Kam na zmenek? Ali je v Kranju kaj pametnega

casio

Pripravnik
19. nov 2014
528
15
18
Ven sem povabil simpatično deklico, ki živi v okolici Kranja. Odločil sem se, da bi za prvič šla kaj sladkega pojest ter se malo sprehodit. V Kranj osebno večkrat pridem, ampak nikoli se nisem sprehodil čez mesto in obiskoval lokale v mestnem središču. Kam priporočate, da je mirno in primerno za mojo dogodivščino?
V Ljubljani poznam vse dobre lokale in se je prav lepo zvečer sprehajati pa malo gor na grad in opazovat zvečer lučke.... samo se mi zdi malo predaleč za prvič jo okrog vozit. Mam prav? Je pa športnica in rada hodi.
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.653
498
83
41
povsod malo
Na planino je pel
tongue-1.gif
al pa na Jošta.
Lahko gresta na sprehod po kokrški soteski al kaj je že.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.311
942
113
Športnico pelji na Jošta... Pri deklinah so vedno aktualni tudi Brioni, pelji jo krog čez kanjon pa skozi mesto... Samo tu spodaj ni za štikle...
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Gorenjci, nikol se ne boste spremenil. Do Ljubljane je 20 minut vožnje, majkomila...
Kolikokrat sem jaz kako prvič peljal na drinko na obalo (iz Ljubljane), pa se nobena ni pritoževala nad dolžino vožnje.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
In kaj je v Ljubljani takega, kar ne bi dobila v Kranju? šiptarji so povsod, v lj je še kakšnih drugih več..
smile-1.gif
 

EkoKaprica

Pripravnik
4. mar 2014
388
22
18
www.ogrevanje-hlajenje.net
Prav dolgo se po centru Kranja težko sprehajaš. Do Pungrta, nazaj grede mimo Kiselsteina in potem v Layerjevo hišo. Lusten ambient, samo pomoje nimajo tortic. Za posladkati je Carniola ali pa Brioni.

Lahko se zapeljeta do gradu Strmol, imajo menda ok tortice. Tudi Brdo ima lepe za sprehajatje pa par E vstopnine.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
ded sprašuje za budžet zmenek, sej nima šihta...

Jaz bi jo peljal samo na sprehod,na ježek lučko.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.272
34
48
Brdo. 10km sprehoda okoli je zastonj, nato na tortico ali pijačo v kavarno na Brdu ali jo pelješ v center Kranja na Brione.
Če daš 2x5 eur mislim, pa greš lahko notri v park Brdo na lepši sprehod, pa konje počohat.