Krščanska vera

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Jaz se ne razburjam. Sej maškare so čisto primerna stvar ob takem dogodku. Le malo retardirano to izpade v moderni družbi, ker eni mislijo to zelo resno
evil.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Zakaj? Se jih ne udeležujem. Kot se tudi ne udeležujem maškarad na Joštu, ter blagoslovov spomenikov kolaborantom.

P.S. Ker imaš glih čas, lahko malo začneš naštevati, me res zanima, če jih je 400+
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Prireditve: ZZB NOB Slovenije poleg ostalih dejavnosti prireja tudi prireditve, proslave, pohode, komemoracije in druge dogodke. Vsako leto tako organizira okrog 400 proslav, 130 pohodov in 600 komemoracij.
KLIK
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Super
cheer.gif

Zgleda se imajo fajn, naj uživajo
cheer.gif

Zihr je tam bolj veselo, kot pri vsakodnevnih "proslavah" po 100+ krajih v državi, kjer ena maškara nekej žlobudra okoli oltarja
evil.gif
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
RKC na mojo željo in še katerega vernika NE ŽELI žegnat Klinični center, onkološki inštitut in Kinodvorano Union, spomenik v Dražgošah, Univerze na primorskem in Mariboru, Ljabah in Kidričev spomenik. (Ljubljansko Univerzonaj kar k... gleda!!)
Če lahko Žegnajo, lahko tudi tudi Mula/Muftija/Imama/ what ewer .... pride s svojimi v šolo in kakšno pove ter zaščiti VSE pred neverniki.
Beboti. Vključno z Pahorjem.
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Super
cheer.gif

Zgleda se imajo fajn, naj uživajo
cheer.gif

Zihr je tam bolj veselo, kot pri vsakodnevnih "proslavah" po 100+ krajih v državi, kjer ena maškara nekej žlobudra okoli oltarja
evil.gif

Še posebej je veselo, kadar prepeva partizanski zbor "Več jajc, kot zob"
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Ne ti bit zdej nerodno no, sej po tem ste full znani zadnje čase

Mi nima biti zaradi česa nerodno - ti si prišel s to zadevo na dan; jaz na to niti pomislil nisem, medtem ko tebi očitno precej roji po glavi...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
No pedofilija je večkrat omenjena v tejle temi, torej ni potrebno kaj preveč misliti nanjo. Po prejšnji objavi imaš kot kaže fetiše na "stara jajca brez zob". Ko se to dvoje poveže s tvojo zagretostjo za cerkev...
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Za koji kujac,so mi uturili plavo kapo z zvezdo in knjižico pionir ??

Zakaj smo se morali učiti o komunističnem srajnu vse kar so delali med vojno ??

Pa ne boste verjeli vse je bilo v šoli!
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Blast from the past
rolleyes-1.gif

Dobro jutro, preteklost je nekako mimo(razen za tiste, ki še vedno sanjate partizane in vam pod posteljo ležijo komunisti)

Zdej ti uturijo samo še rumeno rutko
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Za koji kujac,so mi uturili plavo kapo z zvezdo in knjižico pionir ??

Zakaj smo se morali učiti o komunističnem srajnu vse kar so delali med vojno ??

Pa ne boste verjeli vse je bilo v šoli!

Si klečal in ga vlekel komu?

Pač bla neka scena, je že mimo, neškodljivo

Danes pa razpuščena banda frocovska brez reda
priden.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.291
113
v lokalni ostariji
khem sej ta žegnanje je tud neškodljivo pa eni še kr zganjajo halo.

pač je močna krščanska skupnost v tisti lukni. pa nej bo.

zarad žegnjaja je hudič zarad speminjaja jedilnikov pa tišina in odobravanje (pa čeprabv s tem, da spremninjaš jedilnik dejansko vsiljuješ islam tudi ostalim...)
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Jaz tudi ne odobravam vege/krščanskega vsiljevanja brezmesnih jedilnikov ob petkih
evil.gif

Bo zato moj froc postal vegič? Kristjan?
A bo musli, če ne bo pojedel prašiča?
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.291
113
v lokalni ostariji
jest5 pri brezmesnem petku ni bilo debate o krščanstvu pri menijih brez svinjine pa striktno zaradi islama. je pa res, da v enih vrtcih posiljujejo otroke s vegi shitom (ja vzgojiteljice težijo da je meso fuj da kravice trpijo da...) in potem otrok "postane" vegi (oziroma tudi doma noče jest mesa) pa to ne ob petkih amapk vsak dan.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
jest5 pri brezmesnem petku ni bilo debate o krščanstvu
Seveda je. Če si strikten se v petek postiš ozeroma ne ješ mesa. Pa ne samo v času posta
wink-1.gif

Bo otrok postal kristjan, če se takole "posti"?
Bo postal musli, če ne je prasca?

[cenzura] eni vidite strahove za vsakim voglom
crazy1.gif