Turki

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/CFerTkShRBI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Biografija (iz njegovih ust)...

hysterical-1.gif


dejte se drzat tekstov dobitnice Zlatega tica
crazy1.gif


praviš da Abu Mussab Wajdi Akkari ni pravi müsli?

eden od vaju ni, bi rekel vaš idol:

Citat:
Prophet Muhammad (Salalaho alehe wasalam) said : If a person says to his brother, O KAFIR (disbeliever) ! Then surely one of them is such. (i.e; Kafir) (Sahih Bukhari Volume 8 Book 73 Number 125)

hysterical-1.gif

kje tocno sem to rekel?

zanj si napisal:

Citat:
Kdo drug bo tolmacil kakor bivsi kristijan iz Libanona. Tam je zelel postati (gansta) rapper. Islam je sprejel v ZDA. Vmes je bil pa budist.... (resno). Trenutno je pa vehabit. Kaj bo cez 5 let? Who knows

in

Citat:
Poleg vseh virov je nasel vehabi- exkristijana-exbudista-wannabe-gangsta-rapperja sam se gay bi moral biti

zato sem vprašal če praviš da ni pravi müsli....

no zdaj je jasno da praviš da je pravi müsli

in razložil je kaj je jihad...
priden.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/CFerTkShRBI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Biografija (iz njegovih ust)...

hysterical-1.gif


dejte se drzat tekstov dobitnice Zlatega tica
crazy1.gif


praviš da Abu Mussab Wajdi Akkari ni pravi müsli?

eden od vaju ni, bi rekel vaš idol:

Citat:
Prophet Muhammad (Salalaho alehe wasalam) said : If a person says to his brother, O KAFIR (disbeliever) ! Then surely one of them is such. (i.e; Kafir) (Sahih Bukhari Volume 8 Book 73 Number 125)

hysterical-1.gif

kje tocno sem to rekel?

zanj si napisal:

Citat:
Kdo drug bo tolmacil kakor bivsi kristijan iz Libanona. Tam je zelel postati (gansta) rapper. Islam je sprejel v ZDA. Vmes je bil pa budist.... (resno). Trenutno je pa vehabit. Kaj bo cez 5 let? Who knows

in

Citat:
Poleg vseh virov je nasel vehabi- exkristijana-exbudista-wannabe-gangsta-rapperja sam se gay bi moral biti

zato sem vprašal če praviš da ni pravi müsli....

no zdaj je jasno da praviš da je pravi müsli

in razložil je kaj je jihad...
priden.gif

Ponovim? Kje tocno sem zapisal da ni musliman? Upam da mi ni potrebno narisati vprasanje? In zapisal sem to ,kar je on sam izrekel. Koliko je on "dober vernik" pa lahko sodi samo Bog....
 

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
moje vprašanje je bilo "praviš da Abu Mussab Wajdi Akkari ni pravi müsli?" in napisal sem kaj bi tvoj pedofilski idol rekel na to.
in nič več.... ostalo so tvoje blodnje.
stupid-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:
moje vprašanje je bilo "praviš da Abu Mussab Wajdi Akkari ni pravi müsli?" in napisal sem kaj bi tvoj pedofilski idol rekel na to.
in nič več.... ostalo so tvoje blodnje.
stupid-1.gif

Torej moram risati? Koliko on je ali ni muslim je je cisto vseeno. Ni moja fakin stvar. Couldn't care less. Glede na to da je fant zamenjal vecino ver dvomim da je pravi za tolmacenje cesarkoli. Pa to ne pomeni da je slab karkoli... Stekas?

Ce bi ze moral soditi o tem bi prej rekel da ima kake osebnostne "tezavice" in verske... Sploh glede na to ne menja samo vero ampak tudi ostale stvari.... Zaradi istega razloga dvomim da je pravi za svetovanje glede poklicne poti ampak ok...
 

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
Ti kar nariši, mogoče bi bilo še bolje, da ti prebere in razloži nekdo, ki bolje razume slovenski jezik.

Lahko je zamenjal ver kolikor je hotel, sam na koncu se je pa zayebnu... ko bo zamenjal müsli vero, bo njegova kri halal
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:
Ti kar nariši, mogoče bi bilo še bolje, da ti prebere in razloži nekdo, ki bolje razume slovenski jezik.

Lahko je zamenjal ver kolikor je hotel, sam na koncu se je pa zayebnu... ko bo zamenjal müsli vero, bo njegova kri halal

ce je v nekaj letih zamenjal 3 (ali kolikor ze) potem se zagotovo zavedas da bo se kaksno...
smirk-1.gif
upam da ta intelektualni preskok ni prevelik?
 

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:
Ti kar nariši, mogoče bi bilo še bolje, da ti prebere in razloži nekdo, ki bolje razume slovenski jezik.

Lahko je zamenjal ver kolikor je hotel, sam na koncu se je pa zayebnu... ko bo zamenjal müsli vero, bo njegova kri halal

ce je v nekaj letih zamenjal 3 (ali kolikor ze) potem se zagotovo zavedas da bo se kaksno...
smirk-1.gif
upam da ta intelektualni preskok ni prevelik?

jaz se zagotovo zavedam, da bo zamenjal še kakšno vero, če je v nekaj letih zamenjal 3? Sherlock, kaj ti kadiš?

intelektualni preskok na tvoji strani pa bi bil, če bi zmogel zanikati ustreznost smrtne kazni za izstop iz islama... vendar tega nisi sposoben.
hysterical-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:
Ti kar nariši, mogoče bi bilo še bolje, da ti prebere in razloži nekdo, ki bolje razume slovenski jezik.

Lahko je zamenjal ver kolikor je hotel, sam na koncu se je pa zayebnu... ko bo zamenjal müsli vero, bo njegova kri halal

ce je v nekaj letih zamenjal 3 (ali kolikor ze) potem se zagotovo zavedas da bo se kaksno...
smirk-1.gif
upam da ta intelektualni preskok ni prevelik?

jaz se zagotovo zavedam, da bo zamenjal še kakšno vero, če je v nekaj letih zamenjal 3? Sherlock, kaj ti kadiš?

intelektualni preskok na tvoji strani pa bi bil, če bi zmogel zanikati ustreznost smrtne kazni za izstop iz islama... vendar tega nisi sposoben.
hysterical-1.gif

ti lahko vsak dan 125x izstopis iz Islama.... dvomim da bo sploh kdo zvedel kaj sele problematiziral...
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:


Kakšna je že kazen po müsli priročniku za apostate?
sprasujem se.gif

Kdo tocno bo (z)vedel si ti danes zapustil ali nisi zapustil? Ves koliko ljudi vsakodnevno zapusti Islam? Ves koliko taksnih je v Sloveniji (pa ne samo v Sloveniji)? Zelo znanih... Pa se kr so vsi zivi... Go figure!
 

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:


Kakšna je že kazen po müsli priročniku za apostate?
sprasujem se.gif

Kdo tocno bo (z)vedel si ti danes zapustil ali nisi zapustil? Ves koliko ljudi vsakodnevno zapusti Islam? Ves koliko taksnih je v Sloveniji (pa ne samo v Sloveniji)? Zelo znanih... Pa se kr so vsi zivi... Go figure!

aja se pravi lahko zapustiš islam 125x na dan, samo nobenemu ne smeš povedat...
hysterical-1.gif


še enkrat:

Kakšna je že kazen po müsli priročniku za apostate?
sprasujem se.gif


[/QUOTE]
 

buce

Pripravnik
23. jan 2014
562
20
18
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
izobrazevanje (osnovna sola, srednja, itd, itd) je dzihad
smirk-1.gif

pol ste pa res v 3.14zdi... ogromna večina (80+%) prebivalstva v muslimanskih državah je nepismena.
Opažamo pa da vam diši samo džihad z okusom in vonjem smodnika...ta z bukvami očitno ne
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:


Kakšna je že kazen po müsli priročniku za apostate?
sprasujem se.gif

Kdo tocno bo (z)vedel si ti danes zapustil ali nisi zapustil? Ves koliko ljudi vsakodnevno zapusti Islam? Ves koliko taksnih je v Sloveniji (pa ne samo v Sloveniji)? Zelo znanih... Pa se kr so vsi zivi... Go figure!

aja se pravi lahko zapustiš islam 125x na dan, samo nobenemu ne smeš povedat...
hysterical-1.gif


še enkrat:

Kakšna je že kazen po müsli priročniku za apostate?
sprasujem se.gif

[/QUOTE]

Zakaj bi pa moral komurkoli povedati? Ti sirsi okolici sprocas kaj bos imel za kosilo? Kdaj gres v wc? Koga pa mislis da zanima tvoja vecerja?
bonk.gif
Zagotovo poznas zelo znane drzavljane Slovenije ,ki so to storili in to vsi vedo (drugo ime pa to).... Ali pac?

pa se kr so zivi
grims-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Če komurkoli poveš, kaj si imel za "kosilo", verjetno ne boš ostal brez glave.
Če pa "tapravim" poveš, da zapuščaš islam, pa gotovo boš..ne delaj se neumnega bolj, kot si.
priden.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Če komurkoli poveš, kaj si imel za "kosilo", verjetno ne boš ostal brez glave.
Če pa "tapravim" poveš, da zapuščaš islam, pa gotovo boš..ne delaj se neumnega bolj, kot si.
priden.gif

i zakaj tocno bi tujcu razlagal svoje prehranjevalne navade? v bistvu komurkoli? v vseh svojih letih se nisem dozivel da bi mi kdo prisel povedati da je zapustil Islam ali nasel Jezusa....

pa tudi ce bi bila moja reakcija (pa verjetno od vecine)...

16c8467ab09e29ca39149d33fac10e6e541944b1df1e6ef42ebb7dd75dc81cfb.jpg
 

buce

Pripravnik
23. jan 2014
562
20
18
izi, ful bi blo fajn če bi islamopiteki "WHY THE F*UCK SHOULD I CARE..." aplicirali na:
- ženske ki nočejo nositi pokrival in/ali dolgih kril
- ženske ki nočejo nositi šotorsko krilo
- ljudi ki nočejo poslušati molitev ob 5h zjutraj
- ljudi ki hočejo jesti svinjino
- ljudi ki so gej/lezbe/bisex/transsex/...
- ljudi ki crtajo muhiča z bombo na glavi
- ljudi ki nočejo zgubiti božiča in ostalih praznikov ker se nek islamopitek počuti odrinjenega
- ljudi ki nočejo biti v stalnem strahu kdaj se bo kakšen islamopitek razstrelil, s tovornjakom začel po pločnikih vozit,...
- ljudi ki nočejo imeti ob sebi ljudi ki se derejo alak snackbar in mahajo z fašističnimi zastavami
- ljudi ki ne verjamejo v nobenega božička za odrasle

..pač, vse ki niso islamopiteki... ok?

bi to šlo? močno dvomim.

sej veš: live and let live, ne pa tako kot islamopiteki: live and kaboom
 

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Qshtr pravi:


Kakšna je že kazen po müsli priročniku za apostate?
sprasujem se.gif

Kdo tocno bo (z)vedel si ti danes zapustil ali nisi zapustil? Ves koliko ljudi vsakodnevno zapusti Islam? Ves koliko taksnih je v Sloveniji (pa ne samo v Sloveniji)? Zelo znanih... Pa se kr so vsi zivi... Go figure!

aja se pravi lahko zapustiš islam 125x na dan, samo nobenemu ne smeš povedat...
hysterical-1.gif


še enkrat:

Kakšna je že kazen po müsli priročniku za apostate?
sprasujem se.gif

Zakaj bi pa moral komurkoli povedati? Ti sirsi okolici sprocas kaj bos imel za kosilo? Kdaj gres v wc? Koga pa mislis da zanima tvoja vecerja?
bonk.gif
Zagotovo poznas zelo znane drzavljane Slovenije ,ki so to storili in to vsi vedo (drugo ime pa to).... Ali pac?

pa se kr so zivi
grims-1.gif


[/QUOTE]

easy, boš zmogel "intelektualni preskok" in odgovoriti na eno simpl vprašanje:
Kakšna je že kazen po müsli priročniku za apostate?
sprasujem se.gif


[/QUOTE]

[/QUOTE]
če odgovoriš ali pa ne, opravljaš odlično delo... keep it real, bro
aplauz.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Džihad v Islamu pomeni bodisi osebni napor za moralno in versko izboljšanje. Lahko pomeni marsikaj. Vsekakor pa to ni sopomenka za vojno ali karkoli podobnega. Da je treba taksne stvari razlagat v 2017 je pa tudi
stupid-1.gif


eazy seveda ne bi bil eazy, če ne bi podatkov prikrojeval, zavajal in lagal:
Citat:
Džihad v islamu pomeni bodisi osebni napor za moralno in versko izboljšanje, bodisi, manj pogosto, sveto vojno.

In jaz sem zapisal kaj? Da dzihad ni sopomenka za vojno (ali sveto vojno) in zgoraj pise kaj? Dzihad je nesteto stvari in skoraj karkoli* naredis da napredujes v zivljenju ja za tebe dzihad. Poleg tega da je to napacna izjava in napacna osebe. Napacno vse
stupid-1.gif
Iz Wikipedije si citiral definicijo džihada, pri tem pa zamolčal, da džihad pomeni tudi sveto vojno. Kaj je to drugega kot podtikanje, zavajanje ali laganje.
stupid-1.gif


Če se okliče džihad je temu zavezan vsak pravoveren Musliman. Na YouTube imaš polno pozivov na džihad zoper ZDA, Salma Rushdija, francoski časopis Charlie...V medijih imaš polno novic, kako so se muslimani na te pozive džihada odvzvali in kakšne so bile posledice... Ti pa pripoveduješ pravljice
jezen.gif


PS- si mi v sosednji temi že odgovoril na dve jasni vprašanji ali zate velja tisto, kar piše na sliki
evil.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik piagolo pravi:
Pa misliš, da je kdo tak (čeprav ti ni povedal tega)?

verjetno bi moral v boldih zapisati da je precej taksnih primerov tudi v SLO javnem zivljenju in ne samo SLO... in se kr so zivi..