Alter Troll 2016 - ANKETA

Kateri uporebnik si po vašem mnenju zasluži titulo Alter Troll 2016


Rezultati so vidni samo po glasovanju.
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.621
14.316
113
Citat:
Uporabnik Sine370 pravi:
Kje je pa lista najbolj smotanih moderatorjev??
Ali sem samo jaz spregledal?

V podforumu za normalne uporabnike. Med posebneži je preveč zamerljivcev, da bi se lahko objektivno izdelalo ta seznam
evil.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Je napisala popolnoma jasno in razumljivo in letelo je na (ne)obravnavo pacientov, ne pa konkretno na to temo. Nekateri pacienti so se tudi takoj prepoznali in se pofočkali. Sem ti tudi sam enkrat očital enako, pa dobil v odgovor posmeh in glumljenje gljive. Saj rezultati take politike so jasni. Samo naslove najbolj branih tem in njihovih avtorjev je treba pogledat. Jaz se ne bunim več, saj imam na izbiro, gledat alter ali ne, je pa škoda, ker večine tistih, ki so imeli kaj povedati ni več tukaj gor.
Če nekdo ne piše po normah, katere si ti postavil, da so sprejemljive zate to nikakor ne pomeni, da je tisti paciant. Lahko si pacient ti, kateri si si postavil takšne norme.
stupid-1.gif


Obstajajo pa neke splošne norme, katere zajemajo žalitve, kletvice, vulgarnost... Tega pa na Alterju praktično ni, oz. se posamezniki pomirijo po postu ali dveh.
Sem že bil banan pa sem tudi že imel nekaj bolj ostrih polemik z moderatorji a suma sumarum dokaj dobro opravljajo svoje delo, če smatramo Alter za forum namenjen različnim spektrom mišljenj. Če pa želiš usmerjeno mišljenje, pa se lahko prestaviš na forume Družine ali Dnevnika ali Mladine pa boš zadovoljen, ko boste vsi enako trobili v isti rog.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.670
3.558
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
... ne drži pa če se vas zdaj tu najde 500 komadov, ki boste kimali drug drugemu.

Mislim, da se ti ni treba ravno bati da bi nas bilo preveč. Za prste para (mizarjevih) rok.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.670
3.558
113
Citat:
Uporabnik telex pravi:
*** Ignoriran uporabnik ***

Sori, forum ima eno uporabno funkcijo, žal pa ne omogoča, da napol bebava kruljenja ne bi priletela tudi na mail. Sicer ne vem na čem si trenutno, ampak dejansko ti je uspelo nasrat 200 besed brez komunistov. Neverjetno.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
ksz

Kot sem že napisal, je zaključek ankete in izbora tak, da je naziv dobil popolnoma napačen nick in oseba, ki piše pod njim- vas je še precej v vrsti pred njim, ki bi bili upravičeni do naziva in "nagrade"...
tongue-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Zgodilo se je, da je zaradi bebavosti moderatorja (več njih?) in seveda istočasne vladavine drhali, ki jo isti moderator(ji)? dopuščajo in podžigajo, zaradi "nagrade" forum izgubilk še enega znalca v do sedaj normalnem podforumu navigacija.

Bravo, moram priznati, da ste ali si (moderator) prekosil samega sebe. Zabijate žeblje v krsto Alterja.
Tako se to radi Matey. Brzo i efikasno.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Kaj so pa tukaj moderatorji krivi? krivi ste (so ) tisti, ki nimajo pojma, kaj pomeni definicija trolla in ste glasovali "po svoji vesti".
stupid-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.621
14.316
113
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Zgodilo se je, da je zaradi bebavosti moderatorja (več njih?) in seveda istočasne vladavine drhali, ki jo isti moderator(ji)? dopuščajo in podžigajo, zaradi "nagrade" forum izgubilk še enega znalca v do sedaj normalnem podforumu navigacija.

rolleyes-1.gif


Katerega znalca pa smo izgubili zaradi nagrade (t.j. nova titula in časovna omejitev med posti) Snecerja in zakaj? Bebav si pa kvečjemu ti s svojimi superiornimi prispevki all over the place but hey, who am I to judge.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.621
14.316
113
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Šele zdaj opazil, da je naziv "2016" - IMHO bi moral, predvsem ker je ravno on "zmagal", dobiti naziv AT 2017.
grims-1.gif

