Krščanska vera

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Veš da puščice dejansko nism videl. Mogoče sm preveč u telefon gledal pa fotografinjo,
Uf šele zdej dojel da sm imel pregrešne misli v cerkvi. Umrl bom
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.993
5.715
113
blizu močvirne prestolnice
Za prvi stavek vse čestitke, potem si začel nakladati. Razen da te je zmotilo BOG, nisi slišal nič slabega. Tako da ne vem od kod jeza in gnev. Pa še pridi kdaj k maši, saj nekaj bo še iz tebe.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.993
5.715
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Ma nisem tečen. Tečen sm ko pomislim na cerkev kot inštitucijo.

sej te bo izucilo. jest ne prestopim praga cerkve, da ne poslusam teh pridig.

grem si pa sam ogledat kaksno cerkev kot arhitekturni presezek tistega casa.

Pa si poslušal pridigo? Povej kaj pri pridigi te je zmotilo razen dolžina?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Veš da puščice dejansko nism videl. Mogoče sm preveč u telefon gledal pa fotografinjo,
Uf šele zdej dojel da sm imel pregrešne misli v cerkvi. Umrl bom

Ja, to pa boš
frown-1.gif
.

Tisto ko si zijal v fotografinjo se pa po krščanskih naukih še da nekako popraviti, tu imaš veliko srečo
smile-1.gif
.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Aja, če smem še tebi odgovoriti (namesto Turbota
smile-1.gif
) - mene vedno zmoti ravno dolžina.

Namreč župnik vedno nekaj govori o grehu. Načeloma smo vsi proti. Res, mislim da brez izjeme
smile-1.gif
! , vsi, ki smo prisotni.
Samo župnik bi to lahko bolj hitro povedal ... bi bilo enako učinkovito. V današnjem svetu pa vsi vemo, da samo učinkovitost šteje ...
tongue-1.gif
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Ma nisem tečen. Tečen sm ko pomislim na cerkev kot inštitucijo.

sej te bo izucilo. jest ne prestopim praga cerkve, da ne poslusam teh pridig.

grem si pa sam ogledat kaksno cerkev kot arhitekturni presezek tistega casa.

Pa si poslušal pridigo? Povej kaj pri pridigi te je zmotilo razen dolžina?

JA mene moti, da ti eden, ki nima pojma o družinskem življenju pridga o tem kako moraš živeti v družini. Moti me to, da verniki vsako nedeljo poslušajo o tem kak morajo pravično živeti, potem pa že na stopnicah iz cerkve obirajo eden drugega. Stare babice se delajo kao nedolžne in boga boječe, v resnici pa so največje k.....u......r...v...e..., ki so se dale dol z vsakim, ki mu je v tistem momentu stal..... Velika večina krščanskih vernikov je to samo iz navade in v cerkev hodijo samo zato, da jih drugi(isti kot oni) vidijo v cerkvi. Od krščanstva danes ni nič več ostalo razen zombijev.

Pa da ne boš mislil, da sem komunist. Sem kristjan ampak v cerkev kot inštitucijo ne verjamem verjamem v boga in v tega lahko verjameš brez nedeljskih izpadov duhovnikov in njegovih zamisli o vsem. Če nebi živel po krščanskih načelih bi bil danes nesramno bogat, ampak, ker je ena od zapovedi NE KRADI sem "reven" in imam mirno dušo ter lahko vsakemu pogledam v oči.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ka, ti si tudi včeraj šel tako kot goba, brez kjurca na ohcet?
confused-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.320
5.842
113
pri taščici
Goba je bil povabljen na cerkveno poroko,na ohcet zvecer pa dvomim. Ali pa se je na ohcet se bolj dolgocasil kot v cerkvi,ker je imel cas na alterju pisat tole temo.

Namesto da bi nasel kako bejbo in jo malo zasukal po plesiscu. Zagotovo je bila kaka samska med njimi.
Ajd pleses lahko tudi z nesamskimi,samo na kaj vec pa ni lepo razmisljat. Ampak tega on najbrz ne ve,ker ni poslusal pravljic v cerkvi.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaaa
cheer.gif
, sej vem da je razlika med poroko in ohcetjo, ampak tako se bolje sliši.
Vsekakor je pa prišel prehitro domov in še nasajen poleg
frown-1.gif
.

