zavarovalnice,sesalci...teženje

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
Pozdarvljeni

Zanima me, če ima še kdo teževe s temi posiljevalci ,ki vztrajno težijo z nekimi zavarovanji , pa sesalci pa kaj jaz vem kaj vse še.
Sem kar nekaj številk blokiral ampak zgleda, da uporabljajo vedno neke nove številke.
Mi je nan težila od zavarovanja, da če me zanima in klub temu, da sem 100x povedal da ne me vabi , da pridem h njim da mi dajo neke ugodnosti in izračun ...bla bla bla.
Potem imam neko foro s sesalci...težijo ,da bi oni prišli očistit in potem te nekak izsilijo ,da jim daš enih 10 kontaktov ,da lahko težijo naprej.
Ma sem znorel že.

Kje za vraga dobijo moj gsm , če ga pa nisem dajal javno okrog....da me ti cigani kličejo skoraj ob 22h.

Ima še kdo te težave?
Kako ste rešili?

Hvala za odgovore in se opravičujem ker ste morali brat jezno pisanje že živčnega človeka.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
Poskusi s prijavo informacijskemu pooblaščencu.
Enkrat je bila ena taka akviziterka (mogoče res sesalci), ki je hotela za začetek nabirati kontakte. Sem ji kar pokazal vrata in da če takoj ne odide in ne pusti prvega zapisanega kontakta na mizi, naredim prijavo na IS. Je kar šla.
 

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
880
94
28
Citat:
Uporabnik kazamurnik pravi:
Potem imam neko foro s sesalci...težijo ,da bi oni prišli očistit in potem te nekak izsilijo ,da jim daš enih 10 kontaktov ,da lahko težijo naprej.


Kje za vraga dobijo moj gsm , če ga pa nisem dajal javno okrog....da me ti cigani kličejo skoraj ob 22h.


Si si sam odgovoril. Če imaš tako dobre kolege, kot si sam, dajo oni tvoj kontakt tečnim akviziterjem. Mogoče so izvedeli, da pri tebi vsak akviziter izsili njihov kontakt...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
267
113
kzs

hja, ko jih bos ene 15 zavrnil takoj na zacetku, da te ne zanima, bos pocasi izbrisan... ce jih pa poslusas in pol cincas si pa kandidat da kej kupis, sam taprav te more dobit, da te pregovori...
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Rešitev je da jim jasno in glasno poveš da te ne zanima ter da naj tvojo številko izbrišejo iz baze in te več ne kličejo.

Če jih pošlješ v tri krasne, jim jebeš mater, vržeš telefon dol oz karkoli podobnega, te bodo zagotovo poklicali nazaj.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.880
3.005
113
Citat:
Uporabnik crnobog pravi:

Če jih pošlješ v tri krasne, jim jebeš mater, vržeš telefon dol oz karkoli podobnega, te bodo zagotovo poklicali nazaj.

Jaz sem jim jebal mater, večkrat, vsakemu posebej pa so nehali
evil.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Moja mat samo vrže dol.... pa ji zmeraj pravim, da naj pove da naj nehajo klicat.


Mene je enkrat češkotova dobila pri dobri volji, me ne kličejo več.
evil.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik kazamurnik pravi:
Pozdarvljeni

Zanima me, če ima še kdo teževe s temi posiljevalci ,ki vztrajno težijo z nekimi zavarovanji , pa sesalci pa kaj jaz vem kaj vse še.
Sem kar nekaj številk blokiral ampak zgleda, da uporabljajo vedno neke nove številke.
Mi je nan težila od zavarovanja, da če me zanima in klub temu, da sem 100x povedal da ne me vabi , da pridem h njim da mi dajo neke ugodnosti in izračun ...bla bla bla.
Potem imam neko foro s sesalci...težijo ,da bi oni prišli očistit in potem te nekak izsilijo ,da jim daš enih 10 kontaktov ,da lahko težijo naprej.
Ma sem znorel že.

Kje za vraga dobijo moj gsm , če ga pa nisem dajal javno okrog....da me ti cigani kličejo skoraj ob 22h.

Ima še kdo te težave?
Kako ste rešili?

