Posnetek pretepenega objavil na FB

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Premili so tisti, ki zakone tolmačijo. Izvedba kazni pa se tudi lahko precej zagreni.
Bolj ali manj se pri nas stvari ustavijo v sodni dvorani. Kdo je zato kriv, pa tako na daleč težko rečem.

Krivi so sodniki. Če se odloči, lahko kljub izvedencu dosodi neko kazen. Če ne drugega, bi morali v primeru, ko je kdo nekaj naredil "neprišteven", takega zapreti v psihiatrično ustanovo za dolgo dolgo časa. Ali je bolj čakati kdaj bo imel spet slab dan?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Policisti in kriminalisti so zaradi kaznivega dejanja odvzeli prostost dvema osumljencema. Po neuradnih informacijah naj bi šlo za 20-letnega Aleša Olovca in 26-letnega Martina Kovača.
vir:
klik
 

B81

22. jul 2007
34.423
8.920
113
Jaz tudi ne bom pogledal...enim je slabo zraven, clovek se ti zasmili Mejduš ne da ti je slabo
bonk.gif


Ampak svet gre res v maloro, joske zbrisejo, tega pa ne?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Saj je lepo povedal v videu in na FB napisal, kaj sprašuješ neumnosti

Aleš Olovec
January 11, 2013 ·

Najbol me prizadene če mi kdo mater kleje bolš da mi to sploh noben tega ne govor ka se ne zaveda kok lohka z to besedo lohka prizadane človeka . Ker mama je ena sama in ko jo enkrat zgubiš se ti življenje čist obrne na glavo ;-(

Ja fak, še eden tistih primitivcev, ki jih res ne primanjkuje in ki so prepričani, da te lahko najmanj konkretno pref00kajo oz. kar ubijejo če jim verbalno j3beš mater
bonk.gif
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Žal je menda žrtev podlegla, sožalje vsem, ki ste ga poznali. Za ta dva izmečka, pa da se scvreta v PEKLU.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tudi če babo pogledaš, vidiš, da to ne gre nad sobno temperaturo.

Že iz pogleda se vidi, da so to posebne potrebe.

Kriminalec pa je imel očitno težko otroštvo, življenje na družbenem in socialnem robu, tako da drugačen ne more biti.

136068698522051982480084.jpg


fajter
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Saj je lepo povedal v videu in na FB napisal, kaj sprašuješ neumnosti

Aleš Olovec
January 11, 2013 ·

Najbol me prizadene če mi kdo mater kleje bolš da mi to sploh noben tega ne govor ka se ne zaveda kok lohka z to besedo lohka prizadane človeka . Ker mama je ena sama in ko jo enkrat zgubiš se ti življenje čist obrne na glavo ;-(

Ja fak, še eden tistih primitivcev, ki jih res ne primanjkuje in ki so prepričani, da te lahko najmanj konkretno pref00kajo oz. kar ubijejo če jim verbalno j3beš mater
bonk.gif

To je nekje rang Suzice.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ja..., saj med komentarji na FB profilu SLO novic nekaj pamuteje, skoraj na način, da podpira tega Hillabilliy-a.
Se pa vidi ja že s slik, da je to neka marginalija brez kančka pameti.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pogledal in me je minilo do dobre volje
crazy1.gif
.
Tale dva fantiča bosta na Dobu lastne jajčke jedla, garantiram. Z nasmeškom na licu.
10.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.669
6.227
113
Ma kaj bosta lastna jajcka jedla dej ne no...

Mas tam par okrutnih morilcev, mas pedofile, pa jih redko redko kdo dobi. Ce jih bosta kje dobila jih bosta v priporu, pol ko bosta na oddelku bo to ze 1000x pozabljeno. Tud zapori v Sloveniji niso to kar bi morali bit, verjemi.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.669
6.227
113
Je pa tako, da so poskodovanega menda nasli sele policisti, ki so sli na kraj preverjat kaj se dogaja potem ko je bilo prejeto obvestilo o posnetku. Tko da se je za zamislit tud nad vsemi ostalimi, ki so bili tam pa jim je bilo ocitno vseeno da nekdo mrtvo pretepen na travniku lezi (pa ne obsojam ker ne vem kaj tocno se je dogajalo ampak ne verjamem da tipa nihce ni pogresil oz da nihce ni videl da ga mlatijo).
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Tako, kot poteka izmenjava študentov, bi uvedel izmenjavo med zapori, pa bi jih selil malo v peru in podobne gnile zapore, sigurno je dnevna oskrba tam cenejša kot pri nas in bi v petnajstih letih še prišparali tudi s povratno karto.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Namreč - dialekt mi ni jasen. Smrkavec govori čuden dialekt, ki malce odstopa od Krškega polja ali kako imam v mislih, da bi naj bilo nekje tam.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.669
6.227
113
Jap, kot sem razumel so ta kraj omenjali. Je pa zanimivo da vmes tip prepove klicat rešilca (kar je ideja od drugega) vendar ga nato večkrat na bok obrne z besedami "da se ne bo zadusil", tko da poskus uboja mu bo tezko na sodiscu dokazat. Ker bo obramba trdila da je ocitno da ga ni imel namena ubit.

Pa ni to moje mnenje ampak zalostna realnost nasega sodstva.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.869
1.321
113
Ja, ampak, ce nekoga obracas na bok oz v polozaj nezavestnega, to pocnes z namenom, z namenom, da nekdo dlje zivi in mu po potrebi daljsas muke.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Jap, kot sem razumel so ta kraj omenjali. Je pa zanimivo da vmes tip prepove klicat rešilca (kar je ideja od drugega) vendar ga nato večkrat na bok obrne z besedami "da se ne bo zadusil", tko da poskus uboja mu bo tezko na sodiscu dokazat. Ker bo obramba trdila da je ocitno da ga ni imel namena ubit.

Pa ni to moje mnenje ampak zalostna realnost nasega sodstva.
Ni žalostna realnost našega sodstva to, da nekoga ne obsodi za naklepno dejanje, če ga tudi resnično ni imel namena ubit, ampak je žalostno to, da gre model po prepiru v lokalu domov, skliče prijatelje, vzame nož, se vrne, nekoga parkrat zaštiha, tako da umre....... potem pa oproščen.