Moravske Toplice - lajf

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Grad Grad, Vulkanija, Bukovniško jezero. Mlin na muri, Vinarium, tekma Mura - Krka,...

Mura : Krka ne bo šlo - se bo že kadilo za mano, ko se bom peljal domov.

Nafta : Drava bi bla varianta, samo čez vikend pride squaw - če bom predlagal fuzbal, bom po zdravljenu najmanj na posvetivalnici, al pa ključ ne bo odpiral več vrat - tak da... ( copata.press)
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
al pa boš šel na poškodbenega
evil.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:

Dečve sicer tudi ne bi smel (rink na levi roki ... - pa še fse na njo pisano) - ampak jih ni

Master alarm triggered: we need to talk
smile-1.gif
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Če rad nabiraš gobe - Goričko vabi (danes je en teden kar sem prišel domov) sem jih našel norooooo veliko, sem vse receptorke in uno malo taluštno terapevtko založil za par let. Potem sem jih dajal še eni gostji, ki jih je sušila v sobi na radiatorju - v zahvalo sem pa bil preskrbljen pri večerji z moštom in kasnejšimi frakcijami grozdja.
V Kodilo pa ne hodi ni dobro toliko kot je vredno - bil sem dvakrat pa sem bil razočaran tako, da sem tunko za domov raje kupil od panvite (panvitino imaš za hladno predjed) kot njihovo.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Da izrabim temo...
V kere toplice v Prekmurju oz TM TM se je za it kopat z otrokom za en dan. Da je kak notranji tobogan al neki
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.811
815
113
MB
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Grad Grad, Vulkanija, Bukovniško jezero. Mlin na muri, Vinarium, tekma Mura - Krka,...

Mura : Krka ne bo šlo - se bo že kadilo za mano, ko se bom peljal domov.

Nafta : Drava bi bla varianta, samo čez vikend pride squaw - če bom predlagal fuzbal, bom po zdravljenu najmanj na posvetivalnici, al pa ključ ne bo odpiral več vrat - tak da... ( copata.press)

Lahko bi prej povedo da si sam, bi lahko kakšen tarok vrgli
nahrung002.gif
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:

Dečve sicer tudi ne bi smel (rink na levi roki ... - pa še fse na njo pisano) - ampak jih ni

Master alarm triggered: we need to talk
smile-1.gif

In kaj mi boš povedal? Da sem zahebal? To sam vem ...
cry12bpy.gif


Al se bom vlegel na kavč in bom imel seanso: “Kako živeti, če je vse njeno ...”

Drugače pa ni tako hudo - imam svojo Revolut kartico, ki mi jo dokaj redno napolni.
tongue-1.gif

(da ne bo kdo resno jemal - to zadnje)
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
ksz

Vinarium - check
Vulkanija - check
Pica in pir f Peruniki - check (mi je hotelska hrana po 10 dneh presedla
redface-1.gif
)

Ni pa noben stegnil jezika, da bodo/so danes ob 13:00 v Lendavi igrali mladinci Maribora in Liverpoola in si seveda nisn prestavil postopkov!
10.gif
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.020
567
113
da mal zasmetim temo
smile-1.gif


ali je kje v Moravskih ali bližini kakšna dobra slaščičarna? da peljem svojo na tortico, ko bo glih praznovala, ko se bomo namakali.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Maš v Moravskih dobro slaščičarno.

Cafe Praline. Je pa cenovno dokaj visoko zastavljeno.