Taki izbori se naj bi kao delali za nazaj, tudi stardec je bil jan/feb2016 okronan za trolla leta 2015 in je potem v svoji užaljenosti zapustil forum ter razglašal, da je bil banan.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Za nagrado predlagam večerjo z znano osebnostnjo. Recimo z prvakom največje opozicijske stranke.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Citat:
Uporabnik telex pravi:
*** Ignoriran uporabnik ***

Sori, forum ima eno uporabno funkcijo, žal pa ne omogoča, da napol bebava kruljenja ne bi priletela tudi na mail. Sicer ne vem na čem si trenutno, ampak dejansko ti je uspelo nasrat 200 besed brez komunistov. Neverjetno.
Tip ima druge za paciente sam pa v dveh stavkih natrosi toliko želitev kot jih tisti, katere ima za paciente ne natrosijo v vsem svojem življenju.

Zato pa ni zastonj tista misel, da so največji moralisti spreobrnjene kur-be in ozdravljnei pijančki.
stupid-1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Citat:
Uporabnik telex pravi:
*** Ignoriran uporabnik ***

Sori, forum ima eno uporabno funkcijo, žal pa ne omogoča, da napol bebava kruljenja ne bi priletela tudi na mail. Sicer ne vem na čem si trenutno, ampak dejansko ti je uspelo nasrat 200 besed brez komunistov. Neverjetno.
Tip ima druge za paciente sam pa v dveh stavkih natrosi toliko želitev kot jih tisti, katere ima za paciente ne natrosijo v vsem svojem življenju.

Zato pa ni zastonj tista misel, da so največji moralisti spreobrnjene kur-be in ozdravljnei pijančki.
stupid-1.gif
kakšna škoda take besede. včasih je k u r b a pomenila veselo deklico izhajala pa iz kuranta ki je bil tudi slovanski bog veselja tako podobno kot pan pri grkih ali bak pri rimljanih. sej veste zisto zgodbico ko je prišel vesoljni potop kurent pa je bil eden redkih preživelih ker se je oklepal vinske trte in ga povodenj ni odnesla. od tu vemo da je niska trta ena zelo uporabna raslina in sploh najlepša rožice. če izvzamemo tiste rožice na dveh nogah samo tiste znajo biti muhaste.
no kakorkoli škoda ker so besedo ugrabili in tako sprevrgli. jaz predlagam da ji povrnemo prvotni pomen in kot prvo v tej novi luči jo črtamo s seznama cenzuriranih besed.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.670
3.558
113
Ravno v tem je hec. Da je moderiranje vse kaj drugega kot odstranjevanje neprimernih besed. Za to moderatorja ne potrebuješ. Nobenega problema ni, če opletamo z rasizmom, vse je fino in fajn, dokler nekdo nekomu ne reče da je vosu. Takrat pa gremo v luft. Ampak razumem, to je pač domet, dlje ne nese.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.621
14.316
113
Ravno ta opletanja z rasizmom in fašizmom so zadnje čase presegle vse meje "dobrega okusa" in to s premnogimi zlorabami ter prekomerno politično korektnostjo. In to ne samo na Alterju ampak vsesplošno po Sloveniji, Evropi in dejansko po celem svetu. Da ne omenjam tega, da nekdo jemlje neko izjavo za nekaj normalnega, nekdo pa ima isto izjavo za tako rasistično da bolj ne more biti in je seveda absolutno prepričan v svoj prav. In takšnih je na forumu (in drugje) mnogo.

Kaj ima pa zdaj ta razisem/fašizem/vsesplošna sovraštva s to temo, kjer se je izbiralo TROLLA te table pa tudi veš zgolj ti in čebela pa še par somišljenikov. Dejansko gre za konkreten offtopic samo ni panike, to je pač Alter in tukaj smo tako ali tako navajeni vsega hudega, pljuvanje po moderatorjih ki po vašem mnenju ne opravljajo svojega dela za katerega tako ali tako nismo plačani in namenjamo temu svoj prosti čas, kolikor ga pač imamo, je pa tako ali tako najbolj popularno.

Veš, pogledov je na vsako stvar več in tvoj nikakor ne more biti najbolj pravilen že kar po defaultu. Ravno zaradi tistih, ki si s tabo delijo to mnenje, rade volje odstopim od moderatorstva pri priči in se pridružim množici posebnežev tu gor, saj sem v končni fazi zaradi tega tudi prišel sem gor (isto na mobisux) in ne zato, da bi se ukvarajal z levimi/desnimi/liberalnimi/fašističnimi/rasističnimi/kakršnimikoliže pacienti. In kakor zdaj ti pa še kdo oboleva(š) nad "neukrepanjem v primeru rasizma" so nekateri drugi pa veseli, da lahko brez cenzure predstavijo svoje mnenje, saj je to iz leta v leto ravno zaradi prej omenjene politične korektnosti vedno težje in težje. Si bolj patriotsko naravnan in wualla, po defaultu padeš med rasiste in fašiste. Krneki.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.621
14.316
113
Aja pa še to - opletanje z rasizmom je tvoja definicija podajanja določenega mišljenja in to je do neke mere povsem sprejemljivo saj sploh ni nujno da gre dejansko za opletanje z rasizmom. Ko pa nekdo nekomu reče vosu, gre pa za osebno žaljivko namenjeno točno določeni osebi in to je pa nekaj povsem drugega, nesprejemljivega, saj žaljenje nikakor ne more biti primerljivo z izražanjem lastnega mnenja, do česar ima bojda v tem sistemu pravico prav vsak. Ampak razumem, tak je pač povprečen liberalen domet, dlje ne nese.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.145
2.320
113
v lokalni ostariji
v čem točno je zdej problem? da je MNOŽICA izvolila snecerja za trolla? ali kaj?

a bi morali njega oprostit? tko po "desničarsko" ga "ustavno sodišče" oprosti?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.670
3.558
113
Rasizem sem dal kot primer, in besedo vosu tudi. Ko imaš tako rad konkretne primere, najaktualnejši ti je tema "V razmislek neprilagojencem". Verjamem da se ti sanja ne da bi lahko bilo z njo karkoli narobe, saj nihče ni napisal drek, kozlanje, vosu, [cenzura] ane. Spet sem dal samo kot primer. Na alterju je v zadnjih letih v vsakem trenutku nekaj takih tem, kjer se lahko poljubno kozla in opleta vsepovprek, pač po tistem, ki je trenutno sovražnik. Ampak saj ni nobenega problema, to je svoboda govora, zakaj nebi smel vsak pljuniti na drugega, če tako o njem misli ane. Mal si poglej teme izpred nekaj let in današnje pa ti bo jasno kam alter pelje(š). Ja, pelješ ga ti z nemoderiranjem, ne uporabniki s svojim kozlanjem.

Pa kot vedno, si me kar sam takoj postavil absolutno na eno stran (če napišem kaj proti jadotu sem albanec, če napišem da je kdo rasist sem levičar alkajže, komunajzar, levodesnooranžen in še kaj tretjega), čeprav je edina stran prosti kateri se opredeljujem nemoderiranje. Ne, pogledov ne more biti več, ampak je lahko samo en, in reče se mu politika foruma. Imaš jasno napisano, verjamem pa da je nisi niti bral, kaj šele pisal.

Ampak ja, težava sem jaz ko telexu rečem tele, mahača z zastavo okličem za rasista, nobena težava pa niso teme v katerih najkasneje v drugem postu pridemo do enih in istih pljuvačev po vsem kar ni po njihovem okusu. Sploh ni pomembno kaj je iztočnica, lahko tudi falirana filozofinja, ki jamra na tedniku. Iz tega primera boš ti seštel, da je ena plus ena dve in zaključil, da sem jaz levičar in da zagovarjam falirance, ampak to je pač tvoj domet (levi/desno, z mano/proti meni, belo/črno). V resnici pa se oglašam zato ker od cele teme ne ostane drugega kot pljuvanje po drugačnih. "Moderator" pa namesto ukrepanja še sam malo doda. Čeprav je kot sem napisal, iz naslova teme na daleč jasno, da kaj drugega kot moraliziranje ali udrihanje po drugačnih ne more pasti ven. Se spomniš teme, kjer bi nazadnje ukrepal, pa da ni šlo samo za uporabo neprimernih besed? Ne boš verjel, kozlanje je lahko tudi lepo zapakirano.

Usral sem ti temo ja, kaj čemo zdaj, čebelica mi je dala iztočnico in izkoristil sem priložnost. Nastavil drek in nabral muhe na kup.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.