Ena pasja tema

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
ksz

Bolj ko spoznavam (stare) dece, raje imam pse !!!
Saj to je znanstveno dokazano. Kdor ne mara ljudi, se zateka po ljubezen k psom.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik stardec pravi:

Mim grede;
Moj cviček je letos spet zmagovalni. Najboljši! Jujujuhuhuuuuu!
Sicer pa prosim, da ne trollate po tej poučni temi, ker tema o mojem izvrstnem cvičku in ostalih mojih vinih s zlato medaljo, še pride.
Tukaj je debata o pasjesralnem davku, ki bo slej ko prej doletel pasjesralce.

Lažeš!

http://www.drustvo-vinogradnikov.si/images/ocenjevanja/ocenjevanje_2017.pdf

BTW: konjske fige te ne motijo? ljubitelji teh 4NGD jezdijo tudi po pločnikih in cestah. Še nisem videl, da bi kateri pospravil za sabo.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik ovca pravi:

Pes se po morju preganja bolj kot pa ti. In to ni pohabljanje, ampak njemu delanje usluge.

Taki mi greste šele na [cenzura], ki vlačite svoje 4NGD na plažo in v morje. Ajde da je nekje na samem, ne pa tam kjer je polno ljudi. Ni glih apetitlih.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:

Mim grede;
Moj cviček je letos spet zmagovalni. Najboljši! Jujujuhuhuuuuu!
Sicer pa prosim, da ne trollate po tej poučni temi, ker tema o mojem izvrstnem cvičku in ostalih mojih vinih s zlato medaljo, še pride.
Tukaj je debata o pasjesralnem davku, ki bo slej ko prej doletel pasjesralce.

Lažeš!

http://www.drustvo-vinogradnikov.si/images/ocenjevanja/ocenjevanje_2017.pdf

BTW: konjske fige te ne motijo? ljubitelji teh 4NGD jezdijo tudi po pločnikih in cestah. Še nisem videl, da bi kateri pospravil za sabo.
Za enkrat po ulicah, pločnikih, poteh, zelenicah, hišnimi pragi..... vidim več pasjih drekov kot pa konjskih.


BTW: Moj cviček ima boljšo oceno kot ta, iz tvojega linka, ki je zmagal v Sevniškem vinogradniškem društvu.,
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
ksz

Bolj ko spoznavam (stare) dece, raje imam pse !!!
Saj to je znanstveno dokazano. Kdor ne mara ljudi, se zateka po ljubezen k psom.


Kdo je govoril o ljudeh?
crazy1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Je, 16,13 točk ima.

Pa mu nič ne nuca, človeku ki razmišlja, kako bi strup za podgane podtikal naokoli. Se mu lahko zlato toči iz pipe na sodu, pa mu nič ne nuca
rolleyes-1.gif
. To je vse drugo, samo človek ne!
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
ksz
Ej, gremo na izlet?
Se zmenimo, vzamemo pese zraven in če kateri premore tetovirano mlado meso, bi bilo zelo zaželjeno, da ga povabi zraven.
Bomo vprašali po stardecu, takega težaka ziher vsi poznajo in peljemo pse na skupinsko sranje na njegovo zemljo
hysterical-1.gif

aa? stardec? ka praviš? nam boš kej postregel?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik paci pravi:
Ampak v končni fazi boš tudi ti plačeval davek, če imaš psa, pa čeprav na verigi priklenjenega na dvorišču.
Sicer pa ta isti ljudje potem nabirajo regrat tam kjer psi serjejo .Ne nabiram regrata in pobiram za svojim.Pika
Tisti lastniki psa, ki imajo svojega psa spuščenega na SVOJI lastnini, bi bili davka oproščeni. Poudarek je na SVOJI
Ti po svoji njivi, oziroma v svoji bajti zarad mene lahko serješ kakor in kolikor hočeš.
Glede na to, da sem ti do neke mere dal prav, zdaj pa v temo brcneš
stupid-1.gif

Ti bi potem samo davek na paslji drek. Hebi ga.... sebe bi izločil za plačevanje. Pol pa spet sama kregunga, da lahko nek pes serje tud na 2m2 lastne površine. Bedarija. Če bi že koga oprostili, naj bo to nekdo, ki ga potrebuje in nima €. recimo, kakšne kmetije, oddaljene hiše...... itd... neki takega. Tist ki ima 5 arov zemlje v sred ulce pa 50 kilski generator dreka naj pa plača. Pa tisti, ki jim je to modni trend imet nekega đukeca .......... itd itd.
Ogromno ljudi poznam, ki imajo pse. Tudi sam sem ga imel. Ampak zelo redki skrbijo za njih kot je treba in redki ga dejansko rabijo.. V večini primerov so jih otroci hoteli imet, pa modni trend kakšnih gospodičn, pobriti mulci z rotvajlerji in pitbuli..... bla bla.... to je vse v pesjakih al pa v stanovanjih. Laja, cvili, tuli.........
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik paci pravi:
Ampak v končni fazi boš tudi ti plačeval davek, če imaš psa, pa čeprav na verigi priklenjenega na dvorišču.
Sicer pa ta isti ljudje potem nabirajo regrat tam kjer psi serjejo .Ne nabiram regrata in pobiram za svojim.Pika
Tisti lastniki psa, ki imajo svojega psa spuščenega na SVOJI lastnini, bi bili davka oproščeni. Poudarek je na SVOJI
Ti po svoji njivi, oziroma v svoji bajti zarad mene lahko serješ kakor in kolikor hočeš.
Glede na to, da sem ti do neke mere dal prav, zdaj pa v temo brcneš
stupid-1.gif

