LEPE PRAZNIKE IN SREČNO NOVO LETO!

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
KSZ
a lahko smetite kako drugo temo
pravi se glasi! stalno nekaj smetiš potem pa težiš ker smetimo TVOJO temo. moraš bi res ponosen ker si PRVI letos odprl to temo

sicer pa vesele saturnalije.
 

SomeoneElse

Zelenc'
19. jun 2012
26
0
1
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Lepe praznike in srečno leto 2018 vam želim. Pa da boste zdravi pa srečni pa predvsem da boste imeli radi sebe in druge, da boste širili ljubezen in dobroto. Prihodnost je od vseh nas.

Srečno vam želi Goba

Carsko!
cheer.gif


Hvala!
467716-post_slo.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.656
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Lepe praznike in srečno leto 2018 vam želim. Pa da boste zdravi pa srečni pa predvsem da boste imeli radi sebe in druge, da boste širili ljubezen in dobroto. Prihodnost je od vseh nas.

Srečno vam želi Goba

Lepo napisano. Tudi z moje strani obili Božjega blagoslova. Sledi kar nekaj praznikov, Božič, dan neodvisnosti, Sv. Štefan, Sveti Janez, Sveta družina na Silvestra, Gospodovo razglašenje.
 

bratusm

Fizikalc
29. jan 2014
615
38
28
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Lepe praznike in srečno leto 2018 vam želim. Pa da boste zdravi pa srečni pa predvsem da boste imeli radi sebe in druge, da boste širili ljubezen in dobroto. Prihodnost je od vseh nas.

Srečno vam želi Goba

467716-post_slo.gif


Najlepša hvala!
Enako vsem pametnim na svetu... Pametnim...
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Moj komentar na osladnosti, ki sem jim priča že nakaj tednov....
2645044-DSC05485_crop.jpg
 

Priponke

  • 2645044-DSC05485_crop.jpg
    2645044-DSC05485_crop.jpg
    21 KB · Ogledi: 182
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Lepe praznike in srečno leto 2018 vam želim. Pa da boste zdravi pa srečni pa predvsem da boste imeli radi sebe in druge, da boste širili ljubezen in dobroto. Prihodnost je od vseh nas.

Srečno vam želi Goba

Lepo napisano. Tudi z moje strani obili Božjega blagoslova. Sledi kar nekaj praznikov, Božič, dan neodvisnosti, Sv. Štefan, Sveti Janez, Sveta družina na Silvestra, Gospodovo razglašenje.

stopi do dežurne lekarne...
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Malce zgoden si. Ampak verjamem, da smo samski nekako bolj občutljivi na praznike
cool-1.gif

Torej hvala enako in še dodatno vprašanje / anketa:
1. Ali bi za praznike rajši jedli ali sexali?
2. Če sexali, ali rajši:
- vaginalno
- oralno
- analno
- mixalno
- retroinalno
- mističnodrogialno
- karnekajbrezvezeinalno

No tko. Vsem pa želim, da se imate lepo. Pa ne tišat preveč analno no....
grin1.gif
Najprej odgovor na anketo -raje bom jedel
tongue-1.gif


aja...v prihajočem letu ti želim uspešno prilagoditev novemu življenskemu obdobju, imenovanem Doba Uvele Češplje, da se boš čim hitreje in lažje sprijaznila
Osebno bi ti svetoval, da si v tem življenskem obdobju vzameš čas za reči, ki jih prej v življenju nikoli nisi naredila, npr. -se naučiš kuhat, ker če boš kuharijo kej bolj obvladala kot si sexat, boš mogoče celo, za strošek dobrega golaža, prišla do kakšne urice moške družbe. Če boš natočila še kakšen kozarec, boš začuda ugotovila, da lahko ded ostane še celo kakšno urico tudi po tem, ko zadovolji svoje potrebe
no, Mamca
srce-1.gif
, zdej pa ne več tolk razmišljat, ker te pol glava boli, pojd raj recepte za golaž iskat in čez praznike malo potreniraj, da se ne boš krneki okol slinla in fukfehtarla, pol pa kot vedno, šla sama spat.
evil.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Malce zgoden si. Ampak verjamem, da smo samski nekako bolj občutljivi na praznike
cool-1.gif

Torej hvala enako in še dodatno vprašanje / anketa:
1. Ali bi za praznike rajši jedli ali sexali?
2. Če sexali, ali rajši:
- vaginalno
- oralno
- analno
- mixalno
- retroinalno
- mističnodrogialno
- karnekajbrezvezeinalno

