Neurja 2017

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.391
482
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Upam, da tale vijolična zadeva med Bovcem, Idrijo in Gorico razpade, tako da ne bo kaj trdega priletelo do tal.

V Zasavju je na srečo prva runda šla mimo z nekaj dežja. Upam, da bo lahko isto napisal za naslednje runde.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
OK, je šlo mimo Idrije in je bilo samomor. Odkrilo strehe, toča v velikosti orehov, totalni veter, vrtovi uničeni... Ma nekak me ne ganejo te stvari, ma sedaj je bilo na trenutke pa prov
shocked-1.gif
Trenutno samo še uliva dež in bo najbrž čez pol ure sonce. Hm......
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.062
113
www.adriamedia.si
Vrhnika je zgleda tudi fasala, pa tam proti jugu naprej. Sem grelad izpred hiše (preden se je na ful ulilo), zgledalo je grdo. Verjetno tudi vetra kolikor hočeš.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Pred četrt ure je napravilo lijak nad Krasom, ma se na srečo ni dotaknil tal, je prej razpadel .... Tu v KP, pa se zgleda umirja, vsaj začasno ... moja pametna štirinožna zverina je sama domov prišla pravočasno na večerjo
cheer.gif
... je ni bilo treba hodit klicat ... piha in bliska/grmi pa še ... nobene toče tu ...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
Nekje na nad Idrijo pred cca 3 urami.
Citat:
Rezultat 15min nevihte - razbiti šipi na obeh avtih, Suzuki stolčen cel, aronije ni več, vse kar je bilo na njivah pa je tudi uničeno. Pri turistih uničena totalka dva šotora in dve šipi na avtih.
Dodatek po obhodu - zluknjani obe strehi. Na hiši in na štali ...
bonk.gif