Krščanska vera

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
526
82
28
Citat:
Uporabnik INKVIZITOR pravi:
Dej mi neki povej. K me res zanima...

Gledate tole fotko, pa vzdihujete kolk je lepa narava, pa bog jo je faj poštimal...iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kolk kjut...aaaaaaaaaaaaaa

tumblr_mz7vm0mwFs1rfhsblo1_500.jpg


...pa kolk ma mene bog rad (čeprav sem recimo pjanc in tepem ženo pa otroke), da imam tok lepo zelenjavo na vrtu. Je pred sezono uslišal moje molitve...

image_13858562_5.jpg


Pol pa tole vidte...pa kaj. Bog že ve kaj dela. Tko pač je. Jebeš to...glavno, da je solata zelena...

children%20-%20auschwitz.jpg


Vaš takozvani vsemogočni in pravični bog...
En del se mu reče svobodna volja. Sam se odločiš za kaj boš uporabil svoje roke, za tepst ali za božat ženo.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.236
-8.471
113
A če bi muslimani "žegnal" bi bilo tudi vse ok? Sej je čist nedožno ane? Sej je samo blagoslov.

Dohtarji tudi pravijo ne mastnega prasca. Sej pol je sprememba jedilnikov čisto ok
evil.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.286
113
v lokalni ostariji
jest5 ja tudi če bi muslimani žegnali bi bilo ok. če bi žegnal recimo na rakovi jelši;) in dvomim da bi se ti takrat tkoooo jezil takrat bi ziher trdil da je to prav itd itd itd pa svoboda izražanja itd itd
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.236
-8.471
113
Ne vem od kje tebi ideja, da se jaz jezim. Mi je prav vseeno, ker našemljen pajac se tam pojavi.
Mi je pa v vakem primeru to početje bedasto, tako kot mi je bedasto še marsikaj drugega. Ampak za neškodljive bedarije se ne bom metal na zobe
wink-1.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.963
5.694
113
blizu močvirne prestolnice
Matr si pameten, ko pa so imeli pouk v župnišču pa ni nikogar motilo. Zanimivo, da tisto Vlasto moti blagoslov šole češ da to pomeni kršitev človekovih pravic, prilagajanje jedilnika muslimanom pa njihovo uresničevanje.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Citat:
Uporabnik INKVIZITOR pravi:
Pol pa tole vidte...pa kaj. Bog že ve kaj dela....
http://www.holocaust.com.au/Images/UserUploadedImages/211/children%20-%20auschwitz.jpg
Vaš takozvani vsemogočni in pravični bog...
Jest mislim, da tale slika ni najbolj primerna za linkat, saj razbija mit o slabi skrbi Nemcev za prebivalce konc.kampov; deca so dobro oblečena in rejena in zgleda, kot da jih peljejo v šolo ... lahko pa mogoče tudi na preventivni pregled k dr.Mengeleju
rolleyes-1.gif
... nekaj ne štima pri tej sliki ...
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
526
82
28
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
jest5 ja tudi če bi muslimani žegnali bi bilo ok. če bi žegnal recimo na rakovi jelši;) in dvomim da bi se ti takrat tkoooo jezil takrat bi ziher trdil da je to prav itd itd itd pa svoboda izražanja itd itd
tukaj gre tudi za tradicijo.
In muslimani so vredni, vsi ostali so pa nevredni. Ne poznajo ljubezni do bližnjega kot kristjani.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Matr si pameten, ko pa so imeli pouk v župnišču pa ni nikogar motilo. Zanimivo, da tisto Vlasto moti blagoslov šole češ da to pomeni kršitev človekovih pravic, prilagajanje jedilnika muslimanom pa njihovo uresničevanje.

vse te veroizpovedi v 2017 so žalitev za pamet in člo civilizacijo
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.963
5.694
113
blizu močvirne prestolnice
Oprosti, si preveč trd. Dokler je muslimanov v državi tam do 5% so pridni, tiho..., ko pa presežejo, pa se začnejo dogajati take stvari, kot se po Svetu. Pa ne mešaj bosanske muslimani, kateri vsaj tisti rojeni še v jugi pijejo alkohol, jejo prašiča in so se vsaj prilagodili ter podpirali našo samostojnost, dočim mlajši se ne najdejo govorim o tretji generaciji. Oni pa so petokolonaši.
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
526
82
28
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik s_samotar pravi:
Ne poznajo ljubezni do bližnjega kot kristjani.
Vidimo tole "ljubezen" od zagretih kristjanov dnevno tu gori na forumu
tongue-1.gif
ali pa "ljubezen" zagretih levičarjev. Kar ni po njihovo je že narobe. In pika.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.236
-8.471
113
A to naj bi bilo mišljeno kot slaba kajla, ali je samo nemočni krik užaljenosti
confused-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Nekrofilija

Ma to so že zdavnaj zreli za zaprt oddelek.

Ta je vsaj ostal v enem kosu, ponavadi jih razmesarijo in njihove dele razvlačijo po svetu.
bonk.gif


Vsakemu papežu odrežejo del telesa in ga shranijo za primer če bo postal svetnik in bodo potem lahko onanirali nad njegovimi kostmi.
bonk.gif