mimovrste

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Jaz sem zelel narociti izdelek, ki so ga reklamirali. Ker so baje imeli tezave s plartformo nisem mogel izbrati osebnega prevzema (v kosaro sem ga dal). Zadevo so popravili, ko je bil popust mimo. Kontaktiral sem jih. Pozanimali so se kaj sem zelel narociti in mi odgovorili, da izdelka ne morem vec dobiti po taki ceni.

Z reklamo so torej samo zvabili ljudi na svojo stran.

Slo je za nekaj eurov, tako da je tu slo bolj za princip kot denar.
 

stm

Pripravnik
19. jul 2007
49
0
6
Ima kdo kodo za popust -15€ nad 100€, pa ga ne bo pokoristil do 15.10.?
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
ksz...

Še moja izkupšnje...

Tudi jaz redno naročam pri njih in do zdaj (zadnjih 14 dni...cca) je vedno potekalo povsem po planu, robe ja prišla kvečjemu prej, kot da bi zamudila. Vedno grem iskat sam na Brnčičevo.

V teh 14 dni sem naročil tri zadeve..prvo (po moje ravno 14 dni nazaj)..zadnji kos, dobava v parih dneh..dobil danes mail da je roba rpišla, drugo, ki je bila za zalogi pri dobavitelju in naj bi dobil naelsdnji dan..je trajalo kak teden (dvignil včeraj), tretja pa..naj i dobil dva dni nazaj pa zaenkrat še ni.

Tako da..zamujajo a vseeno se stvari premikajo.

Sem se pa nasmejal ravno včeraj, ko sem šel dvignit naročeno..zunaj pred skladiščem kake 15 folka (verjetno čik pavza) vmes pa varnostnik
grin1.gif
)
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Jp, kot sem zgoraj na prvi strani napisal - understaffed.

Iz izkušenj vem, kako je to - kako to izgleda, tako da sem to takoj opazil.
 

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
offtopic...ker si očitno domač, kater program je top? sam trenutno uporabljam pantheona...
confused-1.gif


samo smo verjetno že preveč zabredli, da bi menjali...
crazy1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
to je pa vprašanje za miljon evrov, plus tega je zelo odvisno kaj delaš. nisem nek ekspert, pač izkušnje z različnimi zadevami
wink-1.gif
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
pred leti uporabljal sem res hud sistem in kateregakoli sem probal kasneje vidim da mu ni niti blizu. je bila pa lasten produkt multinacionalke, ki ga je razvijala dobrih 20 let in ga seveda še izboljšuje. panteon, vasco, sap in podobni mu niso do kolen seveda ga ni možno dobiti
 

hja1

Pripravnik
30. mar 2016
185
2
18
ksz. Evo prvič tudi jaz doživel negativno izkušnjo. Naročim 4 RAMe. Dobil v enem dnevu, plačam z kartico nakar ugotovim, da so vsi 4je odprti. Denarja mi seveda, tako ne morejo vrnit, novih izdelkov tudi ne morem naročit. Izpolnit sem moral obrazec, za vračilo na denarja na TRR, ter izvesti novo naročilo, ki ga moram ponovno plačat. Denar od prejšnega naročila naj bi dobil v roku 3-5 dni. Sam sem kriv, da nisem pogledal izdelkov preden sem potegnil kartico, vrnil sem jih v roku 3min.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
ponavadi gredo nalepke na ram ker embalažo ljudje vržejo stran, ne počnejo pa tega vsi distributerji na isti način
 

hja1

Pripravnik
30. mar 2016
185
2
18
Kingston rami so, če mogoče veš kako delajo tam? Je bilo pa tako, da sta bile na dveh škatlah nalepke, strgane, na dveh pa prerezane z olfo.
 

hja1

Pripravnik
30. mar 2016
185
2
18
Rame sem takoj vrnil. Sicer pa imajo rami nalepko ja. Sem mislil, da to dajo v tovarni gor,.. Kolikor sedaj vidim je možno, da to dajo gor ditributerji.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
ksz

Včeraj sredi dneva na Amazonu UK naročil kartuše, danes mi jih je Pošta Slovenije že dostavila...
aplauz.gif

Res presenečen. Manj kot 24 ur za dostavo...
 

bbzre

Zelenc'
12. okt 2017
1
0
1
Sem malo Googlal in našel to temo.

Redna stranka Mimovrste (v povprečju vsaj eno naročilo na mesec). Večinoma drugače izdelke naročam iz tujine (Amazon, Ebay, Mindfactory, Computer Universe,..) pri nas (v tem primeru večinoma Mimovrste saj imajo ponavadi najceneje) naročam samo v primerih kadar je izdelek na zalogi (dobava naslednji dan ali max v 2 dneh) in, če ni pretirana razlika v ceni (ni mi problem plačat za izdelek 10-15€ več samo, da ga dobim čimprej). Do sedaj je bilo vse ok razen zadnjih 30 dni.

17.09 naročal matično ploščo, ki sem jo potreboval kot rezervni del (izdelek na zalogi, pisalo je da pride naslednji dan), potrebovali so cel teden, da so izdelek poslali. Na Amazonu je bila matična 20€ ceneje. Na isti dan sem iz Amazona naročal rame, ki sem jih prejel v dveh dneh (3 dni pred prejemom naročila iz Mimovrste)

09.10 naročal slušalke, ki so bile na zalogi, ki bi naj prispele naslednji dan. Do danes še ni bilo nič poslano. Predvidevam, da izdelek ne bom prejel prej kot v sredini naslednjega tedna.

V obeh primerih nobenega emaila ali SMS sporočila o razlogu zamude.

Mogoče bo kdo rekel, da smo razvajeni ampak za mene je to zavajanje strank. Če piše, da je izdelek na zalogi in piše, da bo dostavljen na določen dan, potem pričakujem, da bo v tistem roku oz. +/- 1 dan dostavljen. Sam sem preko Mimovrste naročal, ker so bili zanesljivi in so izdelek zmeraj dostavili v roku 1-2 dni, če je bil na zalogi.

Sedaj bom raje kar vsa naročila opravljal v tujini, ker je malo žalostno, da dobim stvar iz Nemčije ali celo Anglije hitreje kot iz domače države pa še bistveno ceneje.
 
Nazadnje urejeno:

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
Naročanje iz tujine je tudi mene razvadilo. Mislim, da s tem ni nič narobe. Lahko je samo spodbuda za domače prodajalce.

Sicer že kakega pol leta nisem nič kupoval na mimovrste, ampak do sedaj sem brez pripomb.