Sanjski job! :D

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
862
113
Hitro se prijavit, vrsta je hudičevo dolga
hysterical-1.gif


http://www.ess.gov.si/iskalci_zaposlitve/prosta_delovna_mesta/posamezno?IDEPD=2181113

Še slika (ko oglas ne bo več aktualen):
https://scontent.flju1-1.fna.f...amp;oe=58FFD1EC
 

karamarko

Pripravnik
29. sep 2014
365
0
16
Glede na to, da imajo vsi z doktoratom ponudbe za 2k€+ neto, vrjamem, da se ne bo noben prijavil..
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Kak mladi zagnani bi se zagotovo našel,ampak iščejo nekoga z vsaj 10 let delovnih izkušenj. Delovno mesto je itak že prodano, seveda za lepo plačo, razpis je le ker mora biti.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pazi to:

Trajanje zaposlitve Določen čas, 1 mesec oz. 13.02.2017 - 13.03.2017
Prijava je mogoča do 15. 02. 2017
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Kak mladi zagnani bi se zagotovo našel,ampak iščejo nekoga z vsaj 10 let delovnih izkušenj. Delovno mesto je itak že prodano, seveda za lepo plačo, razpis je le ker mora biti.
Očitno tisti,ki mu je oglas napisan na kožo nima opravljenega tečaja iz reševanja iz vode in znanja igranja violine, sicer bi še to napisali v potrebne pogoje. Le za kaj rabi arhivar zahtevno znanje poznavanja operacijskih sistemov ali programiranja?
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Ker je ravnokar dal odpoved v IT podjetju?
Mogoče, pa sedaj rabi en mesec nekje bit zaposlen, da bo potem dobival nadomestilo iz zavoda.
Lahko gre tudi za kako nosečo z enim ničvrednim papirjem, pa rabi porodniško, Lahko bo kdo dobil subvencije za novo zaposlitev....
Plača se pa lahko tudi poveča, pogodba podaljša, sploh po tem, ko bo imel že izkušnje na tem delovnem mestu. Variant je ogromno.
Ta varianta, da samo rabijo delavca, in da delo zahteva vsa ta navedena znanja je še najmanj verjetna.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.093
113
39
MB
jaz sem se vedno spraševal, ker je takih oglasov kar nekaj ... za 1,2,3 mesece ... kak pri hudiču sploh uvedeš v takem kratkem času nekoga za neko pol zahtevno delo pa da da že nek rezultat od sebe
confused-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.319
5.842
113
pri taščici
Ker so se vse to naučili že v šoli.
Sem včeraj zvečer gledal studio 3 na RTV.
So imeli enega mulca v paci, ki je že prvem semestru pustil računalniški faks (Feri?) Ker so bili na faksu se v analogni dobi.
On je pa v srednji šoli programiral računalniške igrice.

Znanec hodi za mehatronika 2 ali tretji letnik. Pa sem ga vprašal če so že kaj delal z adruino, pa me je vprašal kaj je to?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.319
5.842
113
pri taščici
Še glede oglasa
Ta, ki je dal ta razpis, bi moral naslednji dan ostati brez službe, brez možnosti pritožbe.seveda če je to javna služba. Če pa je to One Man band podjetje, pa lahko proba s takim razpisom.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.020
113
Čisto možno da je služba nekomu pisana na kožo, nizka plača in mesec dela pa samo zato, da se drugi ne bi prijavili. A kje piše da mu moraš dati tisto kar si napisal na objavi?
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.248
5.814
113
Normalno, da gre za lažne oglase. Resnica je pa:

1.) Kandidat je že izbran, pa se objavi razpis na zavodu, da se potegne še subvencija. Seveda so pogoji nemogoči, ker nočeš, da se sploh kdo prijavi.
2.) Delovno mesto je izmišljeno, da se potegne subvencija in se tako kolegu pokrije prispevke za 1 leto
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.979
113
Citat:
Uporabnik bero1 pravi:
Doktorat 810 eur bruto

Enkrat smo že imeli debato o tem. Sem tudi kontaktiral oglaševalca in je zadeva taka, da če ne vneseš podatka o plači, ki je mogoče diskutabilna, potem sistem avtomatsko vrže cifro 810. Mogoče ne želijo v oglasu izpostavljat plačila, ali pa je delovno mesto tako ali tako oddano, samo formalno mora biti objavljeno na borzi dela.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
O kaki subvenciji govoriš? Lahko prosim kak link, kjer kaj več piše.
Hvala
Mogoče kaj od tega?
klik
Mogoče bo nekdo z enomesečno zaposlitvijo pridobil nadomostilo iz zavoda? Kaka nosečnica porodniško? nekdo izpolnil pogoje za penzijo, premostil manjkajoči mesec pred naslenjo zaposlitvijo, ki jo prej ni .... možnosti je še veliko.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
porodnišk ni v to za mešat, ker če jo hočeš popraviti, mora biti malo dlje kot 1 mesec pa za malo več kot 810 bruto.

to je meni oglas narejen za nekoga, ki ga hočejo. pa ni treba da je kakršnakoli subvencija v igri ali pa izigravanje sistema v nekem dobičkonosnem smislu. Ker nekaj najhujšega je, če že veš koga hočeš, kaj? In vedno se vzklika o razpisih in ne vem kaj, da ne bo kaki nečak službe dobil. Včasih gre za povsem enostavno in po moje pravilno željo delodajalca. Hoče nekoga z doktoratom? lahko je ta človek bil tam že kot mladi raziskovalec par let, pa že prej med faksom kaj delal ipd. poznajo ga nebroj let), koga dobijo točno vedo, kako je z njim delati, kaki je v timu in bi ga radi zaposlili še vnaprej pa namesto, da bi ga po vseh teh letih lahko zaposlili, je treba dati ven razpis. Ali pa če je delal drugje - ta klika je domnevam mala, se poznajo med seboj in vedo koga bodo/bi radi dobili. To je skregano z zdravo pametjo... takih je primerov je nebroj, bogve če ne več kot je raznoraznih nečakov in ljubic, ki sploh ne vedo, kaj firma dela.