Tony Cetinski

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.457
113
Po istih ulicah kjer je zgazil tistega...
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.915
278
83
tam ko se terc po tori rola
Ja, ta zgodba je precej podobna zgodbi sodelavca, bivšega. Model je bil...rad ga je cuknil. Nekega dne pa v službi zaokrožijo govorice, da ga je nekdo povozil, do smrti. Ker je bilo s pobegom, oziroma ni ustavil. Kasneje, ko se je malo več izvedelo, je pa zgodba takšna. Model se ga je napil in pred hišo (stanuje tik ob zelo prometni cesti) legel, da si odpočije. To, pred hišo, mislim na sredi ceste. Seveda ga ob štirih zjutraj avtomobilist ni videl, ali pa prepozno. So bile objave, da naj se javi, ker našli ga niso. To je bilo lani, pa nič od tega. Lahko, da je tudi šofer imel kakšen promil in je zato odpeljal...ne vem.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Da povoziš pijanca ležeæega na cesti ni nemogoče,ampak pa da ga povoziš v ulici,kjer je omejitev nekje 10-20km/h !??
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
neprilagojena hitrost je pa menda vse tisto, če se ne moreš v vsakem trenutku in v vsakem primeru pravočasno in pravilno ustavit.

Torej. če ti pade meteroit na avto, si kriv. Zdej se pa pelji......
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ampak - lej! Tole postaja skrajno grdo. Moj znanec, pred precej leti sva bila celo sodelavca, je na tak način povozil zvečer v desnem ovinku nekega starčka, ki je šel malce na sprehod iz doma upokojencev in sredi ovinka malce omagal. Pa je tam cestna razsvetljava in to kvalitetna.

Ni šans, da rešiš tako situacijo! Pa kasneje celo življenje živiš s tem ...
uf-1.gif
Vsakič ko se peljem tam, malce podzavestno prižlajfam, pa je že sto let od takrat.
- Yebeš situacijo !
uf-1.gif
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Ampak to je bilo sredi dneva v ulici, kjer normalen človek ne vozi več kot 20-30? Če mu ni direktno pred avto padel, ne moreš povoziti človeka, razen če med vožnjo delaš kaj drugega ali divjaš?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Upam da si šofer in bi se moral zavedati, kako čudne situacije so včasih.

Zagovarjam? Da, zagovarjam ga kot šoferja. Ker na cesti resnično doživiš vse sorte
rolleyes-1.gif
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Da povoziš pijanca ležeæega na cesti ni nemogoče,ampak pa da ga povoziš v ulici,kjer je omejitev nekje 10-20km/h !??

Ja in? Al pa na rikverc pri 5 km/h pešca....
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.112
2.468
113
Še prehitro se zgodi. Mi smo se zadnjič s prijatelji vračali iz Zagreba, pa smo par ovinkov pred Slovensko mejo izven naselja skorajda nabasali na pešca. Hodil po cesti, oblečen v črno, popolnoma brez kresničk ali česarkoli odsevnega, ura pa okrog 1:45 zjutraj.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Upam da si šofer in bi se moral zavedati, kako čudne situacije so včasih.

Zagovarjam? Da, zagovarjam ga kot šoferja. Ker na cesti resnično doživiš vse sorte
rolleyes-1.gif

In ker veš, da na cesti doživiš vse sorte, tudi prilagodiš svojo vožnjo anede? Najlažje je vse na druge prevaliti, da bi pa sam kaj naredil, to pa ne. Pa vsi neki omenjate neke nočne prigode, to je bilo okoli 14h ure, torej pri belem dnevu. Ja, in tist posnetek mu ne gre čisto nič v plus, on očitno ni raja, da si lahko privošči tako vožnjo, jaz si je v svoji vozniški karieri še nisem.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.345
457
83
Men je tipa drgač škoda, ker taka stvar mislim,da ti kr ostane...

Je pa tko, kot je geronimo reku, tale video mu lih ne dela neki plusa. Jaz nimam jajc, da bi se tkole afnal. Samo čakal sem,da mu kdo skoč pred avto...