Če bi bil "ona", bi bilo prav da bi bil nasajen, ker je pa "on" , ...
frown-1.gif
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.268
1.940
113
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Da na začetku razčiščimo. NI to tema o islamu (ki je zelo podobna zadeva in bi lahko vrjetno zamenjal ime ampak danes ni o tem), ni to tema o križarskih vojnah in ni to tema o pedofilskih duhovnikih...

Skratka kot dober bratranec sm se udeležil cerkvene poroke na katero sm bil povabljen. V Podutiku v tistem skropucalu kateremu se reče Župnijska cerkev sv. Rešnjega telesa in krvi. Skratka kot je sprejemljivo se nisem norčeval, sm bil lepo tiho in poslušal.
Poslušal sm pa NAJVEČJE BEDARIJE EVER.
PA DFUCK KVA LJUDEM NI FAKING JASNO? 21 STOLETJE PA LJUDJE ŠE VEDNO VRJAMEJO V NAJVEČJA NESMISLA EVER. PA GOVORI KAKO EJ BOG USTVARIL VESOLJE PA NAS PO NJEM. PA KVA D FAAAAAAAAAAAAAAAAK.

A mi lahko kdo razloži kako lahko razmišljujoče bitje vrjame o takih bedarijah resno? ker men res ni jasno.
In govori o tem kako je svet lep in kako se mormo met radi pa pomagat drug drugemu. Pa dfuck. zakaj una knjiga ki jo vsi častijo pa na koncu noben ne upošteva? Bolano bolano

Se sprašujem isto kot ti. Kako lahko v letu 2017 odrasli izobraženi ljudje verjamejo v te pravljice za lahko noč otroci
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Ma nisem tečen. Tečen sm ko pomislim na cerkev kot inštitucijo.

sej te bo izucilo. jest ne prestopim praga cerkve, da ne poslusam teh pridig.

grem si pa sam ogledat kaksno cerkev kot arhitekturni presezek tistega casa.

Pa si poslušal pridigo? Povej kaj pri pridigi te je zmotilo razen dolžina?

nism poslusal...
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
turbobitch @ bom še enkrat povedal svoje mnenje, ko tako bentiš po krščanskih pridigah in verjetno imaš v mislih tud same kristjane bi se lahko ti kot nevernik vzdržal cerkvenega obreda in se zadržal omenjen čas pred cerkvijo ali pa odšel od maše, ampak ne raje blatiš delo duhovnika ki je tvojega bratranca ki ima verjetno več spoštovanja do vere lepo poročil po obredu ki je v navadi v katoliški cerkvi.
Zdi se mi zelo podlo od tebe da se sprenevedaš da nisi vedel da bo tak obred kot da za njega nisi slišal in sedaj zlivaš svoj gnev nad pridigo duhovnika ki je opravil svoje delo kajti to je za njega delo in obveza.
V življenju sem se pred kratkim zaradi take situacije ki je bila v spomin obletnice umrlega udeležil luteranske maše in odsedel ter poslušal kaj se je govorilo ker me je zanimalo, v življenju rad prisluhnem tudi drugim govorcem pa čeravno imajo svoj pogled na svet in po svoje razlagajo vero kateri ji služijo. Nič slabega nisem slišal in ob nekaterih besedah duhovnice sem se tudi sam zamislil ....
Torej ne zlivaj svoje ga začudenja na samo mašo in pridigo ki je verjetno mladca nista preslišala ker je bila namenjena njima ti in drugi prisotni ste bili povabljenci ki ste ali lahko bili prisotni duhovno ali pa ne ostali so imeli nekaj od maše ti pa si bil kot kak revolucionar nastrojen zaradi duhovnikove pridige razočaran verjetno vse do dne ko si napisal ta članek in verjetno bi bila globoko prizadeta tudi mladoženca v kolikor bi jima omenil da sta poslušala nekaj kar ne prenašaš .A misliš da ne??
Nekateri se zgražate nad cerkvenim zvonenjem drugi nad obredi in verstvi drugi se ob raznih nesrečnih ali kakih notranjih stiskah zatekajo k veri in iščejo duhovno zadoščenje ker ga v množici ljudi ne najdejo in doživljajo razočaranja, spet drugi ki niso imeli nikoli duhovnega stika z bogom le tega ob smrti kličejo na pomoč ob nesrečah se s stisnjenimi dlanmi obračajo za pomoč k bogu vsak k svojemu pa četudi jim do istega trenutka ni pomenil nič v življenju.
Tudi sam sem kristjan in tega me ni sram priznati zato tako tudi razmišljam moja vera v boga je prisotna čeravno se obredov ne udeležujem pogosto vendarle že sama misel da se lahko v stiski obrnem na nekoga ki ga imam v svojem srcu in vem da me ne bo pustil razočaranega me pomirja in s tem živim.
Želim vam prijetno nedeljo preživite jo vsak s svojim najdražjim ali družino ,
MIR Z VAMI !
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.264
-8.464
113
V vsakem primeru ima pravico, da izrazi svoje mnenje o tem. In ga je.
Sicer bi ga lahko na malo drugačen način, ter v bolj smiselnem sestavku... Ma to je pač turbobitch
grin1.gif


