ošpice

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.499
8.862
113
Citat:
Uporabnik jaka6 pravi:
Dejstvo je da so dvomljivci tisti, ki so si vzeli več časa in prebrali več različnih študij in teorij, kot pa tisti, ki slepo zagovarjajo cepljenje. A je kdo kej pomislu na to?

Prebral čuda zadev, ker sem bil zelo v dilemi, ali cepit hčerko ali ne (pri enem letu nam je skoraj šla zaradi hudega vročinskega krča). Sej če vse tiste študije in kolobocije pogledaš z distanco in uporabiš kanček zdrave pameti ti je hitro jasno. Kle pa vidiš kdo spušča enostavčne provokacije...tip, ki bo šolal otroka doma....vse jasno.

Aja, na koncu smo skupaj s pediatrom sprejel odločitev, da se ji pač zamakne vsa cepljenja za leto dni. Fanta sta cepljena po programu.
 
Nazadnje urejeno:

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.112
66
48
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
... Na urgenci infekcijske zjutraj ob 9 povem diagnozo in prosim za AB, ( jbg, pretekle izkusnje, je pa on imel dokumentacijo glede mojih preteklih izkusenj) on pa meni nergira in me posilja na preiskave ki ob enih popoldan potrdijo mojo diagnozo.
Hja... Zakaj si sploh šel tja s svojo že postavljeno diagnozo?
Sam si AB predpiši, a ne. Aja, ne moreš oz. ne smeš, ker nisi kvalificiran t.j. tako kot mi vsi nimaš pojma o medicini.
Zame je pametovanje zdravniku o svoji diagnozi (pretekle izkušnje spadajo k simptomom) in pričakovanje kaj naj naredi TAKOJ na istem nivoju kot orognsko-chemtrailsko necepljenje.
Od par mesecev ležanja v bolnici še noben ni dohtar ratal.
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Če je vedel, da je okužen z ošpicami in da je to zelo nalezliva bolezen, bi lahko 112 poklical, kateri bi rešilca poslali po oba. Vsaj predvidevam, da bi.
 

buce

Pripravnik
23. jan 2014
562
20
18
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Kzs

Uf, sam dobr, da ni bil kaksen migrant. Bi mel spet politicno krizo.

K da je za javnost vazn kdo je. Pac virus je kle.

Sicer pa precej cudno, da pride bolan clovek v bolnico, a ne?


sej je bil migrant... kosovski. al je kosovo že avtonomna pokrajina slovenije mogoče?
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Čist enostavno. Od ošpic eden na tisoč umre, dva do trije imajo stalne posledice. Ali ima cepljenje lahko hude stranske učinke? Seveda! Incidenca je eden na 200 miljonov....
Mislim da je jasno, kaj te bolj ogroža.... razen če si nadpameten google fotr... pol ti pa itak nič ne, pomaga razen ena okol epe.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik tesfalar pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
... Na urgenci infekcijske zjutraj ob 9 povem diagnozo in prosim za AB, ( jbg, pretekle izkusnje, je pa on imel dokumentacijo glede mojih preteklih izkusenj) on pa meni nergira in me posilja na preiskave ki ob enih popoldan potrdijo mojo diagnozo.
Hja... Zakaj si sploh šel tja s svojo že postavljeno diagnozo?
Sam si AB predpiši, a ne. Aja, ne moreš oz. ne smeš, ker nisi kvalificiran t.j. tako kot mi vsi nimaš pojma o medicini.
Zame je pametovanje zdravniku o svoji diagnozi (pretekle izkušnje spadajo k simptomom) in pričakovanje kaj naj naredi TAKOJ na istem nivoju kot orognsko-chemtrailsko necepljenje.
Od par mesecev ležanja v bolnici še noben ni dohtar ratal.

Mogoče smo sedaj na isti način sprehajali po ustanovah pacienta z ošpicami. skratka lovimo orgone in chemtraile.
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
Citat:
Uporabnik Nitroo pravi:
Čist enostavno. Od ošpic eden na tisoč umre, dva do trije imajo stalne posledice. Ali ima cepljenje lahko hude stranske učinke? Seveda! Incidenca je eden na 200 miljonov....
Mislim da je jasno, kaj te bolj ogroža.... razen če si nadpameten google fotr... pol ti pa itak nič ne, pomaga razen ena okol epe.

Če je to tolk enostavno, zakaj se potem tolk ljudi nasprotuje cepljenju?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Zaradi nezaupanja v zdravstvo in v farmacijo. Sploh v zadnjih letih, ko farmacija v naravo vsako leto znova spusti nek nov umetno ustvarjen virus gripe.
 

buce

Pripravnik
23. jan 2014
562
20
18
Citat:
Uporabnik Nitroo pravi:
Čist enostavno. Od ošpic eden na tisoč umre, dva do trije imajo stalne posledice. Ali ima cepljenje lahko hude stranske učinke? Seveda! Incidenca je eden na 200 miljonov....
Mislim da je jasno, kaj te bolj ogroža.... razen če si nadpameten google fotr... pol ti pa itak nič ne, pomaga razen ena okol epe.

