Denis Dame

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Najprej naredi mucenico iz sebe, pol pa objavi svojo pot na Cesko in njeno sobo v hotelu... Pupi ne gre slabo, to je 1x1.

Jst pa mislim da ji gre precej slabo...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Dokler vas bo dovolj, ki mislite da ji gre slabo, ji bo šlo dobro. Bo pa počas treba fuflo pokazat.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
dvomim, še vedno jemožno da je vse zrežirano. niple si je prlimala, tako da je youtube friendly zadeva, potem pa majco dol.
wink-1.gif
Itak da je zrežirano, na naslednjem dogodku se bo pa trlo ljudi, da bi videli njene joške.
 

BMW1

Pripravnik
14. nov 2017
124
0
16
Bo zanimivo videt koliko bo ljudi na njenem naslednjem izvjajanju "razvedrilnega programa".
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
Itak, da je zrezirano... 100% je bilo v planu, da se slece, ker drugace ne bi imela prelepljenih “niplov”
smile-1.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Dokler vas bo dovolj, ki mislite da ji gre slabo, ji bo šlo dobro.
točno tako. S tem se hrani.
Je že murko izjavil, da živi od takšnih, ki ga ne marajo.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Povej kaj ma od mene k sm dva posnetka do 1/5 pogledal pa dva "hejtrska" posta napisal na alterju? Pa Murkota si nasu za referenco, ki kot je ze predhodnik napisal, dela kot kelnar da lahko prezivi. Ona verjetno ne bo delala kot kelnarca bo pa verjetno se naprej noge narazen dajala za prezivetje. To je Slovenija in ne ZDA al pa celo Nemcija ipd kjer je dovolj velika masa ljudi. Cez 2 mesca se jo noben vec ne bo spomnu.
 
Nazadnje urejeno:

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
nč nism na tebe osebno mislu. Za referenco sem ga primerjal zato, ker niti ne vem kaj on je... razen tega da je menda znan... al celo slaven. Nekdo je napisal, da menda poje. Po moje ista fora neke promocije, pr njem in pr tej češplji. Ja, da dela v strežbi sem že prej zvedu. Je nekdo tukaj napisal. Menda ne v tem lokalu?? klik
Tud na njo ne vem kaj je in kaj počne da je to to....
No... men je vse malo
stupid-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.229
113
Pa zakaj se obremenjujes? a deluje prizadeta? Da. A nas more to skrbet? v bistvu ne ker nic nimamo z njo.

A nas more skrbet za njeno publiko, ki se jim ona zdi zanimiva? Da. Prej kot pa za njo.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik RagnarZ pravi:
Povej kaj ma od mene k sm dva posnetka do 1/5 pogledal pa dva "hejtrska" posta napisal na alterju? Pa Murkota si nasu za referenco, ki kot je ze predhodnik napisal, dela kot kelnar da lahko prezivi. Ona verjetno ne bo delala kot kelnarca bo pa verjetno se naprej noge narazen dajala za prezivetje. To je Slovenija in ne ZDA al pa celo Nemcija ipd kjer je dovolj velika masa ljudi. Cez 2 mesca se jo noben vec ne bo spomnu.
mogoče se bo pa s kakšnim predsednikom poročila... mogoče s kitajskim... potem bi pač bili velika srečna družina preko slovenije.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Pa zakaj se obremenjujes? a deluje prizadeta? Da. A nas more to skrbet? v bistvu ne ker nic nimamo z njo.

A nas more skrbet za njeno publiko, ki se jim ona zdi zanimiva? Da. Prej kot pa za njo.
a sem kje napisal, da se obremenjujem??? Ne. Ne z njo, ne z publiko. Ta publika so pa bolj firbci.