Alter Troll 2016 - ANKETA

Kateri uporebnik si po vašem mnenju zasluži titulo Alter Troll 2016


Rezultati so vidni samo po glasovanju.
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Amerika je baje pojem demokracije.

Tam se je lani lepo videlo, da ne zmaga tisti, ki dobi največ glasov, ampak tisti, ki ga določi elektor
hysterical-1.gif
Pri nogometu zmaga tisti, kateri da največ golov in ne tisti, kateri ima največ časa v posesti žogo. Pri plavanju zmaga tisti, kateri pride prvi na cilj in ne tisti, kateri popije največ vode. Pri komunistek zmaga tisti, kateri je njihov in ne tisti, kateri je pametnejši/boljši/lepši...
evil.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Adminu, ki je sral s to anketo, rezultat glasovanja ni všeč in sedaj zgleda ni podelitve, oziroma se z njo ne mudi. Ugotavlja, da enostavno ljudje ne znajo glasovat. Demokracija in mnenje večine je problem.
Imel je tri možnosti:
1. Ankete ni.
2. Kandidate v štartu da take, ki bi jih rad videl na prvem mestu.
3. Če kaj uporabnega zna, bi med glasovanjem v bazi foruma fekal glasove.

bonk.gif


Ali pa če trenutno pač nimam dovolj časa za Alter in zajebancije namenjene prostemu času? Pa nisem administrator, v bistvu tud moderator nočem biti že dolgo časa, sploh v Čveku ampak to je že druga zgodba. Moderator sam pa ne more spreminjati titule ampak kaj bi to jaz razlagal tebi, vsevedu.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.201
4.671
113
Torej nimaš časa, vendar odgovarjaš.
Ne moreš spremeniti titule, vendar narediš anketo za spremembo titule.
No, včasih bi rekli, da si ....., ampak denimo da si samo čudak.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
Ja, na vsake toliko si najdem par minut časa za vas, posebneže Alterja. Anketo lahko naredim brez problema, bom še kakšno prav kmalu, titulo se pa spremeni s strani admina s katerim, ne boš verjel, načeloma celo sodelujemo
shocked-1.gif


Tega da sem pa čudak pa nikoli nisem in tudi ne bom zanikal
cool-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
Ja saj vem da enaki ptiči skupaj letajo tako da ti tudi jaz (enako kot njemu) nimam kaj več povedati, obrazloženo je vse, v kolikor pa tudi tebi dojemljivost šepa - in to ti kar konkretno - pa ti tudi na splošno ni pomoči
cheer.gif


Pravi odgovor je napisal
hysterical-1.gif



p.s. dajte se še enkrat pacienti tega foruma dogovorit ali sem desen ali lev, a sem komunist ali sem fašist, nacist & rasist ker vse to enostavno ne morem biti pa če si vi to še tako želite
aplauz.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Če bi vi Moderatorji opravljali svoje delo, ne bi bilo treba izbirat alter trolla, ker pa tudi sami pripomorete k blatenju uporabnikov, pa ne bo nikol boljš. Me zanima zakaj ne banate pol teh naci-klero-anti-pro-komunajzarskih tem in uporabnikov?

Preberte si navodila, ki ste jih sami napisal:
Pod pojem neprimerno izražanje vključujemo besede, ki izgledajo, se slišijo ali pa so okrajšave za slednje: psovke, seksualnost, prostaštvo, neprimerno izražanje o spolni nagnjenosti, blatenje, in obrekovanje. Tovrstno izražanje ni dovoljeno in ga v primeru prekomernosti moderator lahko sankcionira. *
Pridržujemo si pravico, da nemudoma odstranimo kogarkoli, ki promovira ali vzpodbuja nasilje, rasizem ali sovraštvo. *
Uporabnikom, ki spodbujajo k dejanjem s prejšnjega odstavka bomo pri priči onemogočili možnost sodelovanja v forumih Alter. *
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.567
684
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Če bi vi Moderatorji opravljali svoje delo, ne bi bilo treba izbirat alter trolla, ker pa tudi sami pripomorete k blatenju uporabnikov, pa ne bo nikol boljš. Me zanima zakaj ne banate pol teh naci-klero-anti-pro-komunajzarskih tem in uporabnikov?

Preberte si navodila, ki ste jih sami napisal:
Pod pojem neprimerno izražanje vključujemo besede, ki izgledajo, se slišijo ali pa so okrajšave za slednje: psovke, seksualnost, prostaštvo, neprimerno izražanje o spolni nagnjenosti, blatenje, in obrekovanje. Tovrstno izražanje ni dovoljeno in ga v primeru prekomernosti moderator lahko sankcionira. *
Pridržujemo si pravico, da nemudoma odstranimo kogarkoli, ki promovira ali vzpodbuja nasilje, rasizem ali sovraštvo. *
Uporabnikom, ki spodbujajo k dejanjem s prejšnjega odstavka bomo pri priči onemogočili možnost sodelovanja v forumih Alter. *

467716-post_slo.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Če bi vi Moderatorji opravljali svoje delo, ne bi bilo treba izbirat alter trolla, ker pa tudi sami pripomorete k blatenju uporabnikov, pa ne bo nikol boljš. Me zanima zakaj ne banate pol teh naci-klero-anti-pro-komunajzarskih tem in uporabnikov?

Ti več kot očitno ne poznaš definicije trolla oz. je nisi prebrala kljub parim objavam le-te ravno zaradi boljšega razumevanja za kaj točno se glasuje. Troll po osnovni definiciji namreč nima kaj veliko veze z uporabniki, ki ne trollajo ampak izražajo svoja dejanska prepričanja in katere se tudi bana na tedenski/mesečni/letni ravni ampak se svojemu mentalnemu stanju primerno neutrudno vračajo na Alter z novimi in novimi nicki.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Baje da je nagrada moderatorstvo
smile-1.gif

Čestitke zmagovalcu za novo titulo in enako stranko nagrado, kot jo je lani prejel stardec, torej nikakor ne ban kot stardec sebi primerno zavaja ampak časovna omejitev pisanja. Čestitke še enkrat
cheer.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Je napisala popolnoma jasno in razumljivo in letelo je na (ne)obravnavo pacientov, ne pa konkretno na to temo. Nekateri pacienti so se tudi takoj prepoznali in se pofočkali. Sem ti tudi sam enkrat očital enako, pa dobil v odgovor posmeh in glumljenje gljive. Saj rezultati take politike so jasni. Samo naslove najbolj branih tem in njihovih avtorjev je treba pogledat. Jaz se ne bunim več, saj imam na izbiro, gledat alter ali ne, je pa škoda, ker večine tistih, ki so imeli kaj povedati ni več tukaj gor.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
Napisala je, da če bi moderatorji Alterja opravljali svoje delo potem nebi bilo potrebe po izboru Alter Trolla ter potem to argumentirala z delom pravilnika, ki je namenjen odstranjevanju pacientov. In to (opravljenje dela v povezavi s trollanjem) ne drži pa če se vas zdaj tu najde 500 komadov, ki boste kimali drug drugemu.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.