amm...zakaj si to men odgovarjal? pozabil dati ksz?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
Citat:
Uporabnik membrain pravi:
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
Nekaj slišim da iščejo ljudi ki so bili v stiku s okuženim s ošpicami...

hmm

se neceplenje morda maščuje?

problem je, ker bodo naj.ebali tisti, ki ne smejo biti cepljeni in tisti pri katerih je zaščita padla, ker so bili cepljeni 40 in več let nazaj
Od tastarih ni bil noben cepljen, so kar vsi zboleli in se potem pozdravili, sedaj pa naj bi bili imuni na to bolezen. (enako norice)

od leta 67 se cepi proti ošpicam, niso vsi zboleli, sploh pa se niso vsi pozdravili
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Zaradi nezaupanja v zdravstvo in v farmacijo. Sploh v zadnjih letih, ko farmacija v naravo vsako leto znova spusti nek nov umetno ustvarjen virus gripe.

rolleyes-1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.106
916
113
Emona / Carnium
Starši, katerih otroci imajo po cepljenju velike razvojne (motorične, cerebralne, alergijske,...) težave, ne potrebujejo "umetno ustvarjenih virusov", da bi nasprotovali cepljenju.
Pogosto je skupni imenovalec teh primerov nejasna diagnoza ali po domače dohtarji ne vedo, ne znajo, nimajo,...tujina...pojdite za pol milijona na kliniko v švajcarsku...in okrog tega "odstotka" staršev se širi strah na ostale starše, ki so že v osnovi prestrašeni za svoje dojenčke...so tudi takšni starši, ki kot je nekdo zgoraj napisal: ne kupijo nobene diagnoze, ker se ne morejo sprijazniti...

Na moje vprašanje izpred nekaj let, še vedno nihče od alter pragmatikov ni odgovoril: zakaj zdravnik cepi otroka, ki je le nekaj dni pred tem prenehal z jemanjem antibiotikov.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.499
8.862
113
Ti bom jest odgovoril. Ker je egocentrični bedak, dotični zdravnik. In? To pomeni, da naj ukinemo cepljenje na sploh? Prosim odgovor.
 
Nazadnje urejeno:

mistique

Guru
16. jun 2009
13.106
916
113
Emona / Carnium
In koliko je egocentričnih bedakov med dohtarji? Strahospoštovanje je besedna kombinacija, ki sicer nikakor ne gre skupaj ampak ponazarja nivo (ne)kritičnosti (drugo mnenje, alternativno mnenje,...), ki jo premore povprečen pacient (ugibam: starejše osebe) do dohtarske avtoritete. Kdo si drzne dvomiti v mnenje dohtarja...in ljudje imajo za opraviti z dohtarji, ne (neposredno) s farmacevti...
Jaz imam cepljenega otroka.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
ksz

Problem je tudi diagnosticiranje teh "eksotičnih" bolezni. Namreč 90+% zdravnikov še v življenju ni videlo otroške paralize in ostalih bolezni, ki se zaradi cepljenja pri nas ne pojavljajo že več desetletij.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.499
8.862
113
Potem se strinjava. Namesto, da bi šla borba v prevetritev programa, v ozaveščanje, kako preprečit cepljenje otroka z oslabljenim imunskim sistemom egocentričnim zdravnikom, se bebavo zavrača cepljenje z bebavimi argumenti ala naravna imunost.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
dejstvo je tudi nekaj,danes se rojevajo otroci,ki se pred 50imi ali več ali pa tudi manj leti ne bi rodili.Predvsem zaradi napredka medicine, in tukaj je problem tudi to, da se pri kar nekaj število otrok pojavijo določene zdravstvene motnje šele kasneje lahko tudi po 3em letu starosti.
generacija, ki je danse stara 40 in več let je bila cepljenja oziroma precepljena z veliko bolj nevarni cepivi, kot pa so na voljo dnaes in tudi sama stroka je imela z cepljenjem velikomanj izkušenj kot danes. Ne zanikam, da bi kdo zaradi cepljenja utrpel posledice, vednar je to število otrok veliko manjše kot če prebivalstvo ne bi bilo precepljeno
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.499
8.862
113
Predstavljaj si starša nedonošenčka ( ful sem vesel za njih, res), ki 10 let nazaj ne bi mel šans preživetja. Njun otrok logično ne bo cepljen. Zanimivo, namesto da bi zagovarjala cepljenje, sta fanatično proti tudi z argumentom naravne imunosti. Go figure....
sprasujem se.gif
 
Nazadnje urejeno:

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Kam pa naj bi ga?
Te so krute in o njih nerad debatiram. Otroc konec koncev niso krivi, da majo usekane starše. Sam ko mi začnejo predavat od naravne imunosti se mi pa obrne. Nikakor jim ni jasna kruta plat naravne imunosti, in sicer, da šibkejši ne preživijo.
preživeli pa imajo velikokrat hude posledice, ki jin delajo šibke... se bodo zavedali... ko bo že prepozno. ampak kaj čmo zavedanje prihaja in odhaja skupaj z neko generacijo.