Alter Troll 2016 - ANKETA

Kateri uporebnik si po vašem mnenju zasluži titulo Alter Troll 2016


Rezultati so vidni samo po glasovanju.
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.140
113
To je to - napočil je dan, ko bomo z glasovanjem določili kateri uporabnik si je na podlagi svojih prispevkov v preteklem letu prislužil titulo Alter troll 2016. Anketa bo aktivna 1 teden, nato pa se okrona zmagovalca ter se mu podari novo titulo in pa manjšo "praktično" nagrado
grims-1.gif


Torej, kdo je vaš kandidat?
cheer.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.140
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Škoda, da se lahko odda samo en glas, glede na to, da je nabor kandidatov zelo pester.
smile-1.gif

Vprašanje je kateri od kandidatov se ti zdi najbolj primeren za trolla leta in ne katera dva. Torej je to toliko lažje v kolikor imaš pester nabor za razliko od kakšnih političnih volitev v SLO kjer je (dobrih) kandidatov čisto premalo oz. jih ni, če sem natančen a narod vseeno uspe nekoga obkrožit, da nas potem j3be v mozek naslednjih par let
tongue-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.140
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
V bistvu, kdo je easy?
evil.gif


Uporabnik ima nick eazy

In tega uporabnika imaš možnost izbrat na podlagi njegovih opreteklih postov v kolikor meniš, da najbolj ustreza kriterijem
tongue-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.140
113
...ksz...

Iiiiiin po dveh dneh ter po 92 oddanih glasovih zanesljivo vodi Snecer. Kaj bi sledilo v naslednjih dneh? Se mu bo uspelo obdržati v vodstvu ali ga bo uspel kdo dohiteti in celo prehiteti?
cheer.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.796
6.073
113
Torej Šarki in Eazy odpadeta. Onadva mislita resno. Samo Šarkiju se res lahko smeješ, Easy pa je lahko problem. Z kameltrajbarji pa se ni za hecat. Nikol ne veš kdaj bo počlo
smile-1.gif


The-Difference-Between-A-Radical-And-Moderate-Muslim.jpg
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Torej Šarki in Eazy odpadeta. Onadva mislita resno. Samo Šarkiju se res lahko smeješ, Easy pa je lahko problem. Z kameltrajbarji pa se ni za hecat. Nikol ne veš kdaj bo počlo
smile-1.gif

Ja, ti postreže halal kuretino na mizo in bog ne daj da bi se ti uboga kura ob tem vsaj malce zasmilila (še ob zadnji minutki ubogega kurjega življenjca je morala opazovati tisto peščeno Meko
rolleyes-1.gif
) - je takoj zamera.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.140
113
Jaz pa ne kupim tega in sem na podlagi načina repliciranja še vedno prepričan, da ga trolla iz zabave. In posledično je on tudi moj izbrani kandidat
cheer.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.613
199
63
Kranj
Zakaj sem pa jaz na spisku to meni ne gre v glavo.

Prosim oz. zahtevam, da se me zbriše z spiska. Moda sem tudi že obvestil.
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.140
113
Dost na bad, da ti to po več obrazložitvah ne potegne. Ampak ne se sekirat, tudi ostali se ne. Smo že navajeni
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tudi jaz ne vem, zakaj sem na spisku, ker letos-2016 sem zelo malo pisal.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.613
199
63
Kranj
Katere obrazložitve? Še bolj žalostno, da imaš status moderatorja in se delaš norca.

Lahko brišete račun ni panike.
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Zakaj sem jaz na spisku?
10.gif
Nikjer nisem trollal!

Ravno to je zaskrbljujoče

Kaj točno je zaskrbljujoče? Vse kar sem v tisti temi napisal,je mišljeno skrajno resno!
A bi moral še trollat zraven...al kaj si želel povedat?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.