Turki

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Mogoče bo pridobil na moči v svojem peskovniku. Bo pa pred nosom izgubil veliko večji peskovnik.
Ceno za fakiča? Veliko večjo ceno bomo plačali, če bomo diktatorčku v nedogled gledali čez prste.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Mogoče bo pridobil na moči v svojem peskovniku. Bo pa pred nosom izgubil veliko večji peskovnik.
Ceno za fakiča? Veliko večjo ceno bomo plačali, če bomo diktatorčku v nedogled gledali čez prste.

Sej se bori za moc v svojem peskovniku in samo to ga zanima.

Cena za fakica bo konkretna (pa ne mislim od Turcije). Zadaj je konflikt med ZDA in Rusijo. On je pa samo hebena stranka. Americani ga pritiskajo da drzi "IS" pri zivljenju. Rusi pa kontra...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Sej se bori za moc v svojem peskovniku in samo to ga zanima.
Seveda, pa roza slončki tudi letijo.
Citat:
Cena za fakica bo konkretna (pa ne mislim od Turcije). Zadaj je konflikt med ZD in Rusijo. On je pa samo hebena stranka.
Jaaaa konec sveta boooooo. Ker ena glupa baba in debiln tip nista mogla plozat diktator propagande.
hysterical-1.gif
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.930
34
48
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Zborovanje na tujem much??

Marine Le Pen leads gathering of EU far-right leaders in Koblenz
The head of France’s Front National will share the stage with far-right leaders from Germany, Italy and the Netherlands.

The French presidential hopeful Marine Le Pen is to headline a European gathering of Eurosceptic and far-right leaders in Germany.
To tudi pod razno ni isto. Tu gre za zborovanje sorodnih strank (istega civilizacijskega/kulturnega obmocja) znotraj unije, nic drugega.
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.202
178
63
Erdogan sodi v Haag zaradi zločinov nad civilnim prebivalstvom.
Popušli ste, prej se boš sprijazno lažje ti bo.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik darko11 pravi:
Erdogan sodi v Haag zaradi zločinov nad civilnim prebivalstvom.
Popušli ste, prej se boš sprijazno lažje ti bo.

V bistvu ne sodi ampak ok, mislim da to konkretno presega tvoje znanje...
smirk-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik darko11 pravi:
Nobeno znanje ni potrebno, krivec je na dlani.

Poldi, sodisce v Haagu je zaprto. Namenjeno je pa samo in izkljucno za exYU. Zaprt je tudi za zlocine exYU. Pravnik tvojega kova to zagotovo ve, kajnede...

Sicer pa on Erdogan ni storil nic ,kar ni mozno prilepiti vsem vecjim EU vladam. Uporabljali so ga svoje umazane posle. Ce ga pustijo na miru bo sel Putinu, ce ga drkajo lahko vse prilaze ven. To je samo se vprasanje casa. Poleg tega da lahko celo Evropo preplavi z begunci (ce se nastavi ZDA) ali IS borci (ce se nastavi Rusom). Lahko pa tudi oboje.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik darko11 pravi:
Mhm.
wink-1.gif

Verjamem, da marsikomu marsikaj nastavlja.
cheer.gif

To je bistvo politke
smirk-1.gif
Kaj pa mislis da delajo EU politiki njemu? Verjetno nisi opazil da "spregledajo" karkoli naredi?
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.143
3.078
113
Mene kot državljana EU (yebiga volil sem) prav zabole uvo kaj se znotraj meja Turčije dogaja. Tudi, če v svoji demokratičnosti pospravi 90% sorojakov. Svoje probleme, svoje užitke naj držijo znotraj svojih meja.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik piagolo pravi:
Mene kot državljana EU (yebiga volil sem) prav zabole uvo kaj se znotraj meja Turčije dogaja. Tudi, če v svoji demokratičnosti pospravi 90% sorojakov. Svoje probleme, svoje užitke naj držijo znotraj svojih meja.

Res? Potem te 10mio beguncev ne zanima? Bomo videli
smirk-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Eazy sori sam zdej si me pa razočaral. Pa sm te podpiral dostkrat samo tokrat pa sori.... se samo glupiraš
 

B81

22. jul 2007
34.423
8.919
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik piagolo pravi:
Mene kot državljana EU (yebiga volil sem) prav zabole uvo kaj se znotraj meja Turčije dogaja. Tudi, če v svoji demokratičnosti pospravi 90% sorojakov. Svoje probleme, svoje užitke naj držijo znotraj svojih meja.

Res? Potem te 10mio beguncev ne zanima? Bomo videli
smirk-1.gif

Kaj pa je to za 600+ mio Evropo?