Hvala za odgovore in se opravičujem ker ste morali brat jezno pisanje že živčnega človeka.
ne razumem kakšne probleme imate z njimi in kako izsilijo kontakte?
rečeš ne hvala odložiš rešeno.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.097
739
113
v času, ko imaš stalno neke razprodaje, točke zvestobe in raznorazne kuponkote, jaz ne trznm več, če mi ne ponudijo vsaj 50%
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.277
113
In nato v času, ko folk kupuje bolj popuste kot dejanski izdelek, prodajalci dvignejo cene v nebo in nabijejo gor npr.cca.40-50% popusta s čimer so še vedno konkretno v plusu na podlagi predhodnega dviga in so vsi zadovoljni, prodajalci s svojim zaslužkom in kupci s super popustom
grims-1.gif


Pa da ne bom čisto offtopic - kadar jaz prejmem kak tak klic (v zadnje ravno par dni nazaj zaradi neke predstavitve sesalca za jogi/sedežno itd.) jim lepo pojasnim, da iz te moke ne bo kruha, se prijazno zahvalim za ponudbo in čao bao. Klicarjenja se ne ponavljajo tako da imam očitno ok pristop
grin1.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
Citat:
Uporabnik skala pravi:ne razumem kakšne probleme imate z njimi in kako izsilijo kontakte?
rečeš ne hvala odložiš rešeno.
Dokler ne vidiš tega načina dela v živo, ne moreš verjeti. Najprej pobira kontakte in ker tega nisem hotel in sem jo nagnal, niti nisem točno zvedel, kaj sploh prodaja. Kontakt je glavni cilj, tisto kar prodaja, je bilo očitno postransko. Verjetno so se pojavile firme, ki osebne podatke preprodajajo. Ni sicer dovoljeno po trenutni zakonodaji in ne bo po GDPR, vendar dokler jih nihče podrobno ne razišče je "dovoljeno". Na koncu pa bodo uspeli dokazati, da so prodali nekaj 10 kontaktov in bo kazen par €.
 

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
867
12
18
Luna
Ja to so tudi meni pri nekem zavarovanju hotli. Prvo so mi hotli zavarovanje uturit. Pol pa mi je reko naj še 10 telefonskih od kolegov napišem na list z imeni.
Sem rekel, da nebo šlo ker so telefonske številke podatkii, ki so mi jih zaupali prijatli znanci... v dobri veri da bom z njimi ravnal skrbno in jih brez njihovega dovoljenja ne smem dajat naprej.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
Dobro, tebi so vsaj svoj produkt ponudili najprej. To mi je jasno. Da pa ne pokaže svojega produkta, temveč najprej pobira kontakte, potem pa bi kazal produkt pa je milo rečeno čudno. Ampak očitno gre za poslovni model prodaje kontaktov takoj ali hrambe za hude čase.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Je bil pred nekaj meseci tak klic. Psihološka fora je huda. Tale pa tale vam je podaril predstavitveno sesanje jogija. Po navadi rečem ne in nasvidenje. Tokrat se mi je zdelo, da sta ta dva nekaj kupila in pač za popust dala kontakt. Ker mi delata neko uslugo (imam parkirano prikolo pri njih) sem privolil in se zmenil za termin. No tist dan je nekaj vmes prišlo in sem hotel prestavit ali odpovedat termin, že tako je bil ob osmih zvečer. Na telefon ne dobiš nikogar. OK, smo se prilagodil. Babnica je pozvonila na vrata skoraj uro prepozno, seveda sem jo odslovil, bla je začudena užaljena, sem rekel samo nasvidenje.
Naslednji dan me kliče eno punče, nesramno, vsiljivo, nadrkano, kok je njena sodelavka skurla za 20 EUR bencina zame....ko sem prvi naval ustavil, sem ji sam rekel, naj ne kliče več, ker bo sledila prijava. Od takrat je mir.
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Dobro, tebi so vsaj svoj produkt ponudili najprej. To mi je jasno. Da pa ne pokaže svojega produkta, temveč najprej pobira kontakte, potem pa bi kazal produkt pa je milo rečeno čudno. Ampak očitno gre za poslovni model prodaje kontaktov takoj ali hrambe za hude čase.

Čisto enostavno. Ne da se nobenega kontakta in hvala lepa , nasvidenje.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
No, saj to sem naredil. Poslovni model pa je zaskrbljujoč. Ker N ljudi ima moj kontakt in slej ko prej, ga bo nekdo dal.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Drek od prijatelja daje kontakte naprej. Prijatelj pa niti pomotoma. Zamenjajte prijatelje ali pa naj oni vas pa ne bo več problema s tem.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Drek od prijatelja daje kontakte naprej. Prijatelj pa niti pomotoma. Zamenjajte prijatelje ali pa naj oni vas pa ne bo več problema s tem.
če zamenjaš prijatelje potem daješ kontakte od bivših prijateljev?
grims-1.gif


so ankete ampak recimo podobna fora... enkrat sem odgovorjal za hec ker je rekla da je anketa zelo kratka in nekaj o radiu stvar je bila taka da je so bila vprašanja o radiu 3 nakar pa 20 vprašanj o politiki. potem so me takoj naslenji dan spet klicali za anketo o radiu. sem rekel da lažejo in da je bila zadnjič dolga (no ja dejansko niso lagali in je bil del o radiu res kratek) potem se je tista (ne ista) ki je spraševala nekaj raburjala da njihove ankete že niso dolge pa sem samo odložil.
od takrat nisem odgovarjal na nobeno anketo več ampak me še vedno kličejo.