Teroroistični napadi

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Pri izyu boš težko prišel na čisto btw..
smile-1.gif
 

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
Saj vsi vemo kakšen je... samo je koristen. In zabaven.

Btw, kaj je z müslitom, če odkloni, ko mu kdo reče naj ga nauči šahado:

Among the things that entail apostasy from Islam (may Allah protect us from them)
are:
..

..

when someone asks to be taught the Testification of Faith (Ar. Shahada, the words,
“La ilaha ill Allahu Muhammadun rasulu Llah'' (There is no god but Allah, Muhammad is
the Messenger of Allah)), and a Muslim refuses to teach him it;

..
..


ampaj izi odklanja meni PONOVITI šahado...
hysterical-1.gif
 

buce

Pripravnik
23. jan 2014
562
20
18
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
dokler se nebo prepovedalo kakršnokoli religijo v javnosti nebo nič. V raso se rodiš, v relligijo vzgojiš.

fixed
zmaga.gif

Ne, ne, ne in ne.

Vse kar bi morali narediti je:
Člen XXX - KZ:
Prepovedano je vsako širjenje, predavanje, objavljanje in distribuiranje kakršnekoli verske ali politične vsebine - ustne in/ali pisne, ki napeljujejo, nagovarjajo ali vzpodbujajo kakršnokoli nasilje nad drugimi rasami, verami ali prepričanji.

- kršenje tega člena bi bil kaznovan z zaporom od 10 do 15 let (odgovorne osebe in predavatelj), zaplembo premoženja in zaprtje ustanove, ki je omogočila širjenje, predavanje, objavljanje in distribuiranje prepovedane verske ali politične vsebine


Ta člen pa ni diskriminatoren ker VSE verske in politične vsebine obravnava enako. tko da iziči - fak off.

a to bi blo kul?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:
Evo, easy nas je pripeljal do rešitve. Prepovedat quran, koran in kuran. In seveda pripradajoče dodatke in pojasnila.

@Ibiza: nekaj podobnega sem mu mislil odgovoriti, pa si me prehitel. easy bo rekel, da je tvoj post debilen, ker si nekje pozabil vejico....

@easy: koran je povsem pravilen slovenski (in tudi v katerem drugem jeziku) zapis. seveda nekdo ki ne ve kaj je šahada tega ne more vedet.
hysterical-1.gif

in kaj je "šahada"
bonk.gif

Sherlock, enkrat sem ti že dal ta link, pa naj bo še enkrat:
Klik

Napisano je povsem pravilno slovensko... najbrž tebi ta jezik ne gre najbolj...
stupid-1.gif

a nisva to temo ze obdelala? bos znal uporabiti Iskanje?
priden.gif

Ja tam si jasno pokazal, da ne veš kaj je šahada...
hysterical-1.gif

Res? Ti si muslimana vprasal ce sme ponoviti sehado (to je pa temelj Islama). To stori vsak musliman veckratn dnevno. In ti kr ne klikne, kajnede?


Vprašal sem te če mi napišeš šahado in da vidimo če upaš to odkloniti.... Naj ti nekdo, ki bolj razume slovenski jezik napiše kaj to pomeni.
hysterical-1.gif


Hint: ne pomeni, da pravim, da müsli ne sme ponoviti šahado


V postu št. 2551517 pa še tole:

Citat:
Kaj je "sahada"? In zakaj ne bi upal reci? Sploh ves kaj je to?

Brihta... Sehado lahko ponovim ali odklonim. Ti je sedaj uradno in kakorkoli ze ODKLANJAM PONOVITI. ALI PONAVLJAM. Karkoli zelis. In to pomeni kaj?
bonk.gif


Blage veze nimas o cem govoris... Preberi kaj je to, kako se zapis, kdaj se uporablja in zakaj. Preden se ponovno osmesis.


hahaha... odkloniš meni napisati šahado... !brihta! sebi jo lahko ponavljaš kolikor hočeš....
hysterical-1.gif


btw: kako se odkloni šahada?
sprasujem se.gif

bova to stotic? lahko odklonim, priklonim, zaklonim, karkoli zelsi... nobenega problema ali zadrzka... ce bi vsaj k. priblizno vedel o cem govoris (pa ocitno ne) bi vedel da problem ali dilema....

ja lahko ponovim ali pa tudi ne, odklonim, karkoli, kakorkoli, cisto vseeno..
bonk.gif


stekas Sherlock?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:
Saj vsi vemo kakšen je... samo je koristen. In zabaven.

