Obsedenost s tekom (tekaštvo)

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

krko

Guru
5. sep 2010
2.487
1.135
113
1.png
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
tak je to
https://www.facebook.com/Planet.Danes/videos/10155152351071325/

mu bodo vsaj kri vzeli
smile-1.gif
....

Daj spiz.di, a jaz tebe preverjam koliko piva spijes cez dan in vikende? Ce preteces samo zadnji kilometer z njim in si najvec 100m zadaj ti castim gajbo piva. Ma ti ga s kolesom ne dohitevas.

Mene bolj moti organizacija, ki je letos katastrofalna. V prvo in drugo cono se narisejo tekaci, ki nimajo pojma o laufanju od 120kg debeluhov do starih mam in potem rabis 5km, da vse prehitis, se zaletavas s tempom, cik cakas in izgubljas minute. Skrajni cas, da se uvede limite kot pri nekaterih maratonih drugje.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ne uživam alkohola oz min v brezalkoholnem
ko sem bil še v formi, sem ga na jurja ziher pošolal, na krajše pa sploh te dahauce
a tu ni dopinga praviš?
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Sicer letos nisem lavfal, je bilo pa že prejšnji dve leti, ko sem bil, kar se teh con tiče, katastrofa. Tja do bavarca je sploh nemogoče lavfat, potem se s kilometri nekako normalizira.
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Dobri 2h sigurno ne gre na makarone in prsut. Povprecno pomeni krepko pod 3min/km, prvih 10km okoli 2:40, zadnjih pa tudi.. Poizkusi kdaj. Raje s kolesom, da si ne bos naredil sramote..
wink-1.gif

Ni vse samo kemija, za 3h je treba ze konkretno preko 60km tedensko odlaufat. Samo kilometrina. Jebes intervale, ki ze na 10km malo nucajo.
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.353
212
63
Ja, tole s conami je postala groza. Sem bil sicer v prvi štartni coni, okoli mene pa debeluharji... wtf?!!! Model zraven mene je na štartu že pridno papcal gele... A una cona za njih ni dost ok al kaj je težava?! Do zavoja na Drenikovo sem se prebijal med njimi in izgubljal čas. Vmes pa seveda tudi naglas koga pokomentiral, ker mi je res dvignilo pritisk, da so nekateri že praktično hodili na koncu Dunajske. Nujno uvest cone na podlagi uradnih rezultatov v zadnjem letu! Štart iz napačne cone pa pač pomeni diskvalifikacijo. Tako bi se na hitro poštimal ta nered!
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik ALTF4 pravi:
Dobri 2h sigurno ne gre na makarone in prsut. Povprecno pomeni krepko pod 3min/km, prvih 10km okoli 2:40, zadnjih pa tudi.. Poizkusi kdaj. Raje s kolesom, da si ne bos naredil sramote..
wink-1.gif

Ni vse samo kemija, za 3h je treba ze konkretno preko 60km tedensko odlaufat. Samo kilometrina. Jebes intervale, ki ze na 10km malo nucajo.

Ko ga bodo pa dobli pa bo spet jok ... ŠE VSE SO DOBLI ...
Če se je pa slabo pripravil pa je ogrozil život...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
Ja, tole s conami je postala groza. Sem bil sicer v prvi štartni coni, okoli mene pa debeluharji... wtf?!!! Model zraven mene je na štartu že pridno papcal gele... A una cona za njih ni dost ok al kaj je težava?! Do zavoja na Drenikovo sem se prebijal med njimi in izgubljal čas. Vmes pa seveda tudi naglas koga pokomentiral, ker mi je res dvignilo pritisk, da so nekateri že praktično hodili na koncu Dunajske. Nujno uvest cone na podlagi uradnih rezultatov v zadnjem letu! Štart iz napačne cone pa pač pomeni diskvalifikacijo. Tako bi se na hitro poštimal ta nered!

zanimivo kakšni komentarji tekmovalcev

ko napišem tekaški obsedenci, se vsujete

sedaj pa sami sotekmovalce žalite z debeluharji ipd. ja kaki pa te ti si? dahavec? sama kost in koža, ko oni revež gori na videu, ko se je skor ubil, da je do cilja prišel...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.353
8.717
113
Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
Ja, tole s conami je postala groza. Sem bil sicer v prvi štartni coni, okoli mene pa debeluharji... wtf?!!! Model zraven mene je na štartu že pridno papcal gele... A una cona za njih ni dost ok al kaj je težava?! Do zavoja na Drenikovo sem se prebijal med njimi in izgubljal čas. Vmes pa seveda tudi naglas koga pokomentiral, ker mi je res dvignilo pritisk, da so nekateri že praktično hodili na koncu Dunajske. Nujno uvest cone na podlagi uradnih rezultatov v zadnjem letu! Štart iz napačne cone pa pač pomeni diskvalifikacijo. Tako bi se na hitro poštimal ta nered!
Ne jokat no, pa bodi taka faca, da boš s Kenijci štartal, pa ne bo problemov. Za Kenijca si ti debeluh.
stupid-1.gif
Takim k si ti, bi jest eno okol kepe zalepu.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.437
113
Kdor je pripravljen za 3h nima z gužvo nobenih težav ne glede na to kje štarta. Rabiš kakšnih 10 km da ujameš zajca, ampak [cenzura] ga. Imajo pa velike probleme "tekaški pantaniji" ki potem tečejo 3.45 namesto 3.41. Jeba ful.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.353
8.717
113
Ja, podobni so na Franji. Prva grupa jim je itak vesolje, pol se pa zadi kurčijo, pa folk napizdevajo.
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.353
212
63
Franjo peljem do začetka Kladja v 1. grupi! Danes sem tekel pace 4:00, tolk o Pantanijih!
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.353
8.717
113
No pol te debeluhi nimajo kej matrat. Brigi se zase, pa drugič pazi, da poš taprav cajt na štartu. Po napizdevanju folka ni nobene potrebe.
Do Kladja ni prva grupa nič v posebnega, pol se pa safr začne. No res pa je, da jest prve grupe ne držim niti do konca Tržaške. Tko da po tej plati kapo dol, sam folka pa vseen ne napizdevej.
 
Nazadnje urejeno:

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.353
212
63
Ravno zato me matrajo, ker se postavljajo tja, kjer jim ni mesto! Tukaj ni govora o hitrosti, kilah... nekoga, ampak enostavno o tem, da je nevarno za vse to neupoštevanje štartnih con!
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.353
212
63
Mogoče tebi ni do Kladja nič posebnega, bi te pa rad videl, kako z nami pelješ Vrhniški klanec 30km/h+. Letos je bil avg cca 31 za info. No, kot praviš, nič takega...