Citat:
verjetno bi ila globoko prizadeta tdi mladoženca v kolikor bi jima omenil da sta poslušala nekaj kar ne prenašaš .A misliš da ne??
Če sta kolikortoliko normalna osebka, ne bi bila prav nič prizadeta, ker normalni znajo sprejeti drugačna mnenja.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.345
457
83
Haters gonna hate.

Mi je pa zanimivo, kako je izpostavil krščansko vero, pa čeprov je verski obred skupen vsem veram (in verovanja v neka višja bitja/osebe isto), vsaj kolikor je meni znano.

Pač, glede na to, da imaš odpor do cerve že od pamtiveka, ne razumem zakaj si sploh šel v cerkev. Pač bi šel ta cajt na eno pivo/kavo, al pa v avtu musko poslušal. Dvomim,da si bil notri pod prisilo.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Če te tako moti bi ostal zunaj.
Saj boš kmalu imel đamijo in boš lahko tam hodil na poroke.
Saj mene tudi moti nakladanje kako je bilo oh in sploh v jugi, se pač obrnem stran in si mislim svoje.

Tako da ta tvoj post kaže samo tvojo nemumnost.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:

PA DFUCK KVA LJUDEM NI FAKING JASNO? 21 STOLETJE PA LJUDJE ŠE VEDNO VRJAMEJO V NAJVEČJA NESMISLA EVER. PA GOVORI KAKO EJ BOG USTVARIL VESOLJE PA NAS PO NJEM. PA KVA D FAAAAAAAAAAAAAAAAK.

Ker revez si ti da hoces ljudi ki verjamemo v boga prikazat kot zaostale. Pejt si ga drkat na maota, titota pa stalina in tvoj jeben komunizem (ki je itak propadu se preden se je zacel) nas pa pusti. Vi ekstremni levičarji ki se mate za najbolj progresivne in svobodomislne ste v resnici najbolj agresivni ko nekdo misli drugace od vas. Ti [cenzura] od gobe si lep primer.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
V vsakem primeru ima pravico, da izrazi svoje mnenje o tem. In ga je.
Sicer bi ga lahko na malo drugačen način, ter v bolj smiselnem sestavku... Ma to je pač turbobitch
grin1.gif


Citat:
verjetno bi ila globoko prizadeta tdi mladoženca v kolikor bi jima omenil da sta poslušala nekaj kar ne prenašaš .A misliš da ne??
Če sta kolikortoliko normalna osebka, ne bi bila prav nič prizadeta, ker normalni znajo sprejeti drugačna mnenja.


ker normalni znajo sprejeti drugačna mnenja.

... in turbobič ne zna sprejemati tistih, ki imamo drugačna mnenja...
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Da na začetku razčiščimo. NI to tema o islamu (ki je zelo podobna zadeva in bi lahko vrjetno zamenjal ime ampak danes ni o tem), ni to tema o križarskih vojnah in ni to tema o pedofilskih duhovnikih...

