Bavčar gre menda v čorko

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Ti si zinil da bo vikend paket. Zdej pa utemelji.

Hint: vikend paketi za 5 letne kazni ne obstajajo
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sem zinil ja, ker sta v naši dolini dva na ta način odslužila svoje. Pokradla sta pa tudi v karieri vse kar je mimo prilezlo
rolleyes-1.gif


Jaz sem namreč prepričan, da nikakor ni isto, če je obsodba 5 let čorke - torej 5 let temnice 24 ur na dan, in 5 let vikend paketa.
Prevzgojiti takega starega junca itak ne moreš. Prav je pa, da jih dobi po parkeljcih.

Ter naivno vprašanje: kako bo pa povrnil škodo?
cheer.gif
Ker odslužena robija ni isto kot da bi se ponovno rodil brezmadežen.

Sorry, precej mojega denarja je tu notri udeleženega in jaz bi danes precej lepše živel, ko bi mu že vsaj 15 let prej stopili na kremplje
rolleyes-1.gif
.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sporočilo je zbrisal(-a) Matey - podvajanje postov
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kajne!
smile-1.gif


Namreč - "po črki zakona si dolžan to in to, ... ", nihče pa se ne vpraša, kdo je tak zakon sprejel in v čigavem imenu!
Bom dal najbolj laični primer: ker mi je med vožnjo crknila kratka luč (H7), zakon je bil pa mlad, sem plačal kazen za to. Čez 5 let ko mi je zopet crknila luč, je bilo dejstvo da brez servisne delavnice in po normativu 1/2 del.ure žarnice ne moreš zamenjati, zadeva ni bila več kazniva.

Ima me torej, da bi državi debelo zaračunal takele hohštaplerije!
10.gif
Po eni strani dovoli ožemanje ljudstva ki jo futra, po drugi pa omogoča futranje in pitanje izbranih elitnežev, celo zaščiti jih s svojimi instrumenti! A bo kdo štrafal tudi tisto lažnjivo dohtarco, ki je na TV tako ognjevito prikazovala, da "kako zelo je g. Igor bo£an!"

Ha! ?? Bo kdo še to izpostavil?
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.121
48
48
122
Ce te kej tolaz, po odsluzeni kazni imas se kar nekaj casa to zavedeno v kazenski evidenci...
glede zarnc pa, ce ti crknejo, ni kaznivo dejanje, je pa prekrsek.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
DS > LDS > IstraBenz > Sodišče > Bolnica > Sodišče > Hotel Dob (zatvor) ... če ....
rolleyes-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

ksz

Kaj sedaj? Ga bodo čorkirali 20. julija ali ne?

Če mi Furs zaračuna kakršnokoli oslarijo, je vedno spodaj, da : "Pritožba ne zadrži izvršbe". Kako je sedaj z Bavčarjem?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Bavčar bo še cel nalsednji mesec fraj, kar imajo sodniki počitnice in ne uspejo obravnavati njegove vloge za preložitev pretajanja kazni. Jo bodo po počitniah...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Če vemo da je bil dolgoletni visoki član drnovškove lds, da so ga oni nastavili za direktorja Istrabenza, potem verjetno nebo šel sedeti. Verjetno ima dovolj izsiljevalskih dokazov do vseh, nenazadnje je bil policijski minister. Ali pa bo šel izključno zaradi javnosti, pa ven prišel čez teden dva zaradi "zdravja".
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Če vemo da je bil dolgoletni visoki član drnovškove lds, da so ga oni nastavili za direktorja Istrabenza, potem verjetno nebo šel sedeti. Verjetno ima dovolj izsiljevalskih dokazov do vseh, nenazadnje je bil policijski minister. Ali pa bo šel izključno zaradi javnosti, pa ven prišel čez teden dva zaradi "zdravja".
Sam da dodam kar si zamolčal, da je bil policijski minister v času (desne) Peterletove vlade.
V času ko so se postavljali kontejnerji na hrvaški meji - globoko na slovenskem ozemlju. (beri =zajebal južno mejo) Z Mercatorjem je pa kupčkal v času Janševe vlade, - torej je bil kar blizu desnici, ampak nima veze - imaš prav, da ima verjetno dovolj izsiljevalskih dokazov, da mu ne bo hudega.