Vozniški izpit

vozniški izpit sem naredili v


  • Skupaj glasov
    152

Vespa

Zelenc'
3. apr 2017
25
0
1
kako je pa vam šel vozniški izpit?
ali ste ga naredili v prvo, ali ste imeli prvič naredili kakšno napako?
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Kera zenska je zbrala 3 opcijo?
hysterical-1.gif
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
31.08.1989 vožnje in izpitno vožnjo pa sem imel z zastavo 101 če me spomin ne vara je bila krem barve. Ur vožnje pa je bilo mislim, da 15 pa sem bil takrat med bolj "nerodnimi"
smile-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.832
1.061
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik koliko pravi:
31.08.1989 vožnje in izpitno vožnjo pa sem imel z zastavo 101 če me spomin ne vara je bila krem barve. Ur vožnje pa je bilo mislim, da 15 pa sem bil takrat med bolj "nerodnimi"
smile-1.gif
Hehe, si bil en mesec pred mano (še malo manj=. Jaz sem imel 11 društvenega in 12 izpitno. Bi šel prej, pa foter ni pustil, ker je bil predavatelj CPP in ni hotel, da zgleda, da imam protekcijo.
Sicer pa imel najprej 2x po 1 uro, potem 4 blok ure (po 2) in izpit. Pa zadnjo blok uro sva se z inštruktorjem pač malo vozila naokoli, se ustavila na kavi ipd ...
Na društvenem bi skoraj padel, ko me je en traktorist prezrl, pa sem reševal z gasom namesto z bremzo (kar je pričakoval ocenjevalec), malo naprej pa semafor. Pa se je izkazalo, da bi z bremzo imel ali zvit avto al se pa ustavil v križišču, in sem naredil. Izpit je bil pa itak smeh. 20 minut, na ene 2 finti me je hotel vržt - ena je bila, da me je peljal na neko ozko cesto obračat, tam jih je pa večina padla ne zaradi obračanja ampak ker so ali obračali na nepregledem delu, na edinem pregledam je bila pa polna. Jaz sem mu rekel, da se ne da varno in po predpisih obrnit, in da bom pač peljal naprej. Pa smo zapravili čas ...
Enkrat sva z inštruktorjem prišla peš nazaj (so vsi čudno gledali), ko je na stoenki jermen odtrgalo, pa je zakuhala ene 200 metrov pred avtošolo.
Je pa res, da sem osnove obvladal že prej (ene 2x po 1 urco v bolhi na enem delu letališča).
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.020
567
113
Leta 2002 nardil izpit v prvo, 25ura je bila izpitna, pa se to bi blo prej ce nebi si v startu placal paketa 25ur ( je blo kao najceneje), pa se instruktor je hotu, da kako uro vec odfuram, pa se nisem pustil. Sam sem se zmenu na izpitni kdaj bom mel izpit, pri 21uri sem dobil podpis od instruktorja da sem spsoben opravljat izpit al neki tazga ne spomnem se tocno kk se je reklo tistemu obrazcu.

V 15 letih ( sele zdle sem se zavedel da ze mam tk dolgo izpit
smile-1.gif
) mam prevozenih malo preko pol miljona km.
 

Vespa

Zelenc'
3. apr 2017
25
0
1
jaz sem jo imel danes in mi je ocenjevalec rekel, da je vse vredu le da ob desnih zavojih grem preveč naokrog (predaleč od robnika) in to je bil razlog za padec.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.832
1.061
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Highline pravi:
jaz sem jo imel danes in mi je ocenjevalec rekel, da je vse vredu le da ob desnih zavojih grem preveč naokrog (predaleč od robnika) in to je bil razlog za padec.
V metu, v križiščih? Hudiča, kakodaleč si pa šel?
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.046
389
83
44
dolenska
Ksz

97-tega naredil izpit. Izpitna je bila 19-ta ura. Ura vožnje je bila 3200 SIT za tovornjak na Centru v NM. 2005 nabral 4 pike zaradi radarja. 3 v G2, eno v Feliciji 1.3
grin1.gif
. Nesreče nobene. Joj, ko bi tako ostalo do konca.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.369
4.367
113
49
Na sončni strani ALP
Edino teorijo za C/E sem 2x pisal. Se je spremenila zakonodaja za počitek, pa sem falil. Je blo 5 točk in ponovni poizkus.

B je šel (25.05.1993) z 20 urami 100% skozi. Je bil fajn Dan mladosti...
roza.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
'87, cca 20 ur, prvič. Ne vem, meni se niso zdeli ne vem kako strogi. Čez kak teden še A kategorijo, brez inštruktorja in voženj, samo rešil še enkrat teorijo in čez kako uro izpitna vožnja. V enem ali dveh poskusih in 15 do 25-imi urami smo naredili vsi zainteresirani iz razreda.
Žalostno je, da se je nekdaj to dalo dokaj zlahka narediti, sedaj pa naša generacija odloča in bi rada, da imajo mladi milijon ur voženj, en kup omejitev itd... Vozijo pa v bistvu tako kot vidijo našo generacijo, le da imajo kako izkušnjo manj in se včasih ne izide. Če je treba kaj narediti na področju prometa in pridobitve vozniške je to, da gremo "izkušeni" in "vzorniki" vsakih 10 let na ponovno preverjanje. Žal tudi zaradi tega, ker se zakonodaja vsako leto spreminja. In seveda nižje kazni in precej več nadzora - avtomatske naprave, ki sodijo v 21-to stoletje, ne pa policisti v grmu.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.046
389
83
44
dolenska
Očitno ni potrebno nevem kolk 100 ur, da si pameten voznik, ker smo takrat z malo urami naredili izpite
confused-1.gif
. Naredi to sedaj hehe
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.439
92
48
Citat:
Uporabnik RagnarZ pravi:
Kera zenska je zbrala 3 opcijo?
hysterical-1.gif

evil.gif
Pride mož domov ves utrujen in nejevoljen pove ženi, da je polagal vozniški izpit in ga je izpitna komisija j*ebala pri vsakem semaforju in na vseh križiščih. Komaj naredil.
Žena pa mu odgovori:"Mene so pa samo v garaži, pa sem takoj naredila"
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Citat:
Uporabnik smoukar pravi:
Očitno ni potrebno nevem kolk 100 ur, da si pameten voznik, ker smo takrat z malo urami naredili izpite
confused-1.gif
. Naredi to sedaj hehe

No, promet je bil v 90tih letih čisto nekaj drugega, kot je danes.