No tko. Vsem pa želim, da se imate lepo. Pa ne tišat preveč analno no....
grin1.gif
Najprej odgovor na anketo -raje bom jedel
tongue-1.gif


aja...v prihajočem letu ti želim uspešno prilagoditev novemu življenskemu obdobju, imenovanem Doba Uvele Češplje, da se boš čim hitreje in lažje sprijaznila
Osebno bi ti svetoval, da si v tem življenskem obdobju vzameš čas za reči, ki jih prej v življenju nikoli nisi naredila, npr. -se naučiš kuhat, ker če boš kuharijo kej bolj obvladala kot si sexat, boš mogoče celo, za strošek dobrega golaža, prišla do kakšne urice moške družbe. Če boš natočila še kakšen kozarec, boš začuda ugotovila, da lahko ded ostane še celo kakšno urico tudi po tem, ko zadovolji svoje potrebe
no, Mamca
srce-1.gif
, zdej pa ne več tolk razmišljat, ker te pol glava boli, pojd raj recepte za golaž iskat in čez praznike malo potreniraj, da se ne boš krneki okol slinla in fukfehtarla, pol pa kot vedno, šla sama spat.
evil.gif
saj za golaž ne rabiš veliko... samo potrpljenje da ga dovolj časa kuhaš... čeprav tam azijke nekaj svetujejo ananasov sok v golaž, da se govedina prej zmehča... nisem pa še probal.
PS: capl kje si sedaj ko so te babure s tistega konkurenčnega foruma odstranle?
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Pojma nimaš.
bonk.gif

Sem še iz unih cajtov, da znam prav dobro kuhat. Pa tudi velikokrat bi rajši kuhala kot sexala, samo, žal, ni takih kandidatov.
rolleyes-1.gif

Je še ni treba za ananasovim sokom polivat, haha, kot ma Skala gorle en tajski recept
cheer.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
... Vi bi rajši sam sex, ne vem zakaj??!!
evil.gif

.................

Kaj ti nuca če je še sočna, ko pa tile moderni fantje raje gledajo v firerja
rolleyes-1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Pojma nimaš.
bonk.gif

Sem še iz unih cajtov, da znam prav dobro kuhat. Pa tudi velikokrat bi rajši kuhala kot sexala, samo, žal, ni takih kandidatov.
rolleyes-1.gif

Je še ni treba za ananasovim sokom polivat, haha, kot ma Skala gorle en tajski recept
cheer.gif
Mamca, ne ananasa, LIMONO, z limono moraš, da drvarnco vkup potegne
rolleyes-1.gif

 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
saj za golaž ne rabiš veliko... samo potrpljenje da ga dovolj časa kuhaš... čeprav tam azijke nekaj svetujejo ananasov sok v golaž, da se govedina prej zmehča... nisem pa še probal.
PS: capl kje si sedaj ko so te babure s tistega konkurenčnega foruma odstranle
Cajta za golaž ma pa zdej Mamca res zadosti, Med čakanjem na sex lahko govedino do utekočinjenja razkuha
evil.gif


Vsepovsod so me že nagnali, pa se niti nočem več nikamor silit. Sem preveč cajta zabil. Če me še tule trajno banajo, ne bi bil nič jezen.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Ti si en tak drvarski neotesan nesramnež.
10.gif

Zakaj bi se z golažem mučila, pa tiste koščke iskala, če lahko dobim pečenko. Pravkar gre v ror, sam še na delovno temperaturo naštimam, pol pa lepo počasi obračam in zalivam
wink-1.gif

Pa mir mi dej zdaj, da se bom lahko v miru posvetila hrani
tongue-1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Ti si en tak drvarski neotesan nesramnež.
10.gif

Zakaj bi se z golažem mučila, pa tiste koščke iskala, če lahko dobim pečenko. Pravkar gre v ror, sam še na delovno temperaturo naštimam, pol pa lepo počasi obračam in zalivam
wink-1.gif

Pa mir mi dej zdaj, da se bom lahko v miru posvetila hrani
tongue-1.gif
V naših koncih mamo kr konkretno mesa v golažu, šparate bolj pr vas
evil.gif

Mal ti poahti na temperaturo....star šporhet pa to.....da ne bo delovne nesreče. Alter je očitno v zatonu, zato si ne želimo izgube kr dveh uporabnikov naenkrat.
rolleyes-1.gif
termostat nazaj in na rahlo in previdno
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Capl, bo tvoja stara kaj zalaufala pecico na praznik? ali bo spet mrzel sporhert, ti se bos pa slinil ob pogledu na tuje dobrote..😆
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Capl, bo tvoja stara kaj zalaufala pecico na praznik? ali bo spet mrzel sporhert, ti se bos pa slinil ob pogledu na tuje dobrote..😆
Stara je na šiht
cheer.gif

in ti? si že zamenju tist star šporhet za novejšga? zdaj majo une nove, ko takoj zalaufa in zagreje, pa dizajn....veš kake zdaj delajo, stoj in glej kak so lepi
smile-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Dokler dobro greje in peče, nima smisla menjavat za novega..je lahko samo drazji in slabsi, ne glede na to, kako lepo
zgleda od zunaj..😀