Alter Troll 2016 - ANKETA

Kateri uporebnik si po vašem mnenju zasluži titulo Alter Troll 2016


Rezultati so vidni samo po glasovanju.
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Mogoce je pa samo na pocitnicah oz.dopustu, dalec od ponorelega sveta?
cool-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Kaj ste opazili, da se snecer ni prijavil že od 1.3. Verjetno ste zdaj srečni nekateri butli.

Namiguješ, da je nova titula ter omejeno pisanje oz. omogočeno pisanje enega posta na nekaj minut preveliko breme in povsem konkreten razlog za odhod s foruma?
aplauz.gif


V kolikor sem tvoj post napačno interpretiral se opravičujem in prosim za dodatno obrazložitev, hvala.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Torej sem te prav razumel, ok.

No moje mnenje je, da če te zmoti sama titula in zmožnost pisanja enega posta na par minut, ko že tako ali tako porabiš vsaj minuto ali dve v kolikor ne pišeš kratkih enostavčnih postov oz. nabijaš poste, potem je dejanski problem oz. vzrok nekje drugje in je to zgolj izgovor. Pa še to zelo slab izgovor.

Pa še to bi držalo zgolj ob predpostavki, da je dejansko zapustil forum in ni nekje službeno ali privat uživaško odsoten. In kaj je na stvari se ne ve, lahko zgolj ugibamo.

P.s. poglej kako se je stardec p33sdil pred dobrim letom v primerljivi situaciji, komunistična zarota, ni da ni, zdaj pa spet veselo nabija poste dalje kot da se ni nič zgodilo. Zmotilo ga je torej zgolj dejstvo, da ne more neomejeno nažigat postov v nedogled, kar je dejansko počel in tega se pa na forumu ne potrebuje.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
ksz

-Papež okrcal 8888
-Dan JLA - 22.12.
-Zagožnovo nepojasnjeno premoženje
-Janševiki od malega na mamilih
-Janšev zdravnik ovaden
-Trump bo sodeloval z janševiki
-Stranka glas za otroke in družine
-Desničarske zdrahe Leljak-Janša
-
-
-



To so teme iz ene same strani foruma, ki jih je naklofal snečer. Če to ni trollanje, kaj je pol to? Molitev?
Da sploh ne omenim neprestanega očitanja drugače mislečim, da so, kao Janšisti, klerofašisti, Janševiki, katolibani......
Vse to je eno navadno troll sranje...le priznat ga je treba.
In tukaj jokate, kako je model koristen. Koristen za koga? Za Murglje najbrž res.

No pa, saj nima veze. Mene to niti ne moti. Motijo me samo dvojna merila, ki so tukaj v oči bodeča, ko se enim pusti vse, drugim pa ne...

In če je tukaj kdo kredibilen, da napiše mnenje o tem troll "tekmovanju" sem to jaz, ker sem že enkrat "zmagal"....
In tukaj, na tej točki, ne boste verjeli, bom jaz celo stopil v bran Snečkotu.
Samo to tekmovanje je itak ena navadna budalaština. Ampak, če se to nekomu zdi zabavno, zakaj ne? Naj avtor te "zabave" uživa. Ima to pravico.
Edino kar me pri tej "zabavi" moti, je to, da avtor ankete, do konca izida ankete, noče povedat, kakšno "nagrado" si bo na koncu izmislil. Očitno se "nagrada" določi potem, ko je znano kdo bo v anketi zmagal. Ker to pa je navadna svinjarija. Grem stavit, da bi bil lani tudi izid ankete drugačen, če bi se oblika "nagrade" vedela v naprej.
Ampak kakorkoli, če potegnemo črto...
Celotna zadeva je vredna samo kozlanja. Da si izmisliš nekakšno igrico in se za diskvalifikacijo in likvidacijo besednega nasprotnika oziroma drugače mislečega, potem sklicuješ na izid in "nagrado" te igrice, je čisto navadno boljševistično sranje. Da ne rečem še kaj bolj primernega, ker se "nagrada" določi šele na koncu ankete, potem, ko je izid znan..
Da nekomu, kar z neko izmišljeno igrico, potem na suho, post festum onemogočiš svobodno izražanje, to je čisti komunizem.

Če omenim moj slučaj. ko npr vame istočasno in družno skoči 5,6,... rdečuharjev ali 5,6.. pesjanarjev, ki lahko meni in o meni pišejo neomejeno in kar hočejo , jaz pa zaradi časovne blokade postov ne morem sproti odgovarjat in replicirat....!?!?!? To ni fer igra. To je navadna svinjarija...
Zato jaz trdim sledeče;
Ni fer in ni pošteno, da ste Snečerja diskvalificirali na tak pritlehen način. To so boljševistične metode utišanja drugače mislečih.
Namesto, da bi tukaj vsakemu omogočili pošteno in enakopravno igro izražanja svojega mnenja, delate ravno obratno. Greste se igro pristranskosti, nepoštenosti in diskreditacije.
Je pa res da nimate izdelanega občutka za kriterij, ker nekateri so v tem forumu daleko bolj "enakopravni" od drugih.
Ugibajte kateri so kateri.

