Posnetek pretepenega objavil na FB

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.679
6.237
113
Mislim da se je vecina soforumas distancirala od dejanja s svojimi komentarji. Ce ti tega ne vidis je pa zadeva neresljiva.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Mislim da se je vecina soforumas distancirala od dejanja s svojimi komentarji. Ce ti tega ne vidis je pa zadeva neresljiva.

Moj post je bil sarkasticen ampak v bistvu se ni nihce. Bi prosim pastal enega od teh soforumasev? Kateregakoli? Pa veckrat sem pozval da vsaj komentirajo
smirk-1.gif


Btw, bi zelo debilno/brezpredmetno/nepotrebno da bi se kdorkoli distanciral/opraviceval za stvari pri katerih ni kakorkoli sodeloval. Zakaj tocno bi se Marko iz Celja moral kakorkoli karkoli zaradi dejanje nekega Lojzeta v Kanadi?!
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Citat:
Uporabnik optiplex pravi:
Tukaj je šlo za 3 pjančke, barabe. V primeru deklice pa za Šipca.

To so malone sliši kot izjava še enega pijančka oziroma opice oziroma Šipca.

Čist simpl, človek je lahko dober ali slab, ni pomembno na katerem koncu Zemlje zrastel in kakšen DNK sta mu starša dala. In tvoja slabšalna izraza "Šipec" in "opica" sta zelo ustrezna tudi za ona dva "pijančka".
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Da ne omenjam kako hitro je umrla tema o Kanadi
crazy1.gif

In kaj meniš, zakaj je bilo temu tako?

zaradi hinavscine? sicer se to vidi za po temi.... preden se je zvedelo kdo je morilec je ze zacelo driskanje, potem pa vse tiho je bilo
smirk-1.gif


btw, se nisem videl da bi se kdorkoli zarad njegovega dejanja opravicil/distanciral
zmaga.gif

Aha, zaradi hinavščine, ok, hvala za pojasnilo
aplauz.gif


Od groznih dejanj z verskim motivom pa se običajno distancirajo ostali pripadniki iste vere, a veš to je tisto, česar muslimani v veliki večini ne počenete ampak potihem ali pa celo na glas še odobravate zadevo. In tako smo lahko pred časom ob novici o umorjenih urednikih fransockega satiričnega časnika namesto obsojanja muslimanskih teroristov brali kaj? Prispevke, ki so dajali prav tem morilcem, češ, saj so uredniki dobili klar so iskali, kaj pa so karikirali mohameda, saj je splošno znano, da se tega ne počne in da je to žaljivo. Primitivci.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Da ne omenjam kako hitro je umrla tema o Kanadi
crazy1.gif

In kaj meniš, zakaj je bilo temu tako?

zaradi hinavscine? sicer se to vidi za po temi.... preden se je zvedelo kdo je morilec je ze zacelo driskanje, potem pa vse tiho je bilo
smirk-1.gif


btw, se nisem videl da bi se kdorkoli zarad njegovega dejanja opravicil/distanciral
zmaga.gif

Aha, zaradi hinavščine, ok, hvala za pojasnilo
aplauz.gif


Od groznih dejanj z verskim motivom pa se običajno distancirajo ostali pripadniki iste vere, a veš to je tisto, česar muslimani v veliki večini ne počenete ampak potihem ali pa celo na glas še odobravate zadevo. In tako smo lahko pred časom ob novici o umorjenih urednikih fransockega satiričnega časnika namesto obsojanja muslimanskih teroristov brali kaj? Prispevke, ki so dajali prav tem morilcem, češ, saj so uredniki dobili klar so iskali, kaj pa so karikirali mohameda, saj je splošno znano, da se tega ne počne in da je to žaljivo. Primitivci.

A res? In kolikokrat si se ti distanciral zaradi 60.000 mrtvih muslimanov v Bosni (recimo?) V imenu katolikov, Slovencev. Ce ne zaradi drugega pa zaradi Kosa? Za taksno distanciranje ni nobene potrebe in tudi ni nobene k. koristi. Tako btw.