Btw, kaj je z müslitom, če odkloni, ko mu kdo reče naj ga nauči šahado:

Among the things that entail apostasy from Islam (may Allah protect us from them)
are:
..

..

when someone asks to be taught the Testification of Faith (Ar. Shahada, the words,
“La ilaha ill Allahu Muhammadun rasulu Llah'' (There is no god but Allah, Muhammad is
the Messenger of Allah)), and a Muslim refuses to teach him it;

..
..


ampaj izi odklanja meni PONOVITI šahado...
hysterical-1.gif


URADNO PONAVLJAM ŠAHADO (karkoli naj bi to v tvoji glavi pomenilo)

ves kaj to pomeni?
hysterical-1.gif


Izgovoriti sehadet pomeni sprejeti Islam, lahko 125x ponovis (ali tudi ne). Torej ponavljam (karkoli to pomeni?!) sehadet. Ponavljam sehadat veckrat. 125x bo dovolj?

Stekas ? Dvomim
bonk.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik buce pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
dokler se nebo prepovedalo kakršnokoli religijo v javnosti nebo nič. V raso se rodiš, v relligijo vzgojiš.

fixed
zmaga.gif

Ne, ne, ne in ne.

Vse kar bi morali narediti je:
Člen XXX - KZ:
Prepovedano je vsako širjenje, predavanje, objavljanje in distribuiranje kakršnekoli verske ali politične vsebine - ustne in/ali pisne, ki napeljujejo, nagovarjajo ali vzpodbujajo kakršnokoli nasilje nad drugimi rasami, verami ali prepričanji.

- kršenje tega člena bi bil kaznovan z zaporom od 10 do 15 let (odgovorne osebe in predavatelj), zaplembo premoženja in zaprtje ustanove, ki je omogočila širjenje, predavanje, objavljanje in distribuiranje prepovedane verske ali politične vsebine


Ta člen pa ni diskriminatoren ker VSE verske in politične vsebine obravnava enako. tko da iziči - fak off.

a to bi blo kul?

sem cist za
zmaga.gif
 

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:
Saj vsi vemo kakšen je... samo je koristen. In zabaven.

Btw, kaj je z müslitom, če odkloni, ko mu kdo reče naj ga nauči šahado:

Among the things that entail apostasy from Islam (may Allah protect us from them)
are:
..

..

when someone asks to be taught the Testification of Faith (Ar. Shahada, the words,
“La ilaha ill Allahu Muhammadun rasulu Llah'' (There is no god but Allah, Muhammad is
the Messenger of Allah)), and a Muslim refuses to teach him it;

..
..


ampaj izi odklanja meni PONOVITI šahado...
hysterical-1.gif


URADNO PONAVLJAM ŠAHADO (karkoli naj bi to v tvoji glavi pomenilo)

ves kaj to pomeni?
hysterical-1.gif


Izgovoriti sehadet pomeni sprejeti Islam, lahko 125x ponovis (ali tudi ne). Torej ponavljam (karkoli to pomeni?!) sehadet. Ponavljam sehadat veckrat. 125x bo dovolj?