@
Matey, skenslaj Snečerju ta časovni ban in se drugič raje igraj kakšne bolj poštene igrice!
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Hec je v tem, da snečer lahko še vedno piše neomejeno. Ker snečer je tukajšnji stric iz ozadja, ki odloča in komandira v tem forumu. Ampak zdaj zaradi te debilne Mateyeve igrice, noče oziroma ne sme pisat pod tem nickom, če hoče v očeh naivcev ostat verodostojen.
Pod drugim nickom pa ni fora pisat, ker to pač ni to. Snečerjev nick, je zaščiten z licenco in samo pod tem nickom on nekaj pomeni.
Snečer je v očeh nekaterih tukajšnjih levakov, tipa gatto, patriot, Jest5... in podobnih levičarskih kanonov zaslomba in zaščita. Brez njega so tile našteti levakarski kanoni izgubljeni, saj vedo, da jih snečer vedno lahko zaščiti.
Gatto, patriot Jest5.... so brez snečerja niko i ništa. To so samo snečerjevi dvorni norčki, ki skačejo okol njega in se mu prilizujejo, ker se ob njem počutijo pomembne. Snečer je na tem forumu poklicno, po naročilu, omenjene tri kljukce pa uporablja za forumske špiunčke.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Hec je v tem, da snečer lahko še vedno piše neomejeno.

Laž. Enako kot tisto o nekem varstvu za Snecerja. Daj prosim, laži še malo da te lahko spet malo v banovce pošljem. To je zadnje opozorilo, ker se mi ne da več ukvarjati s tabo. In ne repliciraj mi nazaj, ker ti ne mislim ničesar več razlagat, niti ti nisem dolžen odgovarjat na vsako tvojo provokacijo in/ali laž, kar ti ni niti približno tuje.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Hec je v tem, da snečer lahko še vedno piše neomejeno.

Laž. Enako kot tisto o nekem varstvu za Snecerja. Daj prosim, laži še malo da te lahko spet malo v banovce pošljem. To je zadnje opozorilo, ker se mi ne da več ukvarjati s tabo. In ne repliciraj mi nazaj, ker ti ne mislim ničesar več razlagat, niti ti nisem dolžen odgovarjat na vsako tvojo provokacijo in/ali laž, kar ti ni niti približno tuje.
Ok, ti pa ne bom repliciral, če nočeš.
Resnica nekatere pač boli.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Zadnjič - to ni resnica temveč povsem dokazljiva laž,Snecer namreč nima nobenega posebnega statusa, ima pa omejeno pisanje po forumu kot izglasovan troll table 2016. Čestitke, za nagrado prejmeš 7 dni banovcev. Napačen dan si si izbral za širjenje te laži
smirk-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Bi pa še nekaj vprašal, ko pač nisem dovolj razgledan:
- Čemu Snecer troll leta, če je pa dokazano največji Izi
confused-1.gif


Zakaj Izi? Ker je vsak njegov prispevek tu gor čisto sprenevedanje in laganje. Zadnjič je nekdo v temi o Turkih celo pojasnil, da je v islamu dovoljeno in celo zaželjeno trolati in lagati, v smislu povzročevanja zmede pri nasprotnikih
rolleyes-1.gif
To je nekaj popolnoma nasprotnega naši kulturi, pa se mu še kar širokosrčno dovoljuje. Čeprav je v naši kulturi laganje nekaj najgršega, po krščanskem nauku kot prevladujoči veri pri nas pa eden glavnih smrtnih grehov - celo v 10. božjih zapovedih je obravnavano.

Snecer pač ne more biti največji troll za lansko leto!
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Pasja tema ni moj problem temveč dodaten problem stardeca (topic + pasji dreki nasploh), kar se pa Snecerja tiče je pa izbran za trolla leta 2016, ker so tako izglasovali uporabniki na podlagi cca.140ih glasov pridobljenih v enotedenski anketi. Easy pa ni troll temveč namerno zavajujoč PR glasnik in to se z definicijo trollanja ne ujema niti približno, le-tej definiciji pa popolnoma ustreza sharki s svojo ploščato Zemljo ampak hej, žal ni zmagal na natečaju.

Zdaj pa zaklepam to temo saj je več kot očitno odslužila svoje.

Ta-ta
roza.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.