Implementacija

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Juzna dalmacija verjamemda se ne briga za piranski zaliv. Kot se mi tule ne prerekamo o Neumu, mostu na Peljesac in podobnih mejnih forah tam doli.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Juzna dalmacija verjamemda se ne briga za piranski zaliv. Kot se mi tule ne prerekamo o Neumu, mostu na Peljesac in podobnih mejnih forah tam doli.
Jaz sem samo 100 km od piranskega zaliva in se mi zanj jebe se bolj kot juzni dalmaciji... Pri meni gobcanje spirjenih politikov nikoli ni palilo.
Naj vas potolozami da te praznicne dni je bilo na otoku krku po cestah vec slovenskih registrskih tablic kot tistih z RI....
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik poldo pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Juzna dalmacija verjamemda se ne briga za piranski zaliv. Kot se mi tule ne prerekamo o Neumu, mostu na Peljesac in podobnih mejnih forah tam doli.
Jaz sem samo 100 km od piranskega zaliva in se mi zanj jebe se bolj kot juzni dalmaciji... Pri meni gobcanje spirjenih politikov nikoli ni palilo.
Naj vas potolozami da te praznicne dni je bilo na otoku krku po cestah vec slovenskih registrskih tablic kot tistih z RI....
Kolaboranti
10.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.164
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Taki kot sta Denis in Fadil ponavad spizdita ko prvi metek zažvižga mimo ušes. Po forumih se je fajn ustit. Kar se pa morja tiče....tko kot so z nami delal koprski policaji Hrvati nikol niso zato se ve, da mene Portorož ne vidi.

hysterical-1.gif

O kakšnih metkih govoriš šupčino?
Če znaš brati, na Hrvaško ne hodim nikoli, razen kadar gre naprej na jugo-vzhod. Jjebe se meni za Hrvaško n njeno morje,če pa ti vlečeš vsako leto svojo trafiko k njim je pa tvoj problem. Kurčite se po forumih in jamrate, v bistvu pa ste navaden ološ. Hrvatje naj vas oberejo do kosti, pa še vso obalo do Trsta naj zasežejo. Capl ima še kako prav. Ko vas jjebe, smrad bedni...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Sam ne hodim na Hrvaško, toda ali misliš da so Srbi kaj boljši? Kdo nas je napadel? Srbi so bili tisti. Se vidi pri nas kako Srbi ljubijo Slovenijo. Sicer pa je v vsakem narodu nekaj dobrega in slabega.
btw, Capl je provokator.
 
Nazadnje urejeno:

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Kdo nas je napadel? Srbi so bili tisti. Se vidi pri nas kako Srbi ljubijo Slovenijo.

Po mojih podatkih so bili v teh tankih in helikopterjih, ki so nas napadli, na žalost tudi slovenci (sem napisal z malo začetnico).
nahrung002.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Taki kot sta Denis in Fadil ponavad spizdita ko prvi metek zažvižga mimo ušes. Po forumih se je fajn ustit. Kar se pa morja tiče....tko kot so z nami delal koprski policaji Hrvati nikol niso zato se ve, da mene Portorož ne vidi.

hysterical-1.gif

O kakšnih metkih govoriš šupčino?
Če znaš brati, na Hrvaško ne hodim nikoli, razen kadar gre naprej na jugo-vzhod. Jjebe se meni za Hrvaško n njeno morje,če pa ti vlečeš vsako leto svojo trafiko k njim je pa tvoj problem. Kurčite se po forumih in jamrate, v bistvu pa ste navaden ološ. Hrvatje naj vas oberejo do kosti, pa še vso obalo do Trsta naj zasežejo. Capl ima še kako prav. Ko vas jjebe, smrad bedni...

Te vljudno vabim na kofe ali pivo, da mi v faco rečeš šupčino in smrad bedni, piši ZS, da se dobiva.

Pa seveda verjetno avtov nimaš zavarovanih pri Triglavu, pa ne kupuješ Droginih ali Žitovih izdelkov in tako dalje. Če si že brihten, pol bodi do konca.
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Citat:
Uporabnik Mare2 pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Kdo nas je napadel? Srbi so bili tisti. Se vidi pri nas kako Srbi ljubijo Slovenijo.