Stekas ? Dvomim
bonk.gif


premalo kameljega "soka" danes?
hysterical-1.gif
 

buce

Pripravnik
23. jan 2014
562
20
18
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
sem cist za
zmaga.gif

res? no, pri kom? mogoče misliš RKC? ne bo šlo, stara zaveza je obsolete...

težko da se bolj lahko zalomi kakor pri musličih in koranu... koran po zgornjem členu odleti k knof z gat..
notri imaš pedofilijo, poniževanje, obglavljanje...ni da ni.... pa bi bil zadost samo en vaš verz... ma kaj k jih je na desetine...

in ker koran odleti, odleti potem tudi vaša nezgrajena džamija, kajti po koranu je prepovedano pridigat ostale literature pa nimate...

dokler nebi reformirali korana bi lahko samo v zagreb hodil na molitve fante

aja, pa tud če bi recimo RKC prepovedal... res mi dol visi... bo vsaj več dnara ostal za nas, davkoplačevalce. pa še štroma bi manj pokurili.. da ne govorim da se vsaj tud nebi mogel več ponoviti zvon 1 in 2...
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Nič, slej ko prej ti bomo rute prepovedali, pa samo želimo si lahko, da naredite feler.
Potem bodo zastoji na mejah.

Če morajo naše ženske v Dubaju in še nositi rute, se bodo tudi tvoje ženske tu prilagodile našim pravilom.

Sicer se spokajte.

Res vas ne razumem, kaj tu iščete, nedvimbo je plan ala Kosovo, naplodit se in " demokratično" izrinit Slovence...

Janša nas lahko reši, glasoval bom zanj

a ti bi gledu muslimanske nogice, kolenčka in popke? verjameš, da niso svinjske, ampak vitke k jagenčki..
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Malo sem razmišljal... zaradi terorističnih napadov, kjer je bilo uporabljeno strelno orožje, so politiki začeli s kampanjo, da bi ga prepovedali... bodo mogoče sedaj prepovedali nahrbtnike?
Ali se mogoče išče skupni imenovalec, pa bi raje prepovedali kamelojebce?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Citat:
Uporabnik buce pravi:
res? no, pri kom? mogoče misliš RKC? ne bo šlo, stara zaveza je obsolete...
No ja, tole ni res. Stara zaveza še kako drži(nova je le dopolnotev stare, ne pa zamenjava), k sreči pa jo le malo ljudi jemlje resno. Vsaj tiste najbolj glupe dele.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.202
5.584
113
Urad za integracije
Še teh ~5k dolenjskih ciganov jim ni uspelo integrirati v zadnjih 25 letih, kako bodo potem nepismene Afganistance iz plemenske skupnosti ?




Islamo teroristi v Londonstanu
Tanja Fajon in Angelca sta se že oglasili ter pojasnili, da je ponovno šlo za osamljen in z ničimer povezan napad psihično motenih osebkov ?

Pazite: rama_dana še ni konec, šele dobro začel se je.
statistika: https://www.thereligionofpeace.com/
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.313
113
...ksz...

Policistu izmaknil pištolo in ustrelil njegovo sodelavko v glavo, baje ne gre za teroristično dejanje ampak je strelec moril iz osebnih razlogov. Sicer se lahko tudi teoristično dejanje izvede iz osebnih razlogov ampak očitno so morali napisati nekaj drugega kot da gre za psihičnega bolnika ali kaj v temu smislu . Šlo naj bi za 37-letnega Nemca (čigar ime skrivajo, verjetno zato, ker mu je ime Franz), pred streljanjem naj bi se človek s policistko nekaj prerekal, poleg nje sta nastradala še dva naključna mimoidoča.

http://www.24ur.com/novice/sve...je-ranjena.html

Kako za vraga lahko enemu policistu izmakneš pištolo ter z njo usteliš drugega?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Kako za vraga lahko enemu policistu izmakneš pištolo ter z njo usteliš drugega?

Tudi pri nas najmanjši problem... bil zraven, ko je pijana oseba razgrajala na vhodu lokala, grozila, da me bo zaklala, ustrelila, prisotnemu policaju pa vlekla pištolo iz toka... policaj pa držal pištolo, da vidimo, kdo je močnejši... ne bi verjel, če ne bi doživel. V takem primeru ne veš, koga bi najprej uspaval...