Pihanje na pločniku

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.674
6.232
113
Ja kazen je taka ker jo zakon predpisuje. Kaj so na kraju ugotovili pa vprasanje.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.273
2.267
113
Vozilo je brezhibno v času tehničnega pregleda.
Ja vprašanje je kaj je res.
S tako kapo jo je še pocen odnesel
smile-1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Saj ravno zato je zanimivo čemu taka kazen. Je pa mesec dni nazaj kot je napisal imel tehničnega in naj bi bilo vozilo brezhibno... Le kdo bi vedel kaj se je tukaj dogajalo.
za koliko € je postalo brezhibno?
grims-1.gif


ampak čisto resno. tehnično brezhibnost moraš vzdrževati celo leto ne samo na tehničnem.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik softi pravi:
Citat:
Uporabnik skala pravi:
ne nisi... ampak ni tvoja kriva saj ne pišeš zakonov. me pa res zanima zakaj neki bi za te bilo strožje... itak sploh nebi smeli voziti zakaj neki dodatni pogoji v smisli "če pa že vozijo morajo biti popolnoma trezni" pač ne razumem te logike... se mi zdi da bolj sledijo vodilu "pobrati čim več denarja" saj vedo da so to itak večinoma stari pijančki ki so ostali brez izpita.

če si pijan za volanom in nimaš izpita, bi pijanost morala biti olajševalna okoliščina.
pijanost v avtu bi v vsakem primeru pizdarije morala biti olajševalna okoliščina, v solo, ko si samo pijan pa pač kazen.

zakaj?
pijan si bolj neprišteven, bolj neumen. v vseh primerih tega se kazen znižuje. recimo tale za uboj Tiča bo dobil manj, ker je bil neprišteven.

Sorry, ampak alko in to, da se ga nabiješ, pač ne sme biti (in v precej primerih ni) olajševalna okoliščina. Še več: neprištevnosti zaradi alkota, drog ipd sploh ne bi smeli priznavati. Samo v primeru duševne bolezni.
Ker: nihče ne te sili, da se ga napiješ. Pač misli vnaprej.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.111
2.463
113
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Saj ravno zato je zanimivo čemu taka kazen. Je pa mesec dni nazaj kot je napisal imel tehničnega in naj bi bilo vozilo brezhibno... Le kdo bi vedel kaj se je tukaj dogajalo.
za koliko € je postalo brezhibno?
grims-1.gif


ampak čisto resno. tehnično brezhibnost moraš vzdrževati celo leto ne samo na tehničnem.

Nimam pojma, človeka ne poznam. Našel slučajno na FB, ko je označil znanec, ki pa vozi kamion (ampak ne tega
smile-1.gif
).
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.144
2.316
113
v lokalni ostariji
sej ni samo žarnica

ogledalo, stopnica, obvezna oprema, šrauf odšraufan na kesonu. pač malenkosti k ga je na tehničnem zagotovo opozoril policist mu je pa spisal kazen...
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
In tudi če napihaš 2.0 ne dobiš kazni, ker le ta ni predvidena.

No se mi je zdelo da ni kazen za kaj takega predvidena oziroma ni navedena v zakonu....to me je zanimalo
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.986
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
A bi ti lahko mal manj lezel v riti Apollotu? Pa kaj če sta prijatelja - znanca. Vsak ima lahko svoj pogled in vsak lahko s svojo glavo razmišlja. Ni teme o policajih, kjer nebi bil advokat policajev, čeprav ga Apollo itak ne rabi, ker je dovolj pameten.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
A bi ti lahko mal manj lezel v riti Apollotu? Pa kaj če sta prijatelja - znanca. Vsak ima lahko svoj pogled in vsak lahko s svojo glavo razmišlja. Ni teme o policajih, kjer nebi bil advokat policajev, čeprav ga Apollo itak ne rabi, ker je dovolj pameten.
hysterical-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.144
2.316
113
v lokalni ostariji
8888 o čem ti bluzis? A ti veš da nemški Avstrijski miličniki še bolj rigolozno strafajo kamionarje? Celo za roso v gabaritki so enega strafnal. Slovenski pa za umazane gume(ne ni letelo od njih samo umazane so bile) Pa ne misli da mi je všeč to, ali da jih branim
..samo da b tulil kako je nepravično je to pa se mi zdi neumno.. A v drugih temah se vzigas kako ne kaznujejo kako so mili... da o tem kako lezes v rit tudi juznakom ki jih kao ne maras pa raje ne bom...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.674
6.232
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
A bi ti lahko mal manj lezel v riti Apollotu? Pa kaj če sta prijatelja - znanca. Vsak ima lahko svoj pogled in vsak lahko s svojo glavo razmišlja. Ni teme o policajih, kjer nebi bil advokat policajev, čeprav ga Apollo itak ne rabi, ker je dovolj pameten.

Kaj te boli? A je zelja po slabem v tebi tako zelo mocna, da te moti, ce se nekdo strinja z mano? Mislim ce te bo pomirilo, se lahko zmeniva pa prides do mene pa mi s kljuci mal po avtu crte narises. Ce pa si bol voayerske sorte pa se zmeniva da ti pripeljes nekoga s sabo pa mi on nekaj slabega naredi, ti pa gledas in uzivas zraven. Kaj bi se lahko...hm...ti povem kako svojo tezavo pa da se bos lahko naslajal nad njo? Ene par je takih da ti bo garant kak teden stal... Kaj se lahko najdeva....hm.... ZE vem, prides do mene, jaz iz zepa potegnem 100 EUr in jih vrzeva v pec. Ves kak nor obcutek bo to....ko bos vedel da sem ob 100 EUR. TO bos tezko zaspal od vzhicenja. AL pa se ena ideja, povezes se z membrainom in me prideta v ostarijo v zivo zaj.ebavat z nebulozami o policajih? A? Stari bosta oba dobre volje, on bo svoje gonil, ti bos pa uzival zraven.

Sej ne vem, s cim bi to zadovoljili pri tebi krscanska dusa... morda mi pa kmalu kdo umre al pa zboli...pa bos lahko srecen. Ker to da te moti, da se nekdo strinja z menoj (pa sam niti nisem imel obcutka da se) je verjetno samo vrh ledene gore. Tko da ti lepo potrpezljivo cakaj, mene bo pa ze kaka nesreca doloetela, ne skrbi.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.986
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Škoda da se kljub tvoji pameti ( pa to ni žaljivo ) spustiš na tak nivo. Napisal sem samo resnico. Ni teme kjer bi tebi kontriral. Verjemi da nimaš vedno prav.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.144
2.316
113
v lokalni ostariji
Kakšno resnico? A zdej bi moral pluvat po enem soforumasu da bi se ti bolš počutil? Verjem da bi mu napisal da neki nima prav v kolikor ne bi imel. Ti vidiš demone tam kjer jih ni. Zakaj ne vem. Raje pri sebi poskrbi, da ne boš dvoličen
..
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.986
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Ne govorim da moraš pljuvati po soforumašu. Nikakor ne. Govorim na splošno o Policiji, ne o Apollu. In kar napiše Apollo kot policaj ne kot privat oseba je za tebe sveta resnica.
 
Nazadnje urejeno:

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Ne govorim da moraš pljuvati po soforumašu. Nikakor ne. Govorim na splošno o Policiji, ne o Apollu. In kar napiše Apollo kot policaj ne kot privat oseba je za tebe sveta resnica.
če citira zakon potem lahko sam vedno preveriš ali ga prav citira...