Ti bi potem samo davek na paslji drek. Hebi ga.... sebe bi izločil za plačevanje. Pol pa spet sama kregunga, da lahko nek pes serje tud na 2m2 lastne površine. Bedarija. Če bi že koga oprostili, naj bo to nekdo, ki ga potrebuje in nima €. recimo, kakšne kmetije, oddaljene hiše...... itd... neki takega. Tist ki ima 5 arov zemlje v sred ulce pa 50 kilski generator dreka naj pa plača. Pa tisti, ki jim je to modni trend imet nekega đukeca .......... itd itd.
Ogromno ljudi poznam, ki imajo pse. Tudi sam sem ga imel. Ampak zelo redki skrbijo za njih kot je treba in redki ga dejansko rabijo.. V večini primerov so jih otroci hoteli imet, pa modni trend kakšnih gospodičn, pobriti mulci z rotvajlerji in pitbuli..... bla bla.... to je vse v pesjakih al pa v stanovanjih. Laja, cvili, tuli.........
Zakaj bi v temo brcal?
Saj ti isto govoriš kot jaz. Poudarek je, na svoji lastnini .
Da pa mora bit ta lastnina primerno velika, sem pa mislil, da se to podrazumeva.
Seveda bi jaz sebe izločil iz plačevanja. Zakaj pa ne? Jaz mam svojega psa ograjenega na svojem posestvu in jaz svojega psa ne vodim srat pred sosedov prag ali na cesto, pločnike, parke, javno lastnino itd.....To mam jaz na svojem. Jaz imam svojega psa zase. Jaz s svojim psom ne nadlegujem nikogar. Ker ga imam zase in ker ga imam na svojem. Moj pes serje po mojem ograjenem vrtu ne serje po sosedovem.
A ni tako prav?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Je, 16,13 točk ima.

Pa mu nič ne nuca, človeku ki razmišlja, kako bi strup za podgane podtikal naokoli. Se mu lahko zlato toči iz pipe na sodu, pa mu nič ne nuca
rolleyes-1.gif
. To je vse drugo, samo človek ne!

16,13 točk je premalo. Moj cviček ima več točk.
Strup za podgane pa je nujno potreben, ker drugače se te golazni preveč nakoti.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
ksz
Ej, gremo na izlet?
Se zmenimo, vzamemo pese zraven in če kateri premore tetovirano mlado meso, bi bilo zelo zaželjeno, da ga povabi zraven.
Bomo vprašali po stardecu, takega težaka ziher vsi poznajo in peljemo pse na skupinsko sranje na njegovo zemljo
hysterical-1.gif

aa? stardec? ka praviš? nam boš kej postregel?
Sprašuješ kaj pravim? Pravim, da si ti en kljukec.
Ste pa drugač vsi dobrodošli pri men v moji zidanci. Maš prav, me vsi poznajo. Samo vprašajte po tistemu fejst možakarju, ki ima najboljši cviček. Bodo takoj povedali za me.
Obljubim, da od mene ne boste odšli žejni niti lačni.
Če pa ti po končani žurki ne boš hotel domov, bom pa jaz mojega kužija, ki ima cca70 kil spustil za tabo in te bo moj kuži naučil jodlat pol.
Boš jodlal kot avstrijski štajerc.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik ovca pravi:

Pes se po morju preganja bolj kot pa ti. In to ni pohabljanje, ampak njemu delanje usluge.

Taki mi greste šele na [cenzura], ki vlačite svoje 4NGD na plažo in v morje. Ajde da je nekje na samem, ne pa tam kjer je polno ljudi. Ni glih apetitlih.

hahaha, sej ti tud nisi glih apetitlih, pa imas vseeno dovoljen vstop na plazo! ce ne ves, je plaza javno dobro, tko da stfu. kupi si svojo ce hoces met mir, al bodi pa doma pa se smili sam sebi.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
ksz

Bolj ko spoznavam (stare) dece, raje imam pse !!!
Saj to je znanstveno dokazano. Kdor ne mara ljudi, se zateka po ljubezen k psom.

dokazano je tud da kdor po netu konstantno zali doloceno skupino ljudi je ksenofob in jambrac.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
ksz

Bolj ko spoznavam (stare) dece, raje imam pse !!!
Saj to je znanstveno dokazano. Kdor ne mara ljudi, se zateka po ljubezen k psom.

dokazano je tud da kdor po netu konstantno zali doloceno skupino ljudi je ksenofob in jambrac.
A ti si zdaj celo užaljen, ker ti ne dovolim srat pred mojim pragom?

A da ti s svojim pasjim sranjem po tuji in skupni lastnini žališ lastnika kot vse tiste, ki morajo po tvojem dreku hodit, pa nisi pomislil?

Poglej poglej ti monsinjorjevega kanona, zdaj je on celo užaljen, ker mu je nekdo povedal, da naj svoje dreke ima kar sam.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
ze 15ic ti povem da nimam psa.

in nisem nic uzaljen, sej mi je vseeno ce si ti [cenzura] in ne znas komunicirat.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
ze 15ic ti povem da nimam psa.

in nisem nic uzaljen, sej mi je vseeno ce si ti [cenzura] in ne znas komunicirat.
Hja, ok če nimaš psa.
Ampak zagovarjaš nesramnosti tistih, ki psa imajo.
A si ti kakšen pasji advokat mogoče?