Implementacija

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.965
113
EU
Implementacija in meja je priljubljena tema politikov. Obojestransko. Zato se prizadevajo, da se nikoli ne reši.
Pred volitvami bodo poslali par ribičev prek magične črte v spremstvu policije, in o tem bodo mediji khm..FopTv ..tri dni poročali. Celi teden pa analize in soočenja...
bonk.gif

Nič se bat. Mesarski vajenec je postavil vprašanje o pripravljenosti SLO vojske zaradi tega primera
evil.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.867
5.466
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik ceedevita pravi:
naši se bojijo oboroženega konflikta( to se v nekaterih tujih medijih omenja ). sicer pa so zayebali s tisto prisluškovalno afero
Seveda se bojimo, če pa imamo edino ladjo polno zaposleno s taxiranjem ilegalcev spred libijske obale

=bala vas ladja! Ne bom pozabu pogovora z HVO veteranom...iebesh mornarico v 21.st...

Na hrib poleg morja daš par vodenih raket in je to najboljša letalonosilka...pokleknla je celotna JNA mornarica v 90's...

Bomo lahko končno Roland sistem do konca izkoristl če smo ga že moral kupit...
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.876
3.001
113
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:

Bomo lahko končno Roland sistem do konca izkoristl če smo ga že moral kupit...

Roland je že staro železo
grims-1.gif
, sicer pa ne rabiš ničesar naše morje je tako majhno da ga braniš že z protioklepnimi izstrelki ki jih imamo z bližnjega hriba.
 

B81

22. jul 2007
34.423
8.920
113
Jebeno ko smo tak mali pa nemocni. Poleti pa spet 1+mio nocitev pri sosedih. Bravo nasi. Kar dajmo jim in potem prosimo, ce lahko tudi mi tam lovimo...
priden.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Jebeno ko smo tak mali pa nemocni. Poleti pa spet 1+mio nocitev pri sosedih. Bravo nasi. Kar dajmo jim in potem prosimo, ce lahko tudi mi tam lovimo...
priden.gif

zakaj mali in nemočni? zame je slo v primerjavi s hr v večini pogledov močnejša, sam 'demokratično, 'politično', 'dej me v rit' na kolenu klečeča.
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
Briga me za politiko = poleti gremo dol na morje. Vsem se kao jebe , ko pa (osovraženi) sosed psa pelje mimo "vaše" parcele pa že vsi pesti stiskate.

Dr(e)kanje po Piranskem zalivu je jasno sporočilo neke države kaj si misli o sosednji državi. Me zanima če bi takole drkali Italijane ali Nemce. Grke pa vrjetno bi... Če ne bi bilo zaliva, bi pa kje drugje srali.

Iz principa letos (spet) ne grem dol na dopust. Narod ki ga drajva ponos s tem ko drkajo druge in narod ki se fila s cerkvijo in fuzbalom ni zrel z v EU.

In da imamo neko Evropsko unijo ki fura politiko kao večih hitrosti in toleranc.... Kom on!
 

B81

22. jul 2007
34.423
8.920
113
Slovenec bi šel tja na morje, pa čeprav bi hrvati potamanili naše tam...Slovencu ni para.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Kdo ve kam gresta na morje ta dva gobezdaca ki sta hrvatom dal moznost da so naredili to sranje iz arbitraze. Verjetno se kar vleceta lepe eurcke v ju.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.261
5.819
113
pri taščici
Naslednjic so na Rizani, potem pa na Soci.
In kar naekrat se bodo o padovi pogovarjal.

Je pa ta stala samo zato da imajo.politiki dnevnice, kilometrino,.... Pa nekateri poskusajo.plus tocke dobiti pred volitvami.
Prisluskovalna afera je bila pa zrezirana potem ko so.hrvati spoznali da jim piranski zaliv uhaja iz rok.
 
Nazadnje urejeno:

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
zanimivo je, da plačujemo policijo, stroške s posredovanjem na morju, a oni se praskajo. ko doma ne ubogaš policaja je preprečevanje bla bla bla uradni osebi, dol na morju se slikajo.
potem je tu še vojska, ki je dobra za televodabo v telovadnicah. ni za reševanje naravnih nesreč in ni za varovanje suverenosti.

pika na i je pa trdinov vrh. pripada hrvaški, a tam je 14 vojakov, ki hočejo plačo vojaka na misiji v tujini. zakaj se vojašnica ne sprazni? sej so posnetki JLA iz leta 91 kako odhaja iz Kopra, pa naj ta četica spakira.

kere banana države....
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.261
5.819
113
pri taščici
Vse to je res,
Ampak ker je arbitraza pustila mejo tako da meja 13x precka vasko cesto ( bomo na njej imeli 13 mejnih prehodov, 13 ograj proti migrantom, ne bi se cudil takim izvedbam) je meni tole nic drugega kot metanje denarja za birokrate. Ce bi ozemlje placali, bi bilo ceneje.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.968
5.705
113
blizu močvirne prestolnice
Kot prvo Slovenija ni dobila nič oziroma zelo zelo malo. Zaradi izdajstva bi morali pred sodišče vsi od sd, desusa... skupaj z erjavcem in Pahorjem na čelu.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Vse to je res,
Ampak ker je arbitraza pustila mejo tako da meja 13x precka vasko cesto ( bomo na njej imeli 13 mejnih prehodov, 13 ograj proti migrantom, ne bi se cudil takim izvedbam) je meni tole nic drugega kot metanje denarja za birokrate. Ce bi ozemlje placali, bi bilo ceneje.

meja je kakršna je. hrvate v šengen pa ne bo težav. če pa do takrat nismo zmožni braniti 13 prečkanj ceste, potem pa v Jajce, prosit za Jugo nazaj.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.343
455
83
Kul, pol če se jaz skregam s sosedom okol meje in pride geodet pomerit, jaz rečem da to nč ne velja, če me tožijo pa rečem "ja ne priznajem ovaj sud" in je stvar rešena.