eno placento za domov prosim

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Dygscxpixm pravi:
Mislim, ej, ste pa res za luno.
V belem svetu se to gredo že vrsto let.
Slavni Tom Cruise, idealni primerek moža in očeta, kar mi navadni papki nikoli ne bomo, je že leta 2006 napovedal, da bo po rojstvu danes enako slavne in v vseh pogledih izjemne prestolonaslednice Suri pojedel posteljico (ne vem pa, če jo je res).

Le kdo bi se lahko uprl lasagni z dodatkom posteljice?
Ali pa smoothiju?
Ali pa morda slasten chili con placenta?

Le poglejte, pri reviji Women's Health že vedo.

KLIK - Placenta recipes

Saj veste, treba je biti v trendu.
Svoj čas otroška imena na tri črke.
Potem dvojna imena.
Zdaj pa tole.
sedaj ne vem koliko je to nevarno ampak kanibalizem dejanso povzroča bolezni. samo primer norih krav. možno pa je da se bolezni pojavijo samo v primeru kunzumacije živčnih tkiv. je pa imelo eno pleme tam iz nove gvineje podobne bolezni ko so pojedli mrtve sorodnike.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Nisem gledal, ampak pomoje (po kmečko rečeno) to da si posteljico (čreve),
ne žalit kmetov. Kmet ve da to nima nobene veze z črevami
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Žal niti sekta, se je razpaslo tole. Meni je to na uho prišlo ko sem bila v tretje noseča. Istočasno tudi kolegica, ki ima pač to smolo, da živi v dekadentni Ljubljani in me je previdno vprašala o tem. Med kosilom. Dejansko sem v momentu v glavo dobila imidž, da se to vrže na ponev, pa šla ko zrezek pa pod z nožem pa vilico. Sem šla pol iz firbca res pogledat, kako se to "pripravi". Babe delajo neke praske pa kapsule pa ne vem kaj, da crknes... In pol mi je dalje razlagala, kake imajo to zenske na nosečniškem pilatesu al čem. Ns Jesenicah jo dobiš brez problema, v KR mensezdi tudi, v Ljubljani ne dajo, ampak ko sestre stran pogledajo ima dedec par sekund da jo pajsne, pa noben nič ne reče. Pa take fore... Ker se mi zdi malo primerne telovadne tudi med nosečnostjo dobra ideja, sem ji rekla da mi je od vseh idej najboljša, da si drugo skupino poišče.

Zato ker bi bili tako v stiku z naravo in je ena zadosti prfuknena da Googlu brala, da eno pleme sred Afrike najbrž to dela in verjamejo kok je to zdraviln. Razlog je enak kot pri nas v Evropi celo svinjo porabimo (pač pretekle navade). Zaradi lakote. Tam so mogli neplest da bodo šli vsi v ne vem kakšne nebesa najbrž, da je baba to dol po grlu dobila, kao razvita izobražena in inteligentna Evropa se s polno ritjo javlja za tole. Tako kot je bilo nekaj let nazaj popularno dojenje do šole. Sej v Afriki, k so v stiku z naravo tudi. Mar vola. Toj zato, ker otroku nimajo drucga za dat... Izlet v naravo je pa Rožnik za njih.

Vsako nosečnost ena druga fora, ker pač moda se hitro spreminja...

Konec bo, konec... Mora biti konec, kajti duševne bolnike je treba zaustaviti. Magari iz vesolja, z meteoritom...

Mogoče bo Un fooknil atomsko, mogoče bo orjaški meteorit zadel ta kretenski, zblojeni planet, ali kaj tretjega.
Vsekakor si s takim obnašanjem NE zaslužimo niti 10 let življenja več.. Vključno z že skoraj popolnoma zblojenimi in histeričnimi sončki/sinčki...

Bi prilepil video,kjer si 30-letnica pred Metalko z mobilnim telefonom snema sveže tatooje in video sliko pošilja svojemu "dragemu"...
Pa ne bom, ker bi me zblojeno slovensko krivosodje obsodilo zaradi posega v osebno integriteto popolnoma zblojene babe in bi bil ob nekaj 1000 evrov.
 