Po mojih podatkih so bili v teh tankih in helikopterjih, ki so nas napadli, na žalost tudi slovenci (sem napisal z malo začetnico).
nahrung002.gif
Si siguren, da v situaciji v kateri so bili nekateri, ti ne bi sedel v tanku?
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
kalbo, v vojni vsak najde en razlog, da uporabi svojo premoč in z orožjem napada... V tej temi še ne govorimo o vojni.

Tako kot sedaj poglavarja držav napeljujeta vsak svoje ribiče, naj postanejo kršitelji predpisov druge države. Seveda ribiči po razmisleku dojamejo, da živijo z ljudmi, tako v svoji državi kot sosednji, saj imajo tam prijatelje, družine.
nahrung002.gif


Kot izgleda, so v večini poštenjaki na obeh straneh (razen obeh napeljevalcev). Seveda se borijo za vsakdanji zaslužek, kruh...
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Veliko jih tule uporablja "vojno" retoriko, ki mi ni všeč, povsod so dobri in slabi in na splošno sem mnenja, da so ljudje večinoma dobri.

Poglavarja obeh držav sta ene pizde, ker prelagata svoje odgovornosti na ribiče, ki se res zgolj borijo za vsakdanji kruhek. Kot rečeno, njima paše tale status, ker s tem zakrivata večje in širše probleme.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Taki kot sta Denis in Fadil ponavad spizdita ko prvi metek zažvižga mimo ušes. Po forumih se je fajn ustit. Kar se pa morja tiče....tko kot so z nami delal koprski policaji Hrvati nikol niso zato se ve, da mene Portorož ne vidi.

hysterical-1.gif

O kakšnih metkih govoriš šupčino?
Če znaš brati, na Hrvaško ne hodim nikoli, razen kadar gre naprej na jugo-vzhod. Jjebe se meni za Hrvaško n njeno morje,če pa ti vlečeš vsako leto svojo trafiko k njim je pa tvoj problem. Kurčite se po forumih in jamrate, v bistvu pa ste navaden ološ. Hrvatje naj vas oberejo do kosti, pa še vso obalo do Trsta naj zasežejo. Capl ima še kako prav. Ko vas jjebe, smrad bedni...

Te vljudno vabim na kofe ali pivo, da mi v faco rečeš šupčino in smrad bedni, piši ZS, da se dobiva.

Pa seveda verjetno avtov nimaš zavarovanih pri Triglavu, pa ne kupuješ Droginih ali Žitovih izdelkov in tako dalje. Če si že brihten, pol bodi do konca.
de se ne boš posrau, smrad kolaborantski
uf-1.gif

....a veš, sej hrovaški palicaji bi te tut namlatili, sam jim je tvoja baba zagrozila, da jih ne bo več pedenala, če te bojo tepli
evil.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Taki kot sta Denis in Fadil ponavad spizdita ko prvi metek zažvižga mimo ušes. Po forumih se je fajn ustit. Kar se pa morja tiče....tko kot so z nami delal koprski policaji Hrvati nikol niso zato se ve, da mene Portorož ne vidi.

hysterical-1.gif

O kakšnih metkih govoriš šupčino?
Če znaš brati, na Hrvaško ne hodim nikoli, razen kadar gre naprej na jugo-vzhod. Jjebe se meni za Hrvaško n njeno morje,če pa ti vlečeš vsako leto svojo trafiko k njim je pa tvoj problem. Kurčite se po forumih in jamrate, v bistvu pa ste navaden ološ. Hrvatje naj vas oberejo do kosti, pa še vso obalo do Trsta naj zasežejo. Capl ima še kako prav. Ko vas jjebe, smrad bedni...

Te vljudno vabim na kofe ali pivo, da mi v faco rečeš šupčino in smrad bedni, piši ZS, da se dobiva.

Pa seveda verjetno avtov nimaš zavarovanih pri Triglavu, pa ne kupuješ Droginih ali Žitovih izdelkov in tako dalje. Če si že brihten, pol bodi do konca.
de se ne boš posrau, smrad kolaborantski
uf-1.gif

....a veš, sej hrovaški palicaji bi te tut namlatili, sam jim je tvoja baba zagrozila, da jih ne bo več pedenala, če te bojo tepli
evil.gif
hysterical-1.gif


PS: A ti bi tud kofe
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Veliko jih tule uporablja "vojno" retoriko, ki mi ni všeč, povsod so dobri in slabi in na splošno sem mnenja, da so ljudje večinoma dobri.

