Implementacija

22. jul 2007
12.793
1.312
113
123
Citat:
Uporabnik softi pravi:
zanimivo je, da plačujemo policijo, stroške s posredovanjem na morju, a oni se praskajo. ko doma ne ubogaš policaja je preprečevanje bla bla bla uradni osebi, dol na morju se slikajo.
potem je tu še vojska, ki je dobra za televodabo v telovadnicah. ni za reševanje naravnih nesreč in ni za varovanje suverenosti.

pika na i je pa trdinov vrh. pripada hrvaški, a tam je 14 vojakov, ki hočejo plačo vojaka na misiji v tujini. zakaj se vojašnica ne sprazni? sej so posnetki JLA iz leta 91 kako odhaja iz Kopra, pa naj ta četica spakira.

kere banana države....

Saj hrčki nočejo svete gere, ker če bi jo prevzeli bi potem posredno potrdili tudi obstoj arbitraže
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Pa naša ni, tak da naj spizdijo tam ven. Ampak tu je problem, da našavojska sploh ne ve kaj bi sama s sabo ...
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.409
113
Lahko pa bojkotirate hrvaške izdelke, ne hodite na njihovo morje itd, itd...
Cel kup klobasanja, julija in avgusta vas bo pa 95% na Pagu.
hysterical-1.gif
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Lahko pa bojkotirate hrvaške izdelke, ne hodite na njihovo morje itd, itd...

Jaz hodim dostikrat plesat na Hrvaško. Razni Salsa festivali itd. Nihče me ne prepriča, da tega ne bi več počel. Punce s katerimi plešem, jih ne zanima Piranski zaliv. Naj se med sabo udarita Plen..iæ in C..rar, če se ne moreta pogovoriti, pa s pestmi, ne pa da v ogenj pošiljata ribiče in policijo. To početje se mi zdi zelo primitivno.

Pa tudi vi, alterjevci, skulirajte se.
nahrung002.gif
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Lahko pa bojkotirate hrvaške izdelke, ne hodite na njihovo morje itd, itd...
Cel kup klobasanja, julija in avgusta vas bo pa 95% na Pagu.
hysterical-1.gif
Jaz sem na Krku sedaj in bom se naprej ce bom le mogel vsak ali vsak drug vikend...in prav fajn se imam. Z domacini pijemo Zlahtino in se politicnim pajacom z obeh strani samo smejimo.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
smejiš se ti, oni pa gledajo kaj bi s tabo.

mal ste naivni tisti, ki mislite, da je to bratom hrvatom hec in so oni cerkevene miši..cerkvene so, sam ne miši.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.409
113
Citat:
Uporabnik poldo pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Lahko pa bojkotirate hrvaške izdelke, ne hodite na njihovo morje itd, itd...
Cel kup klobasanja, julija in avgusta vas bo pa 95% na Pagu.
hysterical-1.gif
Jaz sem na Krku sedaj in bom se naprej ce bom le mogel vsak ali vsak drug vikend...in prav fajn se imam. Z domacini pijemo Zlahtino in se politicnim pajacom z obeh strani samo smejimo.

Vi kar uživajte na Hrvaškem. Ne pa potem jamrati po forumih čez Hrvate. Sam sem že pred časom napisal, da jih ne maram in da na Hrvaško ne hodim, razen kadar grem proti Srbiji in naprej.
Vem, da niso vsi ljudje slabi, pa vendar. Ne spomnim se, da bi SLO imela kdaj kakšne pozitivne izkušnje s hrvatarji.
Tudi veliko naših politikov ima vikende na Hravškem, zato pa je vse skupaj kar nekaj. Beda.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.409
113
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik poldo pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Lahko pa bojkotirate hrvaške izdelke, ne hodite na njihovo morje itd, itd...
Cel kup klobasanja, julija in avgusta vas bo pa 95% na Pagu.
hysterical-1.gif
Jaz sem na Krku sedaj in bom se naprej ce bom le mogel vsak ali vsak drug vikend...in prav fajn se imam. Z domacini pijemo Zlahtino in se politicnim pajacom z obeh strani samo smejimo.

