Krščanska vera

I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, nekatere dame se tudi takole pasejo ob Rasputinovem premoženju
hysterical-1.gif

2611760-Rasputin.jpg
 

Priponke

  • 2611760-Rasputin.jpg
    2611760-Rasputin.jpg
    21,3 KB · Ogledi: 625

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.395
484
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Tole je grozljivo. Kaj oponašajo stare Grke, oni so imeli radi dečke? Žalostno, da nas take novice niti ne presenetijo več, ker je to postalo kar nekakšna stalna praksa. Imajo se za nekaj več, so pa najbolj izprijeni inzmed izprijenih. Preden meni pamet solijo naj korenito popučejo v svojih vrstah. Po mojem vsi letošnji tornadi v ZDA nebi dovolj prepihali te zasmrajene mlakuže.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Hm, kolikor sem bil jaz na pogrebih je prišel far pred vežico, potem pokojnega zapeljejo v cerkev, nato sledi ceremonija na britofu, kjer ima spet glavno besedo far. Če hočeš prisostvovat se mu ne moreš ognit pa da ga jebeš.

Sem bi pa tudi na pogrebu, kjer pokojni ni želel farja, ampak mrtev ni moral nič narediti. Se pač "spodobi".
crazy1.gif


BTW: je bil že kdo na pogrebu, kjer ga ni bilo? Nekaj sem sicer bral na netu o tihem pogrebu ipd, iz prve roke pa še nisem slišal.

Sicer pa, vse je božja volja, zakaj se ji zoperstavljati? Saj pravijo da je v nebesih lepo. Ne razumem zakaj potemtakem katolibani hodijo k zdravniku, na operacije ipd.
da. razni govorci nič cerkve. ne ni bilo tiho samo farja ni bilo.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
ped.i in rdeči tudi nimajo kaj delati v šolah. Te ne moti, da so otroci prisiljeni recitirati in peti pred rdečimi spomeniki v času pouka?
potem bi jih morali šolati doma? zelo zanimivo razmišljanje. kaj če bi vernim preprečili uporabo cest ker bi lahko onesnažili ostale ljudi ali pa jim vzeli interent?
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Nazadnje urejeno:

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Ovaden je policiji. Mogoče nima nič s tem, da je to 25 letnico porival ko je bila stara manj kot 15 let.

Plus neke vdove in poročene ženske.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Ovaden je policiji. Mogoče nima nič s tem, da je to 25 letnico porival ko je bila stara manj kot 15 let.

Plus neke vdove in poročene ženske.
Patriotič spet tukaj šimfa čez farje,
saj pod kožo za pasom rdeče ima garje

Stanuje pa tam kjer doma so cigani,
saj skupaj pri delu bolj so zagnani

Ker Patriota je župnik videl čez planko
ko onegavil se on je s staro ciganko .
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Ovaden je policiji. Mogoče nima nič s tem, da je to 25 letnico porival ko je bila stara manj kot 15 let.

Plus neke vdove in poročene ženske.
potem mogoče ni isti...
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.260
1.918
113
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik Spajky pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi: ... eno takole žegnanje pa res ne. nič ni kaj preveč problematično. ...
Jest tudi mislim tako, se mi pa zdi malce smešno, ko žegnajo konje, motorje, gasilske avte etc ... ma naj ma vsako tele svoje vesele ...

Men je bolj smešno ko motoristi trumoma letijo v Mirno na farški žegn motorjev, pa jih pomoje 90%+ od tam ni vernih
grin1.gif

In?

Bistvo teh srečanj je druženje enakomislečih + da srečaš prijatelje ki jih drugače ne vidiš čez leto.

Tisto kar se tiče vere pa to, je pa za nekaj % udeleženih zanimivo.

Tko da žegnanja naj ostanejo, ni panike
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik Spajky pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi: ... eno takole žegnanje pa res ne. nič ni kaj preveč problematično. ...
Jest tudi mislim tako, se mi pa zdi malce smešno, ko žegnajo konje, motorje, gasilske avte etc ... ma naj ma vsako tele svoje vesele ...

Men je bolj smešno ko motoristi trumoma letijo v Mirno na farški žegn motorjev, pa jih pomoje 90%+ od tam ni vernih
grin1.gif

In?

Bistvo teh srečanj je druženje enakomislečih + da srečaš prijatelje ki jih drugače ne vidiš čez leto.

Tisto kar se tiče vere pa to, je pa za nekaj % udeleženih zanimivo.

Tko da žegnanja naj ostanejo, ni panike

Kmalu bo kak levičar v luft skoču in prepovedal žegnanje motorjev !
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.513
262
113
zanc sm vidu da so zegnal strugo od hudournika...

smesna scena ko far stoji v strugi...
smile-1.gif


ampak vazno da bo struga zdej zdrzala najhujse nalive... bitka med bogom in mati naravo... le kdo bo zmagal???