Poglavarja obeh držav sta ene pizde, ker prelagata svoje odgovornosti na ribiče, ki se res zgolj borijo za vsakdanji kruhek. Kot rečeno, njima paše tale status, ker s tem zakrivata večje in širše probleme.
da te malenkost popravim
ne poglavarja pač pa večina politikov v obeh državah so peezde...
problem meje je idealna zadeva, da se odvrne pozornost od resnih zadev ter, da se lahko dalje ribari v kalnem
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
ksz
iz fejsbuka
Citat:
Še en zemljevid, ki prikazuje razmejitev med avstrijskimi in ogrskimi deželami. Na tem zemljevidu je Primorje imenovano Küstenland, Krajnska Carniola, Štajerska pa Styria. Po kakšnem mednarodnem pravu Hraška zahteva Piranski zaliv.Njena meja 1918 potekala šele pri mestu Reka?
Citat:
Slovenske dežele, ki jih omenjaš, so imele po statutu slovenske države Karantanije, ki je po vatikanskem umoru knezov Celskih prešla pod nadzor habsburgha-vatikana, status samostojnih dežel vse do 1. decembra 1918, ko je srbski okupator ukinil statut slovenskih dežel in njihov samoupravni kodeks.
Citat:
Na Braču so ostanki slovenščine... moka, dež... za Krkom drugi največji otok, in je ostalo v notranjosti.
Citat:
Tega zemljevida niso hoteli predložiti arbitražni komisiji. Le zakaj ne?

 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
Tisti, ki se širokoustite z nasiljem.
Na Trdinovem vrhu je slovenska vojska. Ki se preko HR ozemlja oskrbuje tako s hrano kot z orožjem.
Hrvati pa preplašeno nič o njej.
Je pač piranski zaliv - ni več savudrijska uvala - je za njih več!
Tudi med njimi je razkol. Samo takrat, ko so pred javnostjo, NE!
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:

Na Trdinovem vrhu je slovenska vojska. Ki se preko HR ozemlja oskrbuje tako s hrano kot z orožjem.

Zakaj že če imajo iz Slovenije speljano lepo makadamsko cesto s hrvaške strani pa ni nič boljša.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:

Na Trdinovem vrhu je slovenska vojska. Ki se preko HR ozemlja oskrbuje tako s hrano kot z orožjem.

Zakaj že če imajo iz Slovenije speljano lepo makadamsko cesto s hrvaške strani pa ni nič boljša.
Pa sej naši nimajo kej več za bit v vojašnici, ker je pripadla hrovatom.
Pizdajim pokvarjena, samo zato jo ne zapustijo, da bodo hrovati imeli izgovor nespoštovanja razsodbe.
, Kaj jih briga primopredaja ,pa naj sesujejo tisto kočo pa gredo na slovensko ozemlje, ne pa da kršijo odločbo arbitraže.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Je ze bilo razlozeno - dokler je hrvati ne prevzamejo smo zanjo dolzni skrbeti mi. Ce bi jo kar zapustili in ne vzdrzevali bi se hrvati lahko sklicevali na to da z objektom nismo ravnali kot dobri gospodarji.

Sicer pa se do vojasnice dostopa po slovenski cesti s slovenske strani.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Je ze bilo razlozeno - dokler je hrvati ne prevzamejo smo zanjo dolzni skrbeti mi. Ce bi jo kar zapustili in ne vzdrzevali bi se hrvati lahko sklicevali na to da z objektom nismo ravnali kot dobri gospodarji.

Sicer pa se do vojasnice dostopa po slovenski cesti s slovenske strani.
Izgovor da bi se ga še zadet džanki sramoval
Vzdržujejo vzdrževalci -civilisti. Hišnika, oskrbnika -CIVILISTE- se pusti gor, če bi se jim resnično šlo za to.
Pa tudi ne vem, zakaj bi sploh vzdrževali vojašnico, če ni več naša. Jst bi jo kr zakuril pa še cesto preoral, ker nepremičnine niso bile predmet arbitraže ampak samo zemlja pod njimi.
Če bi vrnili pa pokraden les in pokradene ribe iz Piranskega zaliva, takrat bi pa tudi jaz pazil, da jim objekt vrnem v dobrem stanju.

Ni logike, meni hudičevo smrdi vse skupaj.