Vi kar uživajte na Hrvaškem. Ne pa potem jamrati po forumih čez Hrvate. Sam sem že pred časom napisal, da jih ne maram in da na Hrvaško ne hodim, razen kadar grem proti Srbiji in naprej.
Vem, da niso vsi ljudje slabi, pa vendar. Ne spomnim se, da bi SLO imela kdaj kakšne pozitivne izkušnje s hrvatarji.
Tudi veliko naših politikov ima vikende na Hravškem, zato pa je vse skupaj kar nekaj. Beda.
Hrvati se delajo zelo sofisticiran narod, v bistvu pa so zelo krvoločen narod. Zgodovina pove vse.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Jebe jih to, da so v EU bolj od njih v p. le še Bolgari.
Srbiji je podobna nacionalistična strategija vzela 20+ let razvoja, ampak se pobirajo.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Srbija je bila in bo omejena na beograjski pašaluk. Kar je imela težnje po več so se vse klavrno končale. Prej ko to dojame in živi v teh okvirih, preje bo zacvetela.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Citat:
Uporabnik softi pravi:
srbija nikoli ni bila nacional k hrvaska.
Tisto pred leti ko je Srbija razturala po dobri polovici ex yu in jo dokoncno unicila so bile samo male vojaske vaje ?
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU


[/QUOTE]
Hrvati se delajo zelo sofisticiran narod, v bistvu pa so zelo krvoločen narod. Zgodovina pove vse.

[/QUOTE]
Krvoločnost. Fadil, poglej si svoj avatar. S takšnim se ne bi rad srečal v kakšni temni ulici
hysterical-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik poldo pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
srbija nikoli ni bila nacional k hrvaska.
Tisto pred leti ko je Srbija razturala po dobri polovici ex yu in jo dokoncno unicila so bile samo male vojaske vaje ?

ne, idiotizem posameznikov ob podpori peščice in nacionalizmom par deset procentov.

v principu pa rešena meja z makedonijo, kjer imajo manjšino. s črno goro, kjer imajo manjšino. s kosovom bodo tudi rešili, samo še določeni bedaki morajo donehat. z bih najslabše urejeno.

na drugi strani imaš hrvate, problem s slovenci, srbi, bih. v bih skrajno nacionalistične težnje, ne pozabi vojne. potem imaš hrvaške obljube slovencem, odnos do slovencev čez poeltje, odnos ob migrantski krizi....
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.315
5.841
113
pri taščici
S takimi colni mi implementiramo razsodbo.
A si/prav predstavljam da je vecjii coln bolj severno od manjse ga (gore v ozadju)
2647663-IMG_20180101_192448.jpg
 

Priponke

  • 2647663-IMG_20180101_192448.jpg
    2647663-IMG_20180101_192448.jpg
    29,7 KB · Ogledi: 165
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.678
6.236
113
To je policijski coln MUP RH z oznako P-105 Marino Jakomonic, k spada po njihovi tipografiji v klaso A - coln nad 18m dolznine. Vprasanje ki si ga zastavil ima preprost odgovor - slovenska policija za nadzor drzavne meje uporablja plovilo enakega tipa, ki pa je cca 6m krajse od tega ki si ga prilepil ti - slavni P-111, ki je tudi najstarejse plovilo v floti slovenske policije. Ostala plovila so manjsa in bistveno bolj primerna za opravljanje nalog na tako majhnem obmocju kot je slovensko morje.

Po oborozitvi se nasa plovila ne razlikujejo bistveno od hrvaskih, obe policiji kot najvecje orozje uporabljata mitraljez 12,7 ter dolgocevno orozje policistov.

Trenutno ime pomorska policija 5 plovil, ostala plovila so v uporabi v notranjosti drzave oz v specialni enoti policije.

Naj te ne skrbi, velikost colnov nima veze z implementacijo arbitraze.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Kaj v praksi se sedaj zgodi, ce jaz s svojo 340cm dolgo pvc jahto zapeljem cez sredinsko crto in me hocejo legitimirati .hr organi? Sem dolzan to naresti ali jih ignoriram? Kaksno pomoc v takem primeru nudi nasa policija?
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Avstrijskega Kurca skrbi spor med hr in nami !

A se on heca,ker edino logično bi lahko rekel,da ga skrbi nespoštovanje hrvatov do arbitražnega sporazuma.

Alo Erjavec dejmo protestirat !