Turki

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik piagolo pravi:
Mene kot državljana EU (yebiga volil sem) prav zabole uvo kaj se znotraj meja Turčije dogaja. Tudi, če v svoji demokratičnosti pospravi 90% sorojakov. Svoje probleme, svoje užitke naj držijo znotraj svojih meja.

Res? Potem te 10mio beguncev ne zanima? Bomo videli
smirk-1.gif

Kaj pa je to za 600+ mio Evropo?

Planirano in organizirano skozi daljse obdobje, nic. V nekaj dneh/tednih je kr heba ...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik piagolo pravi:
Mene kot državljana EU (yebiga volil sem) prav zabole uvo kaj se znotraj meja Turčije dogaja. Tudi, če v svoji demokratičnosti pospravi 90% sorojakov. Svoje probleme, svoje užitke naj držijo znotraj svojih meja.

Res? Potem te 10mio beguncev ne zanima? Bomo videli
smirk-1.gif

Pedrogan se kljub temu, da je fuknjen v glavo vsaj zaveda, da je v prmeru izpusta beguncev game over zanj in za Turčijo. Tebi niti to ne potegne.

Btw v takem primeru jasno v Evropi ne bo več "wellcome", ampak gre vojska na vse meje. Če na vsaki meji poberejo okoli 90% folka, jih pride do Nemčije glih 10
evil.gif
Sicer bo v Grčji malo gužve (kake pol miljončka), ma tudi to se bo zrihtalo.


evil.gif

nazi.png
 
Nazadnje urejeno:

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
On bo begunce moral spustit cez tako ali drugace. Sedaj se gremo doziranje proti placilu. To je za Evropo vecji problem kakor za njega. Sicer je pa on v celi zadevi samo igralec in o tem odlocajo bistveno visje od njega.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Ah bogi, bogi revček, res se mi že smili. Mu bom priporočemo poslal robček, da mu ne bo treba šmrkla brisati v rokav, ko se tako joka, ker ga jebejo iz vseh strani
hysterical-1.gif
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.147
3.081
113
Bo logistika velikega vodje zmogla zagotoviti 10 milijonov jopičev naenkrat?
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
On bo begunce moral spustit cez tako ali drugace. Sedaj se gremo doziranje proti placilu. To je za Evropo vecji problem kakor za njega. Sicer je pa on v celi zadevi samo igralec in o tem odlocajo bistveno visje od njega.

Kako pa ti to (vse) veš???
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
ma ja, nisem vedel...

Zanima me kdo so bistveno višji od Erdogana, še bolj pa me zanima kako in od kje on to ve???
 
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
ma ja, nisem vedel...

Zanima me kdo so bistveno višji od Erdogana, še bolj pa me zanima kako in od kje on to ve???
Tudi to bi lahko že vedel.
Po njegovo so za vse slabe stvari, ki jih delajo islamisti krive ZDA in kompanija. Za vse
grin1.gif
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.147
3.081
113
Pri njemu nema tamo-amo, je le zgolj začrtana pot. To bi moral biti zgled za naše politike.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
ma ja, nisem vedel...

Zanima me kdo so bistveno višji od Erdogana, še bolj pa me zanima kako in od kje on to ve???
Tudi to bi lahko že vedel.
Po njegovo so za vse slabe stvari, ki jih delajo islamisti krive ZDA in kompanija. Za vse
grin1.gif

ne.. padalec sredi puscave odloca o globalni politiki
smirk-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
ma ja, nisem vedel...

Zanima me kdo so bistveno višji od Erdogana, še bolj pa me zanima kako in od kje on to ve???

Bistveno visje je ZDA... Oni ga trenutno pritiskajo da se naprej pomaga pri projektu "IS". Po turski strani pomoc samo se "kaplja" in morajo Americani uporabljati helikopterje za dostave. Na drugi strani ima pa Ruse. Oni ga silijo v prekine pomoc "IS".

Seveda ima vsaka odlocitev posledice za vse vpletene.... Sploh pa Evropa ,ki bo nahebala v vsakem primeru.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.147
3.081
113
Erdota guzijo z leve in desne in zaradi tega ima vso pravico znesti se nad Evropo.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
ma ja, nisem vedel...

Zanima me kdo so bistveno višji od Erdogana, še bolj pa me zanima kako in od kje on to ve???
Tudi to bi lahko že vedel.
Po njegovo so za vse slabe stvari, ki jih delajo islamisti krive ZDA in kompanija. Za vse
grin1.gif

ne.. padalec sredi puscave odloca o globalni politiki
smirk-1.gif
Aha, padalec tudi potisne musličem orožje v roke in jih telepatsko prisili, da pritiskajo na sprožilec. Samo to še ni vse, padalci znajo zacoprati nedolžnega musliča do spontanega samovžiga in eksplozije sredi množice
evil.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
ma ja, nisem vedel...

Zanima me kdo so bistveno višji od Erdogana, še bolj pa me zanima kako in od kje on to ve???
Tudi to bi lahko že vedel.
Po njegovo so za vse slabe stvari, ki jih delajo islamisti krive ZDA in kompanija. Za vse
grin1.gif

ne.. padalec sredi puscave odloca o globalni politiki
smirk-1.gif
Aha, padalec tudi potisne musličem orožje v roke in jih telepatsko prisili, da pritiskajo na sprožilec. Samo to še ni vse, padalci znajo zacoprati nedolžnega musliča do spontanega samovžiga in eksplozije sredi množice
evil.gif

Ne, brez orozja bi uporabljali frace kajnede..
bonk.gif


Smrt vecje mnozice oh in sploh tragicna zadeva na tistem koncu sveta.... Sploh po smrti 200.000 zaradi bombnih napadov zaradi potrjenih lazi. Potem se pa nek padalec razstreli in je cela k. tragedija.
crazy1.gif
Hinavscina much?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Preverjam Ameriko... Ma nekako ne zasledim tam sranja, ki je na urnem meniju na BV. Hej, Švicarji imajo praktično v vsaki kleti orožje... Zihr se tam full strelajo ane?
Sej razumljivo, od neizobraženega "Ahmeda", ki je napumpan s strani verskih voditeljev itak ne moreš pričakovati nič drugega. Alah gor, alah dol, bum sem, bum tja
evil.gif