Skratka kot dober bratranec sm se udeležil cerkvene poroke na katero sm bil povabljen. V Podutiku v tistem skropucalu kateremu se reče Župnijska cerkev sv. Rešnjega telesa in krvi. Skratka kot je sprejemljivo se nisem norčeval, sm bil lepo tiho in poslušal.
Poslušal sm pa NAJVEČJE BEDARIJE EVER.
PA DFUCK KVA LJUDEM NI FAKING JASNO? 21 STOLETJE PA LJUDJE ŠE VEDNO VRJAMEJO V NAJVEČJA NESMISLA EVER. PA GOVORI KAKO EJ BOG USTVARIL VESOLJE PA NAS PO NJEM. PA KVA D FAAAAAAAAAAAAAAAAK.

A mi lahko kdo razloži kako lahko razmišljujoče bitje vrjame o takih bedarijah resno? ker men res ni jasno.
In govori o tem kako je svet lep in kako se mormo met radi pa pomagat drug drugemu. Pa dfuck. zakaj una knjiga ki jo vsi častijo pa na koncu noben ne upošteva? Bolano bolano


Bom se še enkrat oglasil ker enostavno ne razumem ; bil si povabljen na obred poroke ki bo v cerkvi s katero vero si verjetno bil že kdaj seznanjen, cerkev kot objekt kakršen koli izgled že ima na zunaj je za kristjane posvečen prostor in podrejen cerkvenemu redu. Lepo da si vse v miru poslušal in bil tiho ker sicer bi izpadel kot kak
stupid-1.gif
če bi že tam izstopal s svojimi opažanji med samim mašnim obredom ko si po tvojem poslušal največje bedarije for ever sicer verjamem da si totalno nepoučen kaj piše v tisti" knjigi -bibliji- po kateri se povzemajo pridige .
Za neznance je to šok in pomeni isto kot so nas v šoli učili da je človek prednik iz opice kar so seveda v sedanjem času opustili ker revolucijski izsledki kažejo drugo sliko.
Saj ni važno če slepec ne vidi dovolj je da sliši, tudi ni važno če je bog ustvaril vesolje in tudi ni važno če boš to kdaj sploh dojel, povedal si svoje mnenje na katerega imaš pravico vendarle si s svojim neznanjem dokazal da nisi kos ljudem ki so bili v tistem "skrapucalu " kateri so od te maše odšli boljše volje .
To je moje razmišljanje in ni potrebe da se strinjate z njim. Hvala!
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Da na začetku razčiščimo. NI to tema o islamu (ki je zelo podobna zadeva in bi lahko vrjetno zamenjal ime ampak danes ni o tem), ni to tema o križarskih vojnah in ni to tema o pedofilskih duhovnikih...

Skratka kot dober bratranec sm se udeležil cerkvene poroke na katero sm bil povabljen. V Podutiku v tistem skropucalu kateremu se reče Župnijska cerkev sv. Rešnjega telesa in krvi. Skratka kot je sprejemljivo se nisem norčeval, sm bil lepo tiho in poslušal.
Poslušal sm pa NAJVEČJE BEDARIJE EVER.
PA DFUCK KVA LJUDEM NI FAKING JASNO? 21 STOLETJE PA LJUDJE ŠE VEDNO VRJAMEJO V NAJVEČJA NESMISLA EVER. PA GOVORI KAKO EJ BOG USTVARIL VESOLJE PA NAS PO NJEM. PA KVA D FAAAAAAAAAAAAAAAAK.