Nazadnje urejeno:

mistique

Guru
16. jun 2009
13.117
927
113
Emona / Carnium
Jedo placento, pogoltnit pa nočejo pra*ice hinavske!
hysterical-1.gif
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Kakšno afriško pleme bi moralo pogruntati, da če pogoltnejo, da bodo večno mlade. V tem primeru nebi mogel sproti proizvesti dovolj materiala...
smile-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.551
264
113
pa sej to je cist naravno. v naravi zivalska mama vse pospravi po rojstvu...
 
Nazadnje urejeno:

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
pa sej to je cist naravno. v naravi zivalska mama vse pospravi po rojstvu...
res je-ampak, ljudje naj bi se od živali ločili po razumu, pa zgleda, da čisto vsi pa ne..
crazy1.gif
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
pa sej to je cist naravno. v naravi zivalska mama vse pospravi po rojstvu...

V naravi pes pobruha in potem to požre, da ne omenjam da določeni jedo drek, neke vrste se žrejo med sabo, itd. A je svet res ratal čisto fuk.njen?
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.952
323
83
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
pa sej to je cist naravno. v naravi zivalska mama vse pospravi po rojstvu...
res je-ampak, ljudje naj bi se od živali ločili po razumu, pa zgleda, da čisto vsi pa ne..
crazy1.gif

V naravi mati pospravi zadevo predvsem zato, da nebi privabljala zveri in plenilcev. V porodnišnici mislim da ni teh težav...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
pa sej to je cist naravno. v naravi zivalska mama vse pospravi po rojstvu...

V naravi pes pobruha in potem to požre, da ne omenjam da določeni jedo drek, neke vrste se žrejo med sabo, itd. A je svet res ratal čisto fuk.njen?

Naš pes je drek (najraje človeški izza grma) in je potem kao kaznovan - itak se ga nič ne prime.
Je pa prvi korak k norosti to, da eni takega psa pet minut za tem "lupčkajo" po gobcu.

Adijo pamet stara kurva, adijo svet! by Lačni Franz.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Tiste dve zenski v oddaji se jima ze takoj vidi da nista v glavi cist diht.

Zretje tega je pa isto kot prepricano verovanje v vsako stvar, eni v vero drugi v galaksije, clovek ce nima mozganske "kapacitete" pac bilda verovanje v nekaj in je tako nazalost pripravljen narediti marsikaj idiotskega.
Vrjetno seveda določenim to pomaga pri depresiji ampak tukaj smo ze pri placebu kateri ne rabi biti posteljica na krozniku.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.551
264
113
Citat:
Uporabnik pocast pravi:
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
pa sej to je cist naravno. v naravi zivalska mama vse pospravi po rojstvu...
res je-ampak, ljudje naj bi se od živali ločili po razumu, pa zgleda, da čisto vsi pa ne..
crazy1.gif

V naravi mati pospravi zadevo predvsem zato, da nebi privabljala zveri in plenilcev. V porodnišnici mislim da ni teh težav...

ja no... pac eni imajo vecji prvinski nagon... back to the roots...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
prvinski nagon ja..raje naj bodo tiho in naj ne razglašajo okrog svojega duševnega stanja.

kuzla požre placento v samoti in ne razglaša okrog..
rolleyes-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.551
264
113
to je pa tud res ja.
.
ampak butasti so novinarji k delajo take clanke za ovce, kpotem en teden o tem debatirajo...
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Ti kot star maček, povej, a je to normalno razmišljanje ene 25letnice?
Zgrožen sem
shocked-1.gif

Citat:
A bi pogoltnil, če bi se ti ktera pokakala v usta? Pogoltnejo samo ku.rbe - za denar (preveč neumnih filmov gledaš). A doživiš vrhunec sam takrat, ko vidiš, da pogoltne? Nč čudnga, da si sam. :D :D :D

[/QUOTE]
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
To je razmišljanje 25.letne tepke, ki jih je na žalost zelo veliko na tem svetu.
Nisem zgrožen, ampak razočaran nad mentalnim stanjem velikega dela ženske populacije..
cool-1.gif