Pomagam Bledu, da ne bo preveč turistov

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.312
5.836
113
pri taščici
Sicer pa kje vidite.vi kaj gnece na cesti na Bled. Slikano vceraj!
2601854-IMG_20170816_101437-1305x979.jpg
 

Priponke

  • 2601854-IMG_20170816_101437-1305x979.jpg
    2601854-IMG_20170816_101437-1305x979.jpg
    117,3 KB · Ogledi: 167

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Vidimo zgledno urejeno prometno infrastrukturo, kot se turističnemu biseru spodobi...
Ja, in za to nadlepoto domači gostje nismo vredni, da puščamo svoj denar pri njih...samo tujci.
hysterical-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Vidimo zgledno urejeno prometno infrastrukturo, kot se turističnemu biseru spodobi...
V bistvu se ene 50m dalje začne urejena cesta. V neprometnem zaselku s parimi apartmaji
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.312
5.836
113
pri taščici
Zakaj bi vlagal v prometno infrastrukturo, ce pa je ze sedaj prevec gostov. A ni bolje v jahte na karibih.

Jest, saj nekdo mi je mahal pa trobil, ampak se mi zdi da ni bil vesel mojega kolesa na cesti.
A bi ti tudi tako mahal in trobil. Ce se bova vracala po isti poti, bom pozoren na tvoje mahanje.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Sicer pa kje vidite.vi kaj gnece na cesti na Bled. Slikano vceraj!
Do sem si pa prišel po makedanmski cesti da se srečaš komaj z navadnim avtom kaj šele s tovornjakm.
Garmin te ne bo peljal po tej cesti on te pelje po glavni in to je za turista to.
Sicer pa do Bveda je kar nekaj drugih cest sam kaj ko vsi gladajo na razdaljo in ne na čas.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
A bi ti tudi tako mahal in trobil. Ce se bova vracala po isti poti, bom pozoren na tvoje mahanje.
evil.gif

Ne bodi naiven
smile-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Sicer pa takoj ko sem videl tole sem se spomnil na tole temo
grin1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
A bi ti tudi tako mahal in trobil. Ce se bova vracala po isti poti, bom pozoren na tvoje mahanje.
evil.gif

Ne bodi naiven
smile-1.gif
No Lublančane brez mahanja direkt potisnemo v Savo, da se prvo umijejo, da z od močverja umazanimi tačkami ne svinjajo po lepem Bledu
evil.gif
 

MacGyver

Pripravnik
12. avg 2013
112
2
18
Nehajte ga biksati! Ne obstaja nekaj takšnega, kot je''preveč turistov''

Ne le na Bledu, tudi v Dubrovniku se otepajo turistov

People Keep Throwing Eggs at Tourists in Barcelona

Ni vse črnobelo.
Tisto na Bledu sploh ni blo mišljeno kot nočemo turistov. Človeka osebno poznam. Mediji so hujši kot Jehove priče ko vse iz konteksta vzamejo. Na Bledu si želijo še več turistov, predvsem si pa želijo da bi jim ponudili stvari tako da bi še večkrat prišli. Zato komaj čakajo obvozno severno in južno obvoznico, novo promenado in še marsikaj kar naj bi bilo v kratkem v ponudbi.

Tudi nam ni prijetno če imamo polno hišo gostov in premalo postelj in prostora za vse... Potem so vsi gostje slabe volje...
Malo je treba z trezno glavo take stvari razmišljat in ne vse na prvo žogo brez razmisleka vn butati. To sicer velja za tudi izjave katere potem mediji servirajo v še bolj famozni obliki.. Ampak tako pač je. Smo ljudje in imamo možgane da razmišljamo in srce da si pomagamo
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Je bilo hecno včerej, ko je novinarka Reporterja strašila po Bledu, ter iskala ljudi, ki bi dali kakšno negativno izjavo. No, ni je našla, ne med tujci ne med Slovenci.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
277
113
Citat:
Uporabnik MacGyver pravi:
Nehajte ga biksati! Ne obstaja nekaj takšnega, kot je''preveč turistov''

Ne le na Bledu, tudi v Dubrovniku se otepajo turistov

People Keep Throwing Eggs at Tourists in Barcelona

Ni vse črnobelo.
Tisto na Bledu sploh ni blo mišljeno kot nočemo turistov. Človeka osebno poznam. Mediji so hujši kot Jehove priče ko vse iz konteksta vzamejo. Na Bledu si želijo še več turistov, predvsem si pa želijo da bi jim ponudili stvari tako da bi še večkrat prišli. Zato komaj čakajo obvozno severno in južno obvoznico, novo promenado in še marsikaj kar naj bi bilo v kratkem v ponudbi.

Tudi nam ni prijetno če imamo polno hišo gostov in premalo postelj in prostora za vse... Potem so vsi gostje slabe volje...
Malo je treba z trezno glavo take stvari razmišljat in ne vse na prvo žogo brez razmisleka vn butati. To sicer velja za tudi izjave katere potem mediji servirajo v še bolj famozni obliki.. Ampak tako pač je. Smo ljudje in imamo možgane da razmišljamo in srce da si pomagamo
smile-1.gif

Ah kje... Zadnji stavek je cisto zgresen za povprecnega slovenca. Ce rumeni tisk nekaj napise, potem je 100% res, in ni potrebe po dodatnem preverjanju.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.312
5.836
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Itak. Tukaj je jasno treba vse popluvat
evil.gif
Ja tisto kar ni.moje. kar je pa moje se pa hvali na vse pretege, pa ceprav je najvecji jajc od vseh moznih jajc.
Samo malo poglejte {avto)mobilne teme.
Mogoce 10% ljudi zna napisati kaksno kritiko cez svojo lastnino. Ce pa je premium izdelek je pa bogokletno pisat slabe stvari o njem.
bonk.gif