A mi lahko kdo razloži kako lahko razmišljujoče bitje vrjame o takih bedarijah resno? ker men res ni jasno.
In govori o tem kako je svet lep in kako se mormo met radi pa pomagat drug drugemu. Pa dfuck. zakaj una knjiga ki jo vsi častijo pa na koncu noben ne upošteva? Bolano bolano


Bom se še enkrat oglasil ker enostavno ne razumem ; bil si povabljen na obred poroke ki bo v cerkvi s katero vero si verjetno bil že kdaj seznanjen, cerkev kot objekt kakršen koli izgled že ima na zunaj je za kristjane posvečen prostor in podrejen cerkvenemu redu. Lepo da si vse v miru poslušal in bil tiho ker sicer bi izpadel kot kak
stupid-1.gif
če bi že tam izstopal s svojimi opažanji med samim mašnim obredom ko si po tvojem poslušal največje bedarije for ever sicer verjamem da si totalno nepoučen kaj piše v tisti" knjigi -bibliji- po kateri se povzemajo pridige .
Za neznance je to šok in pomeni isto kot so nas v šoli učili da je človek prednik iz opice kar so seveda v sedanjem času opustili ker revolucijski izsledki kažejo drugo sliko.
Saj ni važno če slepec ne vidi dovolj je da sliši, tudi ni važno če je bog ustvaril vesolje in tudi ni važno če boš to kdaj sploh dojel, povedal si svoje mnenje na katerega imaš pravico vendarle si s svojim neznanjem dokazal da nisi kos ljudem ki so bili v tistem "skrapucalu " kateri so od te maše odšli boljše volje .
To je moje razmišljanje in ni potrebe da se strinjate z njim. Hvala!
Ti si šele cepljen..malo preberi, kaj si spesnil.
hysterical-1.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Da na začetku razčiščimo. NI to tema o islamu (ki je zelo podobna zadeva in bi lahko vrjetno zamenjal ime ampak danes ni o tem), ni to tema o križarskih vojnah in ni to tema o pedofilskih duhovnikih...

Skratka kot dober bratranec sm se udeležil cerkvene poroke na katero sm bil povabljen. V Podutiku v tistem skropucalu kateremu se reče Župnijska cerkev sv. Rešnjega telesa in krvi. Skratka kot je sprejemljivo se nisem norčeval, sm bil lepo tiho in poslušal.
Poslušal sm pa NAJVEČJE BEDARIJE EVER.
PA DFUCK KVA LJUDEM NI FAKING JASNO? 21 STOLETJE PA LJUDJE ŠE VEDNO VRJAMEJO V NAJVEČJA NESMISLA EVER. PA GOVORI KAKO EJ BOG USTVARIL VESOLJE PA NAS PO NJEM. PA KVA D FAAAAAAAAAAAAAAAAK.

A mi lahko kdo razloži kako lahko razmišljujoče bitje vrjame o takih bedarijah resno? ker men res ni jasno.
In govori o tem kako je svet lep in kako se mormo met radi pa pomagat drug drugemu. Pa dfuck. zakaj una knjiga ki jo vsi častijo pa na koncu noben ne upošteva? Bolano bolano


Bom se še enkrat oglasil ker enostavno ne razumem ; bil si povabljen na obred poroke ki bo v cerkvi s katero vero si verjetno bil že kdaj seznanjen, cerkev kot objekt kakršen koli izgled že ima na zunaj je za kristjane posvečen prostor in podrejen cerkvenemu redu. Lepo da si vse v miru poslušal in bil tiho ker sicer bi izpadel kot kak
stupid-1.gif
če bi že tam izstopal s svojimi opažanji med samim mašnim obredom ko si po tvojem poslušal največje bedarije for ever sicer verjamem da si totalno nepoučen kaj piše v tisti" knjigi -bibliji- po kateri se povzemajo pridige .
Za neznance je to šok in pomeni isto kot so nas v šoli učili da je človek prednik iz opice kar so seveda v sedanjem času opustili ker revolucijski izsledki kažejo drugo sliko.
Saj ni važno če slepec ne vidi dovolj je da sliši, tudi ni važno če je bog ustvaril vesolje in tudi ni važno če boš to kdaj sploh dojel, povedal si svoje mnenje na katerega imaš pravico vendarle si s svojim neznanjem dokazal da nisi kos ljudem ki so bili v tistem "skrapucalu " kateri so od te maše odšli boljše volje .
To je moje razmišljanje in ni potrebe da se strinjate z njim. Hvala!
Ti si šele cepljen..malo preberi, kaj si spesnil.
hysterical-1.gif

In kaj je po tvoji logiki nerazumljivo??
Cepljen sem vendar ne za vsak virus!