Denis Dame

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.291
113
v lokalni ostariji
denise dame bo sedaj imela predavanje kako uspeti v življenju
smile-1.gif
))))
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
šoferjom... masažo sedežev... ja zakaj pa punca masira sedeže? al samo kaže da je naravna blondinka?
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Moj pogled na situacijo: punca res deluje omejeno, ampak to je njen namen. V resnici pa sem 100% prepričan, da ve, kaj in zakaj to počne. Tale je zeloooo daleč od Murka, On ne igra, on tak je. Ona pa, kot že omenjeno, zelo dobro ve, kaj počne. In, glej ga zlomka, vedno bolj uspešna je, še posebej ker ji vsi delamo reklamo (ne samo mi tule, na splošno vsi, ki o njej pišejo-mo).
In, da zaključim: ne mislim, pač pa vem, da imam okus za ženske in tale punca je (če odmislimo njeno igro) zelo simpatična. Pa govotite, kar hočete, vsi že dolgo vemo, da imate doma babe, lepše od Afrodite, pametnejše od Atene in bolj sposobne od Marie Curie...

Nenasezadnje, precej vas ima dobre šanse , da dobite kako tako.
V glavnem, jaz bi jo, ampak one mene očitno ne bo, ker ne pašem v zgornji članek
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jason

Fizikalc
20. avg 2009
671
50
28
nocem bit cistun, ampak tale kombinacija 10-letnih fanic in srkanja peninice ne izgleda dobro
rolleyes-1.gif
 

BMW1

Pripravnik
14. nov 2017
124
0
16
Včeraj mi jo kolegica pokaže. Jaz sem brez besed, ker se res grozno afna. Je pa smešno, ko se je peljala na tist meet&greet v Celje, da si ni izbrala neke limunzine če že misli, da je VIP. Vsaj Audi A5, ker enoprostorci ravno niso nek luksuz.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

One ne misli, da je VIP. Je njena igra. Sem tudi sam najprej pomislil, da je baba malo potegnjena in da nima stika z realnostjo. Pol pa vidiš, da je tudi v tujini kar uspešna manekenka tudi za priznane modne oblikovalce, da pa baba ni kar tako, pa se vidi, kako je to (negativno?) publiciteto znala obrniti sebi v prid.
 

BMW1

Pripravnik
14. nov 2017
124
0
16
Ne ne mislim če igra neko VIP zvezdo pa ma tam najete varnostnike, ki zgledajo kot body guardi potem bi lahko se še pri avto izpoplnila.
Drugače pa če je imela tak naval mularije na ta njen meet&greet bi lahko že karte prodaja.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.104
911
113
Emona / Carnium
Prodaja kart je tu že riziko, da bo polovica manj "fenic", ki si želijo "probati peninico". Osebno ji ne bi pripisoval kakšnih zaslug za samopromocijo pač pa bi razmišljal o "PR agenciji", ki je našla nekoga, ki želi dodatno opravičiti lastni obstoj tudi na tak način...

Meet and greet: se je tudi kaj pogovarjala (small talk: hej kaj pa bi ti rada pila, ko boš 15?) s fenicami? Meni se je zdelo, da se je le nastavljala telefonom in srebala peninico ter potalala nekaj avtogramov.
 

BMW1

Pripravnik
14. nov 2017
124
0
16
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Prodaja kart je tu že riziko, da bo polovica manj "fenic", ki si želijo "probati peninico". Osebno ji ne bi pripisoval kakšnih zaslug za samopromocijo pač pa bi razmišljal o "PR agenciji", ki je našla nekoga, ki želi dodatno opravičiti lastni obstoj tudi na tak način...

Meet and greet: se je tudi kaj pogovarjala (small talk: hej kaj pa bi ti rada pila, ko boš 15?) s fenicami? Meni se je zdelo, da se je le nastavljala telefonom in srebala peninico ter potalala nekaj avtogramov.
Nisem bil na meet&gretu ker mi je škoda časa hodit gledat. Ponavadi je tako, da se na meet&greetu vsaj spregovir par besed z vsakim človekom. Po videu sodeče je pa ona bolj ali manj se nastavila 10-15 fotoapratom in to je to.