Nogometni navijači..sploh viđole

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.584
8
38
a so tile osebki sploh v IQ-ju nad 0,001???
Mišljeno drugače za vse FB navijače al je to alko pa prazna glava press?!!!!!!!!!!!
bonk.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
A nej ti zdej z=bemo temo in te niti ne vprasamo kaj si hotel povedati, al si pac zelis malo pozornosti, da vlecemo iz tebe, katera od navijaskih skupin te je grdo pogledala?
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.584
8
38
a ni logično da so vsi navijači budale ki gledajo bedake ki se lovijo za okroglim elementom po polju?!
Bolniki..........
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
jah, za moje pomoje da si tok obseden z nekim mostvom, da si pripravljen vse na glavo obrnt zarad ene tekme, to ni glih normalno
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
jah, za moje pomoje da si tok obseden z nekim mostvom, da si pripravljen vse na glavo obrnt zarad ene tekme, to ni glih normalno
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.584
8
38
sem bil navijač KOROTANA pred 20imi leti Mičo majmun pa to press...sam da smo pil..ampak tile trezni z otroki so pa sigurno vsi na THCju ali pa LSDju..............fak
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
36 let,dva otroka,dobra sluzba,financno dobro preskrbljen.....ultras mentaliteta ze od malih nog in traja in traja....mas kaj proti?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Citat:
Uporabnik TMJ pravi:
a so tile osebki sploh v IQ-ju nad 0,001???
Mišljeno drugače za vse FB navijače al je to alko pa prazna glava press?!!!!!!!!!!!
bonk.gif

Ti toplo priporočam, da oblečeš olimpija dres, greš v MB ko bo derbi in se vsedeš med viole, ti bo prec lažje na svetu
nahrung002.gif
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Ne podpiram nasilja ne na stadionu in se manj izven tega.
Nogometne tekme,ce ne igrajo moji ne dozivljam niti priblizno,celo mi je skoraj brez veze (npr razni Barca-Real).
Nogometne tekme svojega kluba gledam vedno stoje,sedet ne morem....kricim,navijam,podpiram pirotehniko in tudi verbalno rivalstvo.
Eni imajo alkohol,drugi cigarete,tretji kurbe....jaz imam moj klub!!!!
Kdor hoce razumet bo razumel....kdor noce me dobesedno boli K..
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Zna bit da pri tebi tud ni nekaj uredu. Drgac se napise Vijole brez đ, sam tok da se neb se v real life osmešil pred folkom s takimi
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Ok, sorry sej ne spremljam tega, sam verjetno je za navijaca viol viđole zalitev, vijole pa vljudnostni popravek:)
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Citat:
Uporabnik mdragan pravi:
36 let,dva otroka,dobra sluzba,financno dobro preskrbljen.....ultras mentaliteta ze od malih nog in traja in traja....mas kaj proti?

Skor k Cime
hysterical-1.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
Ni čisto jasno, kaj te točno moti. Razumem edino, da si nekaj ujel na FB. Meni FB ne da nobenih vijol. FB ti ponuja vsebine, ki so primerne tebi. To dela po eni strani preko prijateljstev, nekaj pa je tudi umetne inteligence in ti preko tega ponuja razne oglase ...
Da ne dolgovezim brezveze, dobiš tisto, kar je glede na tvoje preteklo obnašanje na spletu in dejanja primerno zate. Nekako ni normalno, da po tem pljuvaš. Si mogoče kak "skesanec"
sprasujem se.gif
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik mdragan pravi:
Ne podpiram nasilja ne na stadionu in se manj izven tega.
Nogometne tekme,ce ne igrajo moji ne dozivljam niti priblizno,celo mi je skoraj brez veze (npr razni Barca-Real).
Nogometne tekme svojega kluba gledam vedno stoje,sedet ne morem....kricim,navijam,podpiram pirotehniko in tudi verbalno rivalstvo.
Eni imajo alkohol,drugi cigarete,tretji kurbe....jaz imam moj klub!!!!
Kdor hoce razumet bo razumel....kdor noce me dobesedno boli K..

Zaradi takih bedakov nekateri ne gledamo nogometa.

Verbalno sovraštvo in pretepi so na ravni neandertalcev.

Gledam pa šport,ki navijači spodbujajo vsakega neglede iz katere države prihaja.

Dol mi visi za Maribor ali Ljubljana vsi navijači ste revčki.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.130
113
Citat:
Uporabnik TMJ pravi:
sem bil navijač KOROTANA pred 20imi leti Mičo majmun pa to press...sam da smo pil..ampak tile trezni z otroki so pa sigurno vsi na THCju ali pa LSDju..............fak

Jp, na THCju al pa LSDju se derejo ko živali, trgajo stole, razbijajo vse živo, se tepejo, itd. Genialna ugotovitev
aplauz.gif