Imam namreč linkani 2 plačilni kartici in sicer mastercard in pa Viso debetno. Zdaj mi gre vse preko mastrcarda, rad pa bi spremenil, da bi plačeval z Viso. Nikjer ne najdem opcije da bi zamenjal..ali pa je res vročina kriva
frown-1.gif
 

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Pojd na Wallet in potem: "Old account view" levo spodaj potem klikni na My money, potem pri Debit and credit cards na Update, potem lahko pri kartici ki jo želiš Make primary.
Upam, da je razumljivo.
 
22. jul 2007
12.761
1.291
113
123
Tole z new lookom so totalno naredili nepregledno, btw pa preverite če so vam zraven new looka spremenili tudi bančno konverzijo na svojo, ker sam pred tem nisem nič spreminjal in sem to čisto slučajno ugotovil
10.gif
 

birca

Pripravnik
26. okt 2007
410
17
18
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Tole z new lookom so totalno naredili nepregledno, btw pa preverite če so vam zraven new looka spremenili tudi bančno konverzijo na svojo, ker sam pred tem nisem nič spreminjal in sem to čisto slučajno ugotovil
10.gif

Res je. Tudi meni, ugotovil prejšnji teden.
10.gif
.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.464
227
63
Hudiča, splo ne najdem kje je v novem looku tole za nastavit.

EDIT: Pod waller mi sploh ne ponudi starega looka...
 
Nazadnje urejeno: