Posnetek pretepenega objavil na FB

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
669
45
28
Ljubljana
Se je že začelo.....
bonk.gif


http://siol.net/novice/sloveni...-premila-436107
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.437
113
Saj je že v več postih posebej poudaril, da večine stvari ne razume, oziroma razume malo po svoje. Zato tudi po dodatnem pojasnilu ni razumel zakaj sem se sploh obregnil vanj (namreč točno zaradi tega, da nekdo z rasistično zastavo v avatarju težko easy-ju očita rasizem. Ali pač nekdo, ki se naglas sprašuje v čem bi lahko bil problem trumpa).

Ampak jebiga, saj folk si da tudi svastiko na čelo vžgat, ker jim to pomeni nekaj čisto drugega.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Če se že gremo, svastika v osnovi, ni simobil sovraštva. Pustimo to, da so si ga Nacisti prisvojili.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.913
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Saj je že v več postih posebej poudaril, da večine stvari ne razume, oziroma razume malo po svoje. Zato tudi po dodatnem pojasnilu ni razumel zakaj sem se sploh obregnil vanj (namreč točno zaradi tega, da nekdo z rasistično zastavo v avatarju težko easy-ju očita rasizem. Ali pač nekdo, ki se naglas sprašuje v čem bi lahko bil problem trumpa).

Ampak jebiga, saj folk si da tudi svastiko na čelo vžgat, ker jim to pomeni nekaj čisto drugega.

Od kdaj je to rasistična zastava? Nikoli ni bila in še vedno ni, so jo pa nekateri debili pač označili za rasistično in zdaj kar vsi to tulite čeprav ne vest zakaj. Kaj je na tej zastavi rasističnega? Zakaj?

In koneckoncev kaj ima veze kaj imam jaz v avatarju s tem kar govorim in pišem? Zakaj ste ljudje tako omejeni in sodite ljudi po izgledu, obleki, avatarju in ne po tem kar počne? Sicer se je tisti "kilabi" že izkazal kaj čuti do drugačnih, naprimer v temah o tattoojih. In takšni drekači bodo zdaj mene nekaj sodili po avatarju. Dej nehi no, hahahahahahahaa
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.437
113
Uf, užaljena misica, ki ji je nekdo rekel, da je tupaglupa in se potem buni, da je v resnici popolnoma drugačna.
uf-1.gif


Človek sodi po tem kar je na voljo, na izboru misic po videzu, na alterju po tem kar uporabnik napiše, nariše, pokaže....
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Svastika izhaja iz hinduizma, ne predstavlja nič negativnega in je še vedno široko uporabljena, tudi za logotipe podjetij. Se ne dajo motit z nekim Dolfetom, ki si jo je prisvojil za par let. Je pa 3. rajh bil globoko povezan z okultizmom, česar pač množice še danes ne vejo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik membrain pravi:
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Ja, sej, kaj pa čmo še povedat? Čaka se sojenje.
To kaže na nizko sodbo brez medijskega linča. Pri Mački so pa imeli 2 meseca prav vsak dan kaj za povedat po TV.

Ce je osumljeni "nas" oziroma "domac" 99% naci driske odpade... Ce bi to storil "tujec" bi se ta tema vlekla se pol leta... Tako pa vsi hinavsko tiho
crazy1.gif

[cenzura], pa kdo je tebe s ketne spustil?!
bonk.gif


Kdo je tiho? Imaš 23 strani večinoma obsojujočih komentarjev.

Pa še tebi bo dogodek prišel prav, ko se boš lahko skliceval nanjga, kadar bo kdo omenil, da 80% kriminala v Sloveniji povzročijo južnjaki.

23 bogih stranih? bomo primerjali koliko ima kaksna druga? pa malce copy pastali modrovanje o kletivcah in juznjakih?
crazy1.gif
tukaj pa kr tisina....

Ce bi storil Ibrahim bi tema imela vsaj 500 strani in modrovanja kaj vse to pomeni bla bla bla bla bla bla. Hinavscina much.

Da ne omenjam kako hitro je umrla tema o Kanadi
crazy1.gif

Razlika je, če to naredita umsko prizadeta od malega.

Al pa če sta prizadeta zaradi kakšne veroizpovedi... , ker jima je bogec rekel, da morata klat
priden.gif
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.887
2.360
113
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik jello pravi:


Človek sodi po tem kar je na voljo, na izboru misic po videzu, na alterju po tem kar uporabnik napiše, nariše, pokaže....

Super, torej te še enkrat sprašujem kaj rasističnega sem naredil, pokazal, napisal?

Nekako normalno razgledan clovek ve od kje izvira zastava, kaj predstavlja in kdo jo se dandanes vzame za svojo. Ce pa kdo ne ve, ja tukaj wiki.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.913
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik jello pravi:


Človek sodi po tem kar je na voljo, na izboru misic po videzu, na alterju po tem kar uporabnik napiše, nariše, pokaže....

Super, torej te še enkrat sprašujem kaj rasističnega sem naredil, pokazal, napisal?

Nekako normalno razgledan clovek ve od kje izvira zastava, kaj predstavlja in kdo jo se dandanes vzame za svojo. Ce pa kdo ne ve, ja tukaj wiki.

WOW!! Wiki vseved! In kaj je normalno? Prosim, povej kaj rasističnega je v tej zastavi. Ne mi z nekimi wikiji pa youtubi, kot shark1.Povej ti kaj je tako rasističnega in ZAKAJ?

Hvala
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.887
2.360
113
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik jello pravi:


Človek sodi po tem kar je na voljo, na izboru misic po videzu, na alterju po tem kar uporabnik napiše, nariše, pokaže....

Super, torej te še enkrat sprašujem kaj rasističnega sem naredil, pokazal, napisal?

Nekako normalno razgledan clovek ve od kje izvira zastava, kaj predstavlja in kdo jo se dandanes vzame za svojo. Ce pa kdo ne ve, ja tukaj wiki.

WOW!! Wiki vseved! In kaj je normalno? Prosim, povej kaj rasističnega je v tej zastavi. Ne mi z nekimi wikiji pa youtubi, kot shark1.Povej ti kaj je tako rasističnega in ZAKAJ?

Hvala



Hm, to resno sprašuješ?
Normalno je zgornja četrtina gausove krivulje.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.613
199
63
Kranj
mama je tako fuknjena in pijana, da ne moreš gledat.

še hujše, da so taki ljudje strošek....
 
Nazadnje urejeno:

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik ThorZEN pravi:
Svastika izhaja iz hinduizma, ne predstavlja nič negativnega in je še vedno široko uporabljena, tudi za logotipe podjetij. Se ne dajo motit z nekim Dolfetom, ki si jo je prisvojil za par let. Je pa 3. rajh bil globoko povezan z okultizmom, česar pač množice še danes ne vejo.

Glej no glej, tudi v Švici niso tvojega mnenja:

The Swiss army is investigating a photo that has emerged of soldiers making the Nazi salute in front of a swastika symbol.