Podivjani mulc na Debelem rtiču

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Tole pove vse:

Citat:
To, da imajo zdaj na šoli ne enega, ampak dva varnostnika, kot so nam pripovedovali, pa je tako in tako stvar surovega izpada očeta A., pravzaprav očima, ki je v izjemno slabi slovenščini zagrozil, da bo vse postrelil s kalašnikovko.

Poreklo je bilo kot na dlani.

Z mulcem najbrž ni nič narobe, razen, da je narobe vzgajan, nekompatibilno z našo družbo.

Je odraz podivjanih staršev, ki so na naš račun bili deležni lepih počitnic na morju.
priden.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
No, glede dogodka na debelem rticu sem bral, da ni bilo tako kot so prikazali mediji.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.989
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Zanimivo kako zagovarjaš vse te priseljence. Naslednika imaš, glej da se ne boš cmeral po netu, če bo kdaj narobe. Bomo rekli, saj ni tako hudo kot pisuni pišejo.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.263
-8.464
113
jksadrkjWWRUBHAkutf, kfgjwskgj

Btw, a denar od priseljenca Jankoviča ti pa ne smrdi, še kar veselo delaš zanj
evil.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Zanimivo kako zagovarjaš vse te priseljence. Naslednika imaš, glej da se ne boš cmeral po netu, če bo kdaj narobe. Bomo rekli, saj ni tako hudo kot pisuni pišejo.

mene bolj moti napihovanje rumenih cajtngov in ljudje ki jim slepo verjamejo.

ne bom se cmeral. svet se spreminja in mi z njim. verjetno je tud tvoj oce imel drugec pogled na tvojo prihodnost
 

B81

22. jul 2007
34.471
8.947
113
Ce je samo polovica res, kar pise na tistem linku, je stari zrel za ...ne smem napisat. Otrok mora nujno v rejo, ce se ni prepozno, seveda po daljsem dopustu pri tabelih.

Sosolcu razbil glavo s palico in starsi niso klicali policije? Vsaj dezurnemu bi sli in povedali, kaj se je zgodilo,bi doc poklical copse. Upam, da je se vedno tako.