Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
in kaj je bilo narobe s to sluzbo? a ker punce sluzijo s svojim stasom?

kaj pa ce je f1 hotu prisparat, in so jih zato ukinili, feminostke so pa samo izgovor
Pa ne vodijo feministke F1, tko da je to samo izgovor.
Pomoje je v ozadju arabski kapital, ki je pač postavil takšne pogoje.
Vprašanje kolk radi gledajo te punce v Bahrainu, Maleziji in ZAR in koliko je to v skladu z njihovo zakonodajo.
Da bi pa zaradi tega kakšno dirko vrgli iz koledarja, bi bil pa velik manjko v blagajni F1

Sicer pa že dolgo drsimo nazaj v srednji vek, Omejitev je vse več. Tudi pri nas.
Zdej že joške komaj kdaj še vidiš po TV.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj čikof pa alkota ponekod tudi ne smejo reklamirat, čeprav se folk gifta za svoj novec.
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
Še malo, pa ne bo več sexa brez poroke, potrdila o brezhibnem genetskem zdravju par kolenov nazaj in dokazila o kupljeni kontracepciji.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
a zdravi se tud iz svojega?

Verjetno plačuje neko zavarovanje
sprasujem se.gif
torej iz svojega, upoštevaje sistem solidarnosti.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.202
4.672
113
Razen tega mogoče celo prej umre in na koncu stane državo manj, če upoštevamo vse javne blagajne kot nekdo, ki je živel uber zdravo in ga vleče pokojnino dolga leta, po vrhu pa rabi zaradi demence dražjo nego v starosti.
Časi se spreminjajo. Kar naprej in ne nujno prav veliko na bolje. Pred leti je en vzhodnjak rekel, da se ljudje težko navajajo, da po padcu železne zavese ne smejo več reči nič slabega čez vodstvo podjetja, lahko pa kritizirajo politike. Par let prej pa je bilo obratno. Sedaj si feministično nekorekten, če rečeš, da bi bilo fino, da mladenka zna uporabiti pralni stroj. Da o istospolno usmerjenih ne bleknemo nič. Ker tam ne more biti nič v redu, še posebej, če nisi en od njih.
Prepričan sem, da mladenke iz formule 1 niso odpadle zaradi Arabcev, temveč zaradi zahodnega sveta. Ultra feministično misel peljejo naprej stare tete, ki se ne morejo več pokazati v všečni vizualni podobi. In potem to vsiljujejo vsem.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Poleg pa preko trošarin izjemno polni državno blagajno, a ne
smile-1.gif


Tepke me niso motile za pogledat, vseeno pa sem mnenja, da je žaljivo, da moraš izpostavljat svoje telo za zaslužek, v ozadju pa sigurno mora opraviti še kakšno storitev (neformalno).
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.192
113
Meni je vedno fajn poslušati feministke, ki jih moti razkazovanje golega telesa za zaslužek PRI ŽENSKAH.
To jih pa popolnoma nič ne moti:
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik membrain pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Saj čikof pa alkota ponekod tudi ne smejo reklamirat, čeprav se folk gifta za svoj novec.
A si še lahko predstavljate tako naslovnico CD-ja danes?
https://www.youtube.com/watch?v=UpuLqEChJ-g

Beatlom so v Ameriki na naslovnici izbrisali čik, ki ga ima nekdo v roki. klik
sovjetske metode... stalin je bil na vse fotografijah retuširan da se ni videlo sledov vedenih koz ostale vodje pa so kar izbrisali in nihče ni več vedel zanje... sicer pa v franciji morajo označevati retuširane slike manekenk in mislim da vsega drugega.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
a zdravi se tud iz svojega?

Verjetno plačuje neko zavarovanje
sprasujem se.gif
torej iz svojega, upoštevaje sistem solidarnosti.
saj če se prepoveduje oglaševanje ni problema... filip moris je na češkem delal raziskavo s katero so hoteli dokazati da je za državo bolje če ljudje kadijo (manj penzij, več davkov) samo so rezultati pokazali da ni tako in ker prihajajo še dražja zdravila za raka so same slabe posledice kajenja... saj tudi alkohola se praktično ne sme oglaševati... je tudi prav tako.
lahko se spravimo še na vrhunske športnike ampak za razliko od kadilcev ima šport vsaj nekaj dobrih lastnosti...
do tu vse lepo in prav... ideje da bi nekatere skupine (kadilci) plačevali več v blagajno pa so absurdne...
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Poleg pa preko trošarin izjemno polni državno blagajno, a ne
smile-1.gif


Tepke me niso motile za pogledat, vseeno pa sem mnenja, da je žaljivo, da moraš izpostavljat svoje telo za zaslužek, v ozadju pa sigurno mora opraviti še kakšno storitev (neformalno).
ene in ene prodajajo telo drugi žulje tretji možgane... to da se prepove nekomu opravljati storitev ni dobro. mora biti regulirana da ne prihaja do zlorab prepoved pa ni v redu... sedaj bodo "tepke" morali delati več za manj denarja...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kakšno sporočilo dajejo tepke na gridu?
Da si jih lahko za denar kupiš, da ti tam stoji in se "poniža".

Isto kot v fuzbalu, ki je edini legalen način, da lahko kupiš črnca
smile-1.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.192
113
Poniža?
S čim se poniža?
Predvidevam, da vse te punce lepo garajo za svoje telo, da lahko služijo z njim in res ne vidim nekega ponižanja v tem.
Včasih so bile punce vesele, če si jih lepo pogledal zaradi fajn stasa, sedaj si pa že perverznež, če jo samo ošvrkneš s pogledom.
Torej se tudi jaz ponižujem, da služim denar ali kako?
A tvojega dela (tebe) se ne kupuje za denar?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Kakšno sporočilo dajejo tepke na gridu?
Da si jih lahko za denar kupiš, da ti tam stoji in se "poniža".

Isto kot v fuzbalu, ki je edini legalen način, da lahko kupiš črnca
smile-1.gif

To je tvoj pogled na zadevo. Po drugi plati kovanca pa so v avtomobilizmu že od nekdaj zraven tudi lepa dekleta in če mene vprašaš ni niti približno namen, da se jo kupi da tam stoji in se jo s tem poniža ampak se ji plača zato, da s svojo lepoto še dodatno popestri lepote avtomobilizma oz. dirk
cheer.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
ksz

Ne bi raje najprej manekenstvo prepovedali? Grde, zadrogirane, shirane, ki se dejansko prodajajo za denar mafiji, ki jih trži po modnih pistah.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ali bi ti nagnal tudi lepotice, ki pri boksarskih dvobojih kažejo runde? Ali pa mažoretke pri ekipnih športih?