Muslimani so se (ce se omejimo samo na SLO) vsakic distancirali zaradi servilnosti vodstva. Pa se vedno beremo iste debilizme kako se ne distancirajo. Kljub temu da se to pocne na spletni stran, TV postajah, itd, itd.... Enako velja tudi za ostale skupnosti na tem planetu. Pri tem ni treba pozabiti da so velika vecina zrtev prav muslimani (in je to driskanje o distanciranju se toliko bolj debilno).

Ob napadu na Charlie Hebdo so bolj ali manj vse muslimanske skupnosti na tem planetu obsodile napad (sicer nimam pojma zakaj je to potrebno ampak ok). Servilnost pac. Tudi slovenska btw.

Bila je na prvi strani spletne strani:
Islamska skupnost ostro obsoja teroristično norost v Parizu

Ce bi bil zleht bi vprasal ce je enako storila za mrtve muslimane v Kanadi... Pa nisem
smirk-1.gif
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Odjebi ti s 60.000 muslici, ko je stalin pobil 20mio katolicanov pa niti besede! Tito dober milijon pa mu se zmeraj majice, zastave in kipe izdelujete!!
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Spet ti je Kos prišel prav..ti pa si..

Sej ni vazen k. Kos
bonk.gif
Ok, morilec je bil whofakinever. Bil je oziroma so bili kristijani. Preden so pobili tisoce ljudi je zupbnik vse morilce (kristijane!) blagoslovil. And? Si se opravicil? Distanciral? Sel zupniku na spoved?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:
Odjebi ti s 60.000 muslici, ko je stalin pobil 20mio katolicanov pa niti besede! Tito dober milijon pa mu se zmeraj majice, zastave in kipe izdelujete!!

Stalin je bil musliman? Tito musliman? 1.5mio? Que?
bonk.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Muslimanski "zupniki" se baje ne distancirajo... Al kako ze...
2548357-skorpioni.jpg
 

Priponke

  • 2548357-skorpioni.jpg
    2548357-skorpioni.jpg
    48,6 KB · Ogledi: 156

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Pismo, ampak tale musli-fašist eazy je pa resno bolan osebek.
bonk.gif
Neverjetno kaj vse mu pride prav, da propagira svoje fašistične. muslimanske in nacionalčistične ideje.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.671
3.558
113
Iz ust nekoga ki se sprašuje kaj bi lahko bilo narobe z donaldom trumpom tale tvoja izjava izpade kot zgražanje sharkija ravnozemeljskega nad neumnostjo folka ki je nasedel kuponkotom za vinjete po polovični ceni.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Iz ust nekoga ki se sprašuje kaj bi lahko bilo narobe z donaldom trumpom

In kaj je narobe, če nekaj vprašam? Sem morda navijal za Trumpa? Sem ga v čemurkoli zagovarjal? WTF?! Človek še vprašati ne sme nič. Nisem obseden s politiko in jo en klinac spremljam, še največ izvem ravno iz tega foruma kadar imam sploh voljo brati te neumnosti zato marsičesa ne vem, ker me enostavno boli quraz. In kaj Trump del v ZDA me prav tako boli qurqz.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.671
3.558
113
Zanimivo, da sem si od petih strani trumpove teme (oziroma kopice njih, po tem sem obupal in nehal brat, kamoli da bi se še oglašal) zapomnil samo tvoje čudenje nad folkom, ki je proti trumpu. Trdiš da pojma nimaš in se ti ne sanja, čutiš pa potrebo po izražanju mnenja. Enako kot z zastavo. To da se ti sanja ne kaj pomeni ni nobeno opravičilo za opletanje z njo (in fašizmom, rasizmom in nacionalizmom).
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Zanimivo, da sem si od petih strani trumpove teme (oziroma kopice njih, po tem sem obupal in nehal brat, kamoli da bi se še oglašal) zapomnil samo tvoje čudenje nad folkom, ki je proti trumpu. Trdiš da pojma nimaš in se ti ne sanja, čutiš pa potrebo po izražanju mnenja. Enako kot z zastavo. To da se ti sanja ne kaj pomeni ni nobeno opravičilo za opletanje z njo (in fašizmom, rasizmom in nacionalizmom).

Ja se čudim kaj je narobe in to tudi sprašujem in najbolj zanimivo, da mi dejansko nihče ni odgovoril ali razložil.

ja, zdaj se še nazastavo obesi. Vem kaj meni pomeni in jo s ponosom nosim. Kaj pa tebi in ostalim pomeni me pa boli quraz ste pač omejeni in vas večina v vseh stvareh vedno vidi in išče samo slabo, vse je le levo ali desno, vedno samo partizani ali domobranci in tako naprej... Mnogi se imajo celo za neke pravičnike in kako imajo vse radi in kako bi morali biti vsi enaki in enakopravni pa v bistvu ravno te stalno delajo neke razlike, kažejo s prstom in obtožujejo vse kar ne razumejo in ni po njihovi zaplankani logiki.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Zanimivo, da sem si od petih strani trumpove teme (oziroma kopice njih, po tem sem obupal in nehal brat, kamoli da bi se še oglašal) zapomnil samo tvoje čudenje nad folkom, ki je proti trumpu. Trdiš da pojma nimaš in se ti ne sanja, čutiš pa potrebo po izražanju mnenja. Enako kot z zastavo. To da se ti sanja ne kaj pomeni ni nobeno opravičilo za opletanje z njo (in fašizmom, rasizmom in nacionalizmom).

Ja se čudim kaj je narobe in to tudi sprašujem in najbolj zanimivo, da mi dejansko nihče ni odgovoril ali razložil.

ja, zdaj se še nazastavo obesi. Vem kaj meni pomeni in jo s ponosom nosim. Kaj pa tebi in ostalim pomeni me pa boli quraz ste pač omejeni in vas večina v vseh stvareh vedno vidi in išče samo slabo, vse je le levo ali desno, vedno samo partizani ali domobranci in tako naprej... Mnogi se imajo celo za neke pravičnike in kako imajo vse radi in kako bi morali biti vsi enaki in enakopravni pa v bistvu ravno te stalno delajo neke razlike, kažejo s prstom in obtožujejo vse kar ne razumejo in ni po njihovi zaplankani logiki.

swastikaflaghitler.jpg


Saj meni ta zastava tud pomeni neskončno ljubezen do židov in drugačnosti na sploh, pa me boli quraz kaj tebi in ostalim pomeni
bonk.gif
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Zanimivo, da sem si od petih strani trumpove teme (oziroma kopice njih, po tem sem obupal in nehal brat, kamoli da bi se še oglašal) zapomnil samo tvoje čudenje nad folkom, ki je proti trumpu. Trdiš da pojma nimaš in se ti ne sanja, čutiš pa potrebo po izražanju mnenja. Enako kot z zastavo. To da se ti sanja ne kaj pomeni ni nobeno opravičilo za opletanje z njo (in fašizmom, rasizmom in nacionalizmom).

Ja se čudim kaj je narobe in to tudi sprašujem in najbolj zanimivo, da mi dejansko nihče ni odgovoril ali razložil.

ja, zdaj se še nazastavo obesi. Vem kaj meni pomeni in jo s ponosom nosim. Kaj pa tebi in ostalim pomeni me pa boli quraz ste pač omejeni in vas večina v vseh stvareh vedno vidi in išče samo slabo, vse je le levo ali desno, vedno samo partizani ali domobranci in tako naprej... Mnogi se imajo celo za neke pravičnike in kako imajo vse radi in kako bi morali biti vsi enaki in enakopravni pa v bistvu ravno te stalno delajo neke razlike, kažejo s prstom in obtožujejo vse kar ne razumejo in ni po njihovi zaplankani logiki.

swastikaflaghitler.jpg


Saj meni ta zastava tud pomeni neskončno ljubezen do židov in drugačnosti na sploh, pa me boli quraz kaj tebi in ostalim pomeni
bonk.gif


Ne razumem kaj sanjaš ampak hej, tvoja stvar.

Zdaj mi pa še razloži kje je povezava in predvsem česa me obtožuješ in kaj sem storil?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
To, da je zastava konfederacije za večino ameriške populacije znak rasizma. V kaliforniji npr. se jo lahko prodaja in kupuje samo v izobraževalne namene. Ampak hej, važno da hillbiliyu v Ljubljani pomeni nekaj drugega.