Alter Troll 2016 - ANKETA

Kateri uporebnik si po vašem mnenju zasluži titulo Alter Troll 2016


Rezultati so vidni samo po glasovanju.
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

jest5

Guru
18. avg 2007
25.263
-8.464
113
calimero.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik AndrejEnej pravi:
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Zakaj sem pa jaz na spisku to meni ne gre v glavo.

Vsaj šestim (za zdaj) alterjevcem pa gre ...
evil.gif

"Ji ni v glavo šlo, je pa rit nastavla"

hysterical-1.gif


Matej, zbriš Jadota, ko boš ob člana. Saj veš kako je v kapitalizmu - vsaka stranka šteje.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Tudi jaz ne vem, zakaj sem na spisku, ker letos-2016 sem zelo malo pisal.

Zato, ker si bil nominiran, enako kot Jado, Turbobitch in vsi ostali s seznama. Koliko je kdo spisal prispevkov pa nima veze, vse kar je potrebno je to, da te nekdo nominira ter da dobiš manj glasov s strani uporabnikov kot pa zmagovalec v kolikor nočeš zmagati
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Katere obrazložitve? Še bolj žalostno, da imaš status moderatorja in se delaš norca.

Lahko brišete račun ni panike.

Žalostno je tvoje (ne)dojemanje zapisanega in zgolj zaradi tega se ne mislim ponavljati v nedogled.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Citat:
Uporabnik AndrejEnej pravi:
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Zakaj sem pa jaz na spisku to meni ne gre v glavo.

Vsaj šestim (za zdaj) alterjevcem pa gre ...
evil.gif

"Ji ni v glavo šlo, je pa rit nastavla"

hysterical-1.gif


Matej, zbriš Jadota, ko boš ob člana. Saj veš kako je v kapitalizmu - vsaka stranka šteje.

Ne morem, zdej je kar pač je
evil.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ksz
Trenutni rezultati kažejo, kakor pač kažejo, ampak, po mojem skromnem mnenju ne kažejo prave povezave z naslovom ankete, torej določanje (s pomočjo ankete) naj trolla na forumu. Ampak, veliko članov Alterja je spet pokazalo, da jim je logika in trezen premislek iz različnih vzrokov tuj, zato pa je rezultat takšen kot je.

Torej, vodilna člana Snecer in Eazy:
-Snecer je aktiven na forumu, ampak trollanja pa v njegovih zapisih ni prav veliko, kvečjemu razumen pogled na stvari, velikokrat zapakiran v blago aroganco in rahlo smešenje dogajanja....

-Eazy-ko ima svoje dneve, je nepopustljiv borec za svoje "sonarodnjake in brate v veri" , ne vidi njihovih napak oz. jih minorizira s podobnimi, ki jih zagrešijo "neverniki", ali pa kar obtoži fašistični preostali svet za vse krivice...to pa nekako ni trollanje, ampak nekaj drugega.

To je samo moje mnenje,seveda sem jaz (in drugi) lahko še slabši, ampak, trenutno sta onadva na tapeti..
smile-1.gif
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Zakaj sem jaz na spisku?
10.gif
Nikjer nisem trollal!

Seveda trollas! Saj na nobeno vprasanje ne odgovoris... Samo nabijas neke butaste youtube linke v tri dni, odgovora pa nikjer nobenega... Kdaj bos na kaj odgovoril? Ali ne gre?
evil.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Ksz
Trenutni rezultati kažejo, kakor pač kažejo, ampak, po mojem skromnem mnenju ne kažejo prave povezave z naslovom ankete, torej določanje (s pomočjo ankete) naj trolla na forumu. Ampak, veliko članov Alterja je spet pokazalo, da jim je logika in trezen premislek iz različnih vzrokov tuj, zato pa je rezultat takšen kot je.

Torej, vodilna člana Snecer in Eazy:
-Snecer je aktiven na forumu, ampak trollanja pa v njegovih zapisih ni prav veliko, kvečjemu razumen pogled na stvari, velikokrat zapakiran v blago aroganco in rahlo smešenje dogajanja....

-Eazy-ko ima svoje dneve, je nepopustljiv borec za svoje "sonarodnjake in brate v veri" , ne vidi njihovih napak oz. jih minorizira s podobnimi, ki jih zagrešijo "neverniki", ali pa kar obtoži fašistični preostali svet za vse krivice...to pa nekako ni trollanje, ampak nekaj drugega.

To je samo moje mnenje,seveda sem jaz (in drugi) lahko še slabši, ampak, trenutno sta onadva na tapeti..
smile-1.gif

467716-post_slo.gif


Se popolnoma strinjam z napisanim. Ravno zaradi tega sem nalepil definicijo trollanja v SLO in AN jeziku ampak folk očitno to kar preskoči ali kaj...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
In že smo na časovni polovici kar se trajanja ankete tiče in še vedno je prepričljivo v vodstvu Snecer
cheer.gif


vodilnemu - Madonamatr model, nism si mislil, da te toliko ljudi dojema kot zaj3banta oz. trolla, sem mislil, da greš zgolj mnogim na živce
evil.gif
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
A za pacienta leta je že bilo?
Da ne bo snecer v vseh kategorijah zmagal?
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Matey pravi:
In že smo na časovni polovici kar se trajanja ankete tiče in še vedno je prepričljivo v vodstvu Snecer
cheer.gif


vodilnemu - Madonamatr model, nism si mislil, da te toliko ljudi dojema kot zaj3banta oz. trolla, sem mislil, da greš zgolj mnogim na živce
evil.gif

Zagotovo slednje, ker če bi se razkrili glasovi je not janševikov pa smučarskih fanatikov, da peče.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
A za pacienta leta je že bilo?
Da ne bo snecer v vseh kategorijah zmagal?
grin1.gif

Saj se ne bo nič spremenilo, še ena titula poleg, razen če bo kakšna kazen
evil.gif


Samo v zadnjem času nisem veliko pisal, tak da ne učinkovito.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
A za pacienta leta je že bilo?

Ne še, to sledi v kratkem oz. ko se zaključi tole s trollom, v roku enega do dveh tednov torej. Bo še pestro ja
grims-1.gif
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Ostalih na spisku ne bom komentiral,ker sem premalo spremljal njihove poste,ampak da je Snecer sploh mad kandidati in da celo vodi,to kaže,da je tole čisto neregularno,ker on ima pa res tehtne in smiselne objave...tako da wtf pa taka anketa
rolleyes-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Že iz zgodovine se učimo da ko pride drhal do besede in moči se objektivnosti in resnici slabo piše...
In modri se tukaj ven vleče z izjavo 'saj je drhal tako hotela' a pozabi dodati da ji je prav on porinil v roke orodje in moč...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.