moč medijev

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
hja, je šugman enkrat govoril da iima probleme ker ga vsi povezujejo z vesom...

Šugman hodi na dopust natano tja, kamor hodim jaz.
In lahko potrdim, da v samopostrežbi slovenski otroci za njim vpijejo: Veso,veso!
evil.gif

In mu težijo za avtogram...
 
Nazadnje urejeno:

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.591
113
Priznam, da so meni reveži v mozgu predvsem tisti, ki se sekirajo, kdo je drugemu nek navdih. Ali je to Dragiæ, Kopitar ali Hans... Kaj me to moti?
 

buce

Pripravnik
23. jan 2014
562
20
18
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Priznam, da so meni reveži v mozgu predvsem tisti, ki se sekirajo, kdo je drugemu nek navdih. Ali je to Dragiæ, Kopitar ali Hans... Kaj me to moti?

Ne kapiraš. To, da so ti navdih je super, ker boš naredil nekaj iz sebe. To, da pa misliš da igralec je dejansko zdravnik - to pa moraš bit premaknjen no.
Ne vem kako ti naj človek sploh dopove da zgledovat se po Dragiæu, Kopitarju ali Henry Cavill-u (igralec, ki igra superman-a) je nekaj čisto drugega kakor nadet si superman obleko pa se vrečt z mosta ker hočeš posnemat supermana (prinest izvide da ti igralec postavi diagnozo!)
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
In ti Berg doktor oboževalci so slovenski volilci.

Ki že 24 let volijo isto politično opcijo. Ki nas je pripeljala tja, kamor nas je.

Kajti plača 650 evrov s potnimi stroški + nadomestilom za malico vred POMENI neto neto 540 evrov = ful dnarja!
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.561
6.162
113
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
In ti Berg doktor oboževalci so slovenski volilci.

Ki že 24 let volijo isto politično opcijo. Ki nas je pripeljala tja, kamor nas je.

Kajti plača 650 evrov s potnimi stroški + nadomestilom za malico vred POMENI neto neto 540 evrov = ful dnarja!

Dovolj za avtobus do Ljubljane, da lahko v živo vidiš tistega Hansa.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
In ti Berg doktor oboževalci so slovenski volilci.

Ki že 24 let volijo isto politično opcijo. Ki nas je pripeljala tja, kamor nas je.

Kajti plača 650 evrov s potnimi stroški + nadomestilom za malico vred POMENI neto neto 540 evrov = ful dnarja!
Saj s politiko ni nič drugače kot z bergdoktorjem
Tudi v politiki je pred TV samo gluma, ljudje pa vidijo v politikih rešitelje. So pa samo igralci, ki eno govorijo drugo delajo. (velja za vse politične opcije)
Rezultat si pa sam napisal.

S tem, da je bila pri bergdoktorju samo ena, ki mu je prinesla izvide na vpogled - če seveda tudi to ni medijski nateg, (in najverjetneje tudi je nateg), v politike,ki delajo za narod pa dejansko verjame velika masa ljudi.
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Citat:
Saj s politiko ni nič drugače kot z bergdoktorjem
Tudi v politiki je pred TV samo gluma, ljudje pa vidijo v politikih rešitelje. So pa samo igralci, ki eno govorijo drugo delajo. (velja za vse politične opcije)


Bravo!
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.089
2.188
113
v lokalni ostariji
johanes, in kako ti veleum misliš da nekdo postane zvezda? konec koncev je lahko nekdo svetovni prvak v britju ovac pa ker mediji ne naredijo zvezde iz njega noben ne ve zanj... pač mediji so VEDNO ustvarjali zvezde. kaj ti pomaga če odlično poješ